EUROPCAR Johor Bahru Havaalanı
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

EUROPCAR Johor Bahru Havaalanı

Johor Bahru Havaalanı (JHB), Malezya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

EUROPCAR Johor Bahru Havaalanı

Johor Bahru Havaalanı EUROPCAR araç kiralama

Johor Bahru HavaalanıEUROPCAR
EUROPCAR
EUROPCAR
7.5
/10
Çok İyi
7.2
/10
Paranın tam karşılığı
7.4
/10
Temizlik
7.8
/10
Şubede araç kiralama servisi
7.6
/10
Kiralık araç alma işlemi
7.8
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
500 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Johor Bahru Havaalanı araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Johor Bahru Havaalanı Europcar kiralık araçları, 500+ müşteri tarafından 7.5/10 şeklinde puanlanmıştır. Johor Bahru Havaalanı Europcar en ucuz araba, Ekonomi sınıfı kiralık araç olan Proton Saga. Günlük fiyatı sadece $18,06.

  Malezya çoğu müşterimiz genellikle Mini sınıfı kiralık araçları rezerve etmektedirler. Johor Bahru Havaalanı Europcar en ucuz Mini sınıfı aracı, Perodua Myvi tarafından günlük $33,18 olarak sunulmuştur.

  Green-Matrix, 500+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.5/10 puanlamasıyla, Johor Bahru Havaalanı en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Green-Matrix en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük $36,90 'ya Perodua Viva.

  Malezya en popüler kiralık araç grubu olan Mini için günlük $36,90 fiyatıyla Johor Bahru Havaalanı Green-Matrix en ucuz araç, Perodua Viva.

  En ucuz Mini aracı, Europcar tarafından sunulmuştur (500+ müşteri tarafından 7.5/10 olarak değerlendirilmiştir.). Araç, günlük $33,18 fiyatıyla Perodua Myvi.

  Mini arasında en popüler model, Perodua Viva'tür. Green-Matrix fiyatı günlük $36,90'dan başlamaktadır ve 500+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 8.5/10'dır.

  Proton Saga, Johor Bahru Havaalanı Europcar en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $18,06'dır. Europcar, 500+ müşteri tarafından ortalama 7.5/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Johor Bahru Havaalanı EUROPCAR hakkında bilgi

EUROPCAR
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: Europcar
Adres: LOT E 10-7, AEROMALL ARRIVAL HALL SENAI INTERNATIONAL AIRPORT, JOHOR BAHRU, 81250
Telefon: 60 7 5970870
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Havaalanından Teslim Alma — Araç kiralama şirketinin havaalanı terminalinin hemen içinde bir masası bulunmaktadır.
Değerlendirme: 7.5/10, Şöyle ki Çok İyi

Johor Bahru Havaalanı EUROPCAR araç kiralama fiyatları

Mini
Mini
Ekonomi
Ekonomi
Tam Boy
Tam Boy
Minibüs
Minibüs
SUV
SUV
Europcar
Europcar
$33+ $24+ $50+ $60+
Green-Matrix
Green-Matrix
$31+ $38+ $59+
Paradise Rent A Car
Paradise Rent A Car
$32+ $23+
Mayflower Car Rental
Mayflower Car Rental
$104+
Prima-Odyssey
Prima-Odyssey
$35+ $36+ $85+
Insas-Pacific
Insas-Pacific
$33+ $55+
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
$39+ $44+ $74+ $105+
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
$52+
Avis
Avis
$48+ $46+ $68+ $110+
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
$49+ $40+ $82+

Johor Bahru Havaalanı yakınındaki EUROPCAR araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki EUROPCAR kiralık araç

Johor Bahru Havaalanı yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Neden CARNGO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Johor Bahru Havaalanı bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır EUROPCAR kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın