WINRENT BY LEASYS Cattolica
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

WINRENT BY LEASYS Cattolica

Cattolica, İtalya en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

WINRENT BY LEASYS Cattolica

Cattolica WINRENT BY LEASYS araç kiralama

CattolicaWINRENT BY LEASYS
WINRENT BY LEASYS
WINRENT BY LEASYS
7.8
/10
Çok İyi
7.7
/10
Paranın tam karşılığı
7.8
/10
Temizlik
8
/10
Şubede araç kiralama servisi
7.8
/10
Kiralık araç alma işlemi
7.9
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
1000 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

Cattolica araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Cattolica Winrent-By-Leasys kiralık araçları, 1000+ müşteri tarafından 7.8/10 şeklinde puanlanmıştır. Cattolica Winrent-By-Leasys en ucuz araba, Mini sınıfı kiralık araç olan Fiat 500. Günlük fiyatı sadece $21,50.

  İtalya çoğu müşterimiz genellikle Ekonomi sınıfı kiralık araçları rezerve etmektedirler. Cattolica Winrent-By-Leasys en ucuz Ekonomi sınıfı aracı, Lancia Ypsilon tarafından günlük $23,32 olarak sunulmuştur.

  Winrent, 1000+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 7.9/10 puanlamasıyla, Cattolica en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Winrent en ucuz aracı, Mini sınıf kiralık araç için günlük $34,36 'ya Fiat 500.

  İtalya en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük $38,30 fiyatıyla Cattolica Winrent en ucuz araç, Lancia Ypsilon.

  Ekonomi arasında en popüler model, Renault Twingo'tür. Sicily-By-Car fiyatı günlük $25,88'dan başlamaktadır ve 10000+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 5.4/10'dır.

  Fiat 500, Cattolica Hertz Car Hire en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $11,39'dır. Hertz Car Hire, 5000+ müşteri tarafından ortalama 6.5/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Cattolica WINRENT BY LEASYS hakkında bilgi

WINRENT BY LEASYS
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: Winrent-By-Leasys
Adres: Rimini Airport, VIA COSTANTINOPOLI N. 45, Miramare, Rimini , 47924
Telefon: +39 0541 386548
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Ücretsiz otobüs servisi — Araç kiralama şirketi ana terminalin yakınında aracın alınacağı lokasyona ücretsiz otobüs servisi sağlamaktadır.
Değerlendirme: 7.8/10, Şöyle ki Çok İyi

Rimini Havaalanı (RMI) WINRENT BY LEASYS araç kiralama fiyatları

Mini
Mini
Ekonomi
Ekonomi
Tam Boy
Tam Boy
Lüks
Lüks
Üstü Açılan Otomobil
Üstü Açılan Otomobil
Minibüs
Minibüs
SUV
SUV
Winrent-By-Leasys
Winrent-By-Leasys
$22+ $23+ $140+ $44+
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
$11+ $15+ $27+
Budget Car Rental
Budget Car Rental
$28+ $39+ $118+ $114+ $57+ $44+
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
$21+ $26+ $74+ $30+ $42+
Ecovia
Ecovia
$21+ $23+ $162+
Winrent
Winrent
$34+ $38+ $72+ $54+
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
$39+ $45+ $203+ $146+ $57+ $57+ $189+
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
$22+ $23+ $205+ $176+
Autovia
Autovia
$69+ $30+ $205+ $207+
Optimorent
Optimorent
$88+ $89+

Neden CARNGO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Cattolica bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır WINRENT BY LEASYS kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın