AVIS Adelaide Letiště
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

AVIS Adelaide Letiště

Nejlepší půjčovny aut v Adelaide Letiště (ADL), Austrálie. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

AVIS Adelaide Letiště

AVIS půjčovna aut v Adelaide Letiště

AVIS v Adelaide Letiště
AVIS
AVIS
8.5
/10
Vynikající
7.5
/10
Celková hodnota za peníze
7.8
/10
Čistota
9.4
/10
Servis na recepci
9
/10
Půjčovna aut proces vydzvyhnutí
9
/10
Půjčovna aut proces vrácení
Na základě 2000+ hodnocení zákazníků

Tipy na pronájem auta v Adelaide Letiště

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti AVIS Car Rental v Adelaide Letiště hodnotilo 2000+ zákaznku se skóre 8.5/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut AVIS Car Rental v Adelaide Letiště je třída Holden Spark Ekonomika. Její cena je pouze 31,41 US$ za den.

  Většina našich zákazníků obvykle rezervuje vozidla třídy Ekonomika v Adelaide Letiště a třída SUV v Austrálie. Nejlevnějším Ekonomika vozem od AVIS Car Rental v Adelaide Letiště je Holden Spark za 31,41 US$ za den. Nejlevnější SUV vůz z AVIS Car Rental v Adelaide Letiště předkládá Mitsubishi ASX za 41,97 US$ za den.

  Budget Car Rental je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Adelaide Letiště s průměrným skóre 9.2/10, založená na 2000+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Budget Car Rental je třída Hyundai Tucson z SUV za cenu 30,46 US$ za den.

  Nejoblíbenější třída pronájmu automobilů v Adelaide Letiště je Ekonomika s cenami od Budget Car Rental od 30,79 US$ za den pro Holden Spark.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Austrálie, což je SUV, nejlevnější auto z Budget Car Rental v Adelaide Letiště je Hyundai Tucson, cena za 30,46 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo Ekonomika v Adelaide Letiště poskytlo Alamo (ohodnoceno 8.3/10 od 250+ zákazníků) a nejlevnějším vozidlem, které ve skupině vidí prodejce, je cena Kia Rio za 24,40 US$ za den.

  Nejlevnější vozidlo SUV je prezentováno stejným dodavatelem: Alamo. Vozidlo je Mitsubishi ASX, za cenu 34,95 US$ za den.

  Pokud jde o nejoblíbenějšího prodejce v Austrálie, jmenuje se East-Coast (průměrné skóre 8.5/10 hodnoceno 5000+ zákazníky). Nejlevnějším vozem Ekonomika v Adelaide Letiště je Kia Rio, s cenami od 19,06 US$ za den.

  Mezi SUV je nejoblíbenější model Mitsubishi Outlander. Jeho cena začíná od 35,62 US$ za den od společnosti East-Coast, která je průměrným skóre skóre 8.5/10, založená na 5000+ hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Adelaide Letiště je Hyundai i20 z East-Coast. Její cena je pouze 15,68 US$ za den. East-Coast bylo přezkoumáno více než 5000+ zákazníky s průměrným hodnocením 8.5/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o AVIS v Adelaide Letiště

AVIS
Informace a kontakty
Jméno společnosti: AVIS Car Rental
Adresa: Arrival Road, Adelaide, 5950, SA, South Australia
Telefon: (61) 08 8154 2444
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Vyzvednutí na letišti — Kancelář půjčovny vozidel je v budově terminálu a vozidlo bude k dispozici na letišti.
Hodnocení: 8.5/10, který je Vynikající

AVIS cena půjčovna aut v Adelaide Letiště

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Plná velikost
Plná velikost
Luxus
Luxus
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 31 US$ od 41 US$ od 68 US$ od 42 US$
Red-Spot
Red-Spot
od 17 US$ od 18 US$ od 26 US$ od 72 US$ od 42 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 28 US$ od 36 US$ od 52 US$ od 89 US$ od 33 US$
Alpha Car Hire
Alpha Car Hire
od 22 US$ od 37 US$ od 55 US$ od 25 US$
Alamo
Alamo
od 24 US$ od 34 US$ od 92 US$ od 35 US$
National
National
od 39 US$ od 44 US$ od 96 US$ od 48 US$
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
od 39 US$ od 117 US$ od 51 US$
Enterprise
Enterprise
od 34 US$ od 32 US$ od 36 US$ od 98 US$ od 40 US$
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
od 35 US$ od 91 US$ od 40 US$
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
od 78 US$ od 30 US$
Europcar
Europcar
od 31 US$ od 41 US$ od 80 US$ od 70 US$ od 29 US$
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
od 70 US$ od 33 US$ od 38 US$ od 71 US$ od 40 US$
Access Rent a Car
Access Rent a Car
od 36 US$ od 36 US$ od 47 US$ od 56 US$ od 47 US$
East-Coast
East-Coast
od 19 US$ od 29 US$ od 58 US$ od 36 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 31 US$ od 33 US$ od 65 US$ od 30 US$
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
od 31 US$ od 35 US$ od 101 US$ od 35 US$
Sixt
Sixt
od 29 US$ od 38 US$ od 96 US$

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Adelaide Letiště. Získejte levné ceny pro AVIS půjčovna aut