KING Duebendorf
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

KING Duebendorf

Duebendorf, İsviçre en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

KING Duebendorf

Duebendorf KING araç kiralama

Duebendorf araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Duebendorf King Rent Exclusive Services kiralık araçları, + müşteri tarafından 0/10 şeklinde puanlanmıştır. Duebendorf King Rent Exclusive Services en ucuz araba, Üstü Açılan Otomobil sınıfı kiralık araç olan Audi A5 Convertible. Günlük fiyatı sadece $378,57.

  Flizzr, 250+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.8/10 puanlamasıyla, Duebendorf en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Flizzr en ucuz aracı, Ekonomi sınıf kiralık araç için günlük $35,56 'ya Opel Corsa.

  İsviçre en popüler kiralık araç grubu olan Kompakt için günlük $106,34 fiyatıyla Duebendorf Flizzr en ucuz araç, Skoda Rapid.

  Kompakt arasında en popüler model, Volkswagen Golf'tür. Europcar fiyatı günlük $75,17'dan başlamaktadır ve 500+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 9/10'dır.

  Renault Clio, Duebendorf Dollar Car Rental en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $27,63'dır. Dollar Car Rental, 1000+ müşteri tarafından ortalama 8.3/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Duebendorf KING hakkında bilgi

KING
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: King Rent Exclusive Services
Adres: Kurhausstrasse 65, Zürich, 8032
Telefon: +41335333533
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Belirtilmemiş — Kiralama şirketi henüz alma tipini belirtmedi.

Zürih Havaalani (ZRH) KING araç kiralama fiyatları

Mini
Mini
Ekonomi
Ekonomi
Tam Boy
Tam Boy
Lüks
Lüks
Üstü Açılan Otomobil
Üstü Açılan Otomobil
Minibüs
Minibüs
SUV
SUV
King Rent Exclusive Services
King Rent Exclusive Services
$871+ $545+ $610+
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
$36+ $28+ $62+ $58+
Budget Car Rental
Budget Car Rental
$53+ $40+ $76+ $168+ $75+ $58+
Nomadcar
Nomadcar
$118+ $116+ $208+ $154+
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
$37+ $61+ $234+ $231+ $72+ $88+ $131+
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
$42+ $43+ $38+ $54+
Europcar
Europcar
$68+ $75+ $140+ $130+ $207+ $71+ $148+
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
$39+ $56+ $178+ $66+ $67+
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
$213+ $298+ $187+ $145+ $101+
Europcar
Europcar
$71+ $40+ $136+ $199+ $157+ $111+
Enterprise
Enterprise
$63+ $61+ $119+ $135+ $67+ $91+
Unirent
Unirent
$72+ $74+ $99+
Alamo
Alamo
$63+ $59+ $119+ $67+ $91+
Flizzr
Flizzr
$36+ $36+
International Supplier
International Supplier
$42+ $52+ $93+ $111+ $82+
Edel-Stark
Edel-Stark
$546+ $329+ $435+ $435+ $546+

Duebendorf yakınındaki KING araç kiralama yerleri

Havaalanı çevresi KING kiralık araç

En yakın şehirlerdeki KING kiralık araç

Duebendorf yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

Tren istasyonlarında araç kiralama

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Neden CARNGO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Duebendorf bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır KING kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın