CACTUS RENT A CAR Letiště Mendoza
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

CACTUS RENT A CAR Letiště Mendoza

Nejlepší půjčovny aut v Letiště Mendoza (MDZ), Argentina. Autopůjčovna - Žádné skryté poplatky. Zrušení zdarma

CACTUS RENT A CAR Letiště Mendoza

CACTUS RENT A CAR půjčovna aut v Letiště Mendoza

Tipy na pronájem auta v Letiště Mendoza

Obvykle je opravdu jednoduché získat si auto za pronájem tím, že splníte následující požadavky:

 • Rozhodněte přesně, co potřebujete.

  Půjčovna aut od společnosti Cactus-Rent-A-Car v Letiště Mendoza hodnotilo + zákaznku se skóre 0/10. Nejlevnějším vozem z půjčovny aut Cactus-Rent-A-Car v Letiště Mendoza je třída Volkswagen Voyage G6 Kompaktní. Její cena je pouze 71,14 US$ za den.

  Europcar je společnost s nejvyšším hodnocením zákazníky v Letiště Mendoza s průměrným skóre 6.5/10, založená na 50+ recenzích zákazníků. Nejlevnějším vozidlem z Europcar je třída Volkswagen Gol z Ekonomika za cenu 33,80 US$ za den.

  Co se týče nejoblíbenějšího automobilového pronájmu v Argentina, což je Ekonomika, nejlevnější auto z Europcar v Letiště Mendoza je Volkswagen Gol, cena za 33,80 US$ za den.

  Mezi Ekonomika je nejoblíbenější model Volkswagen Gol. Jeho cena začíná od 101,69 US$ za den od společnosti National, která je průměrným skóre skóre 0/10, založená na + hodnocení zákazníků.

  Nejlevnější pronájem aut v Letiště Mendoza je Volkswagen Gol z Europcar. Její cena je pouze 33,80 US$ za den. Europcar bylo přezkoumáno více než 50+ zákazníky s průměrným hodnocením 6.5/10.

 • Zvolte správně datum a čas vyzvednutí a vyskladnění

  Chcete-li ušetřit nějaké peníze, vyberte stejný čas vyzvednutí a vrácení. Autopůjčovny vybírají peníze na celý den pronájmu, takže pokud budete mít auto na 25 hodin, budete platit za 48 hodin (dva celé dny) nájemného a 74 hodin bude stát 96 hodin (čtyři celé dny) nájemné.

 • Při výběru auta byste měli rozhodnout, kolik cestujících bude s vámi cestovat a kolik zavazadel bude umístěno v autě. Všimněte si, že počet kufrů specifikovaných pro jednotlivé vozy je podmíněně označen. Jeden kufr obvykle odkazuje na kabelku pro standardní příruční zavazadla. Pokud si pronajmeme auto pro více než 5 cestujících, je často levnější a výhodnější si pronajmout dvě auta standardní třídy pronájmu automobilů místo jednoho vícemístného vozidla.
 • Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte objednat dětské bezpečnostní sedadlo pro vaše dítě. Přestože pronájem dětské sedačky může stát značnou částku , pokuty za to, jeden můžou stát více než náklady na pronájem dětské sedačky. Také si povšimněte, že běžná letenka vám obvykle umožňuje bezplatnou přepravu dětské sedačky (kontaktujte vašeho leteckého dopravce o přesnější informace). Navíc můžete po příjezdu vždy koupit vlastní dětskou sedačku v nejbližším supermarketu
 • Pokud použijete trajekt nebo překročíte státní hranici na svém autě, velmi pozorně si přečtěte nájemní podmínky několika prodejců. Je možné, že jedna autopůjčovna umožňuje překročit hranici do potřebné země a jiná společnost umožňuje dopravu trajektem pro vaše auto. Kromě toho, pokud plánujete koupit lístky na trajekt, informujte o tom předem autopůjčovnu, pak vám mohou sdělit číslo autopůjčovny.
 • Vždy věnujte pozornost pravidlům pro palivo . Nejste vždy vyzvednutí plné a vrácení prázdné volby je výhodné. Nespěchejte na nákup plné nádrže s palivem od dodavatele aut na malém ostrově, nebo pokud si na několik dní půjčujete auto. Může se ukázat, že nebudete moci byužít vše, co jste koupili
 • Zvažte různé typy vyzvednutí Nejpřijatelnější typ vyzvednutí je Meet & Greet. Při výběru půjčovna aut s takovouto volbou nebudete muset zůstat v řadě nebo jít s kufry na kyvadlový autobus abyste se dostali do místa svého pronájmu vozu, místo toho se budete blížit k výjezdu z terminálu se štítkem s vaším jménem nebo názvem půjčovny aut a vaše auto bude čekat na parkovišti.Navyše, pronájem automobilů s Meet & Greet možnost je obvykle levnější než pronájem automobilů od firem s půjčovnou kanceláří na letišti, protože nezahrnují letištní poplatek za pronájem.
 • Nikdy nezanedbáváte nadměrný poplatek. Ve většině případů budete muset v době pronájmu zanechat vklad (viz naše Nejčastější dotazy o nadměrném poplatku a Nadměrné snížení poplatků, ale obvykle můžete tento vklad pojistit nebo si koupit sníženou částku. Vždy věnujte pozornost výši tohoto vkladu, je možné, že cena nájemného je nízká, ale nadměrný poplatek je velmi vysoký nebo Na druhou stranu byste měli vždy zvážit celkovou částku a ne pouze cenu za pronájem auta.
 • Měl byste vždy zadat správnou zemi pobytu, protože to může mít za následek cenu za pronájem nebo dokonce odmítnutí pronájmu automobilu. Obvykle pro řidiče s americkým občanstvím uvedenými cenami nezahrnuje CDW a TP. Pokud nejste z USA a koupíte takový nájem, můžete být velmi nepříjemně překvapeni požadavkem manažera na nákup pojištění, protože pojištění aut je povinné.

Informace o CACTUS RENT A CAR v Letiště Mendoza

CACTUS RENT A CAR
Informace a kontakty
Jméno společnosti: Cactus-Rent-A-Car
Adresa: RN40 Km. 15, MENDOZA, MENDOZA
Telefon: 0261- 423-7792
Zobrazit na mapě: Google mapy
Funkce
Typ převzetí: Setkání — Pracovník autopůjčovny na vás bude čekat na letišti a odveze vás na místo vyzvednutí vozu.

CACTUS RENT A CAR cena půjčovna aut v Letiště Mendoza

Mini
Mini
Ekonomika
Ekonomika
Dodávka
Dodávka
SUV
SUV
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
od 43 US$ od 43 US$
Europcar
Europcar
od 65 US$ od 34 US$ od 129 US$
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
od 72 US$ od 62 US$ od 180 US$ od 95 US$
Localiza Car Rental
Localiza Car Rental
od 71 US$ od 58 US$
Hertz
Hertz
od 43 US$
Alamo
Alamo
od 44 US$ od 180 US$
National
National
od 102 US$
Budget Car Rental
Budget Car Rental
od 45 US$ od 45 US$
Enterprise
Enterprise
od 41 US$ od 157 US$

CACTUS RENT A CAR pujčovna aut blízko Letiště Mendoza

CACTUS RENT A CAR půjčovna aut na nejbližších městech

Půjčovna aut v okolí Letiště Mendoza

Půjčovna aut na nedalekých letištích

Půjčovna aut v nejbližších městech

Proč si půjčit auto CARNGO

 • Rychlé a snadné porovnání cen půjčovny aut
 • Nejlepší ceny za půjčovny aut
 • Žádné skryté poplatky za debet, kreditní kartu a hotovost
 • Zdarma zrušení nebo změna
 • Zákaznický servis 24/7
 • Dostupné plné pojištění automobilu
 • Pomoc při poruchách
 • Levné půjčovny aut se mnou zabývají v cca

Recenze

10%
5%
15%

Šetřete čas, ušetříte peníze!

Porovnejte nabídky půjčovny aut ze všech poskytovatelů v Letiště Mendoza. Získejte levné ceny pro CACTUS RENT A CAR půjčovna aut