SICILY BY CAR Messina
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

SICILY BY CAR Messina

Messina, İtalya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

SICILY BY CAR Messina

Messina SICILY BY CAR araç kiralama

MessinaSICILY BY CAR
SICILY BY CAR
SICILY BY CAR
7.8
/10
Çok İyi
8.2
/10
Paranın tam karşılığı
6.5
/10
Temizlik
7.9
/10
Şubede araç kiralama servisi
8.2
/10
Kiralık araç alma işlemi
8.3
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
10000 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Messina araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Messina Sicily-By-Car kiralık araçları, 10000+ müşteri tarafından 7.8/10 şeklinde puanlanmıştır. Messina Sicily-By-Car en ucuz araba, Standart sınıfı kiralık araç olan Citroen C4 Picasso. Günlük fiyatı sadece $22,32.

  İtalya çoğu müşterimiz genellikle Ekonomi sınıfı kiralık araçları rezerve etmektedirler. Messina Sicily-By-Car en ucuz Ekonomi sınıfı aracı, Volkswagen Polo tarafından günlük $28,23 olarak sunulmuştur.

  Locauto Rent A Car, 10000+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.1/10 puanlamasıyla, Messina en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Locauto Rent A Car en ucuz aracı, Kompakt sınıf kiralık araç için günlük $37,00 'ya Audi A3.

  İtalya en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük $58,39 fiyatıyla Messina Locauto Rent A Car en ucuz araç, Renault Clio.

  Ekonomi arasında en popüler model, Volkswagen Polo'tür. Sicily-By-Car fiyatı günlük $28,23'dan başlamaktadır ve 10000+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 7.8/10'dır.

  Fiat 500, Messina Budget Car Rental en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $12,57'dır. Budget Car Rental, 10000+ müşteri tarafından ortalama 6.6/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Messina SICILY BY CAR hakkında bilgi

SICILY BY CAR
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: Sicily-By-Car
Adres: Via Ravagnese Superiore n. 144, Reggio Calabria, 89067
Telefon: +39 0965 645 422 / +345/7512354
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Havaalanından Teslim Alma — Araç kiralama şirketinin havaalanı terminalinin hemen içinde bir masası bulunmaktadır.
Değerlendirme: 7.8/10, Şöyle ki Çok İyi

Reggio Calabria Havaalanı (REG) SICILY BY CAR araç kiralama fiyatları

Mini
Mini
Ekonomi
Ekonomi
Tam Boy
Tam Boy
Lüks
Lüks
Üstü Açılan Otomobil
Üstü Açılan Otomobil
Minibüs
Minibüs
SUV
SUV
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
$25+ $28+ $62+ $33+
Budget Car Rental
Budget Car Rental
$13+ $27+ $105+ $84+ $36+
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
$14+ $14+ $126+ $88+ $131+ $97+ $105+
Maggiore
Maggiore
$49+ $17+ $97+ $103+ $78+
Enterprise
Enterprise
$50+ $78+ $78+ $74+
Locauto Rent A Car
Locauto Rent A Car
$45+ $58+ $92+ $101+
Ecovia
Ecovia
$50+ $58+ $169+
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
$25+ $45+ $82+ $106+
Europcar
Europcar
$26+ $67+ $179+ $106+
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
$18+ $94+ $207+
Alamo
Alamo
$25+ $28+ $84+
Optimorent
Optimorent
$46+ $48+
Autovia
Autovia
$39+ $40+ $237+ $167+ $100+

Messina yakınındaki SICILY BY CAR araç kiralama yerleri

Havaalanı çevresi SICILY BY CAR kiralık araç

En yakın şehirlerdeki SICILY BY CAR kiralık araç

Messina yakınında araç kiralama

Yakındaki havaalanlarında araç kiralama yerleri

En yakın şehirlerdeki araç kiralama yerleri

Neden CARNGO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Messina bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır SICILY BY CAR kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın