BUDGET Avalon Geelong Letiště
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

BUDGET Avalon Geelong Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Avalon Geelong Letiště (AVV), Austrálie. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

BUDGET Avalon Geelong Letiště

BUDGET půjčovna aut v Avalon Geelong Letiště

Tipy na pronájem auta v Avalon Geelong Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Budget Car Rental v Avalon Geelong Letiště hodnotilo + zákaznku se skóre 0/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Budget Car Rental v Avalon Geelong Letiště je třída Hyundai i20 Kompaktní. Její cena je pouze 38,24 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třídy Plná velikost v Avalon Geelong Letiště a třída SUV v Austrálie. Nejlevnějším Plná velikost vozem od Budget Car Rental v Avalon Geelong Letiště je Toyota Camry za 157,14 US$ za den. Nejlevnější SUV vůz z Budget Car Rental v Avalon Geelong Letiště předkládá Nissan X-Trail za 48,65 US$ za den.

  Hertz Car Hire je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Avalon Geelong Letiště s průměrným skóre 8.2/10, založená na 2000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Hertz Car Hire je třída Suzuki Swift z Ekonomika za cenu 36,28 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Avalon Geelong Letiště je Plná velikost s cenami od Hertz Car Hire od 52,83 US$ za den pro Toyota Camry.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Austrálie, což je SUV, nejlevnější auto z Hertz Car Hire v Avalon Geelong Letiště je Nissan Qashqai, cena za 41,96 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Plná velikost v Avalon Geelong Letiště poskytlo Alamo (ohodnoceno 0/10 od + zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Toyota Camry za 154,08 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo SUV je prezentováno stejným dodavatelem: Alamo. Vozidlo je Mitsubishi ASX, za cenu 26,69 US$ za den.

  Nejlevnější pronájem aut v Avalon Geelong Letiště je Hyundai i20 z Alamo. Její cena je pouze 22,49 US$ za den. Alamo nebyli naši zákazníci ještě přehodnoceni, buďte první, kdo to udělali!

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o BUDGET v Avalon Geelong Letiště

BUDGET
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Budget Car Rental
Adresa: Terminal Building, Avalon Vic, 3212, VIC, Victoria
Telefon: 03 5227 9844
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.

BUDGET cena půjčovna aut v Avalon Geelong Letiště

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 42 US$ od 157 US$ od 66 US$ od 49 US$
Enterprise
Enterprise
od 56 US$ od 56 US$ od 168 US$ od 29 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 31 US$ od 64 US$ od 75 US$ od 34 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 36 US$ od 53 US$ od 163 US$ od 42 US$
Europcar
Europcar
od 111 US$ od 147 US$ od 168 US$ od 248 US$ od 113 US$
Alamo
Alamo
od 54 US$ od 154 US$ od 27 US$
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 42 US$ od 160 US$ od 68 US$ od 69 US$
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 91 US$ od 179 US$ od 120 US$
National
National
od 108 US$ od 185 US$ od 70 US$

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Avalon Geelong Letiště. Získejte levné ceny pro BUDGET půjčovna aut