FLIZZR Protaras
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

FLIZZR Protaras

Protaras, Kıbrıs en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

FLIZZR Protaras

Protaras FLIZZR araç kiralama

Protaras araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Protaras Flizzr kiralık araçları, 25+ müşteri tarafından 7.8/10 şeklinde puanlanmıştır. Protaras Flizzr en ucuz araba, Ekonomi sınıfı kiralık araç olan Nissan Note. Günlük fiyatı sadece $20,26.

  Kıbrıs çoğu müşterimiz genellikle Ekonomi sınıfı kiralık araçları rezerve etmektedirler. Protaras Flizzr en ucuz Ekonomi sınıfı aracı, Nissan Note tarafından günlük $20,26 olarak sunulmuştur.

  Dollar Car Rental, 2000+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 6.2/10 puanlamasıyla, Protaras en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Dollar Car Rental en ucuz aracı, Kompakt sınıf kiralık araç için günlük $20,18 'ya Kia Ceed.

  Kıbrıs en popüler kiralık araç grubu olan Ekonomi için günlük $22,91 fiyatıyla Protaras Dollar Car Rental en ucuz araç, Ford Fiesta.

  Ekonomi arasında en popüler model, Suzuki Swift'tür. Aercar fiyatı günlük $23,58'dan başlamaktadır ve 500+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 8.6/10'dır.

  Kia Picanto, Protaras Right-Cars en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $11,21'dır. Right-Cars, 250+ müşteri tarafından ortalama 6.4/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Protaras FLIZZR hakkında bilgi

FLIZZR
Bilgi & İletişim
Şirket İsmi: Flizzr
Adres: Marilena Shopping, 8. Protaras Avenue, Protaras
Telefon: +357-25257723
Haritadan bakın: Google Haritalar
Özellikler
Alış tipi: Belirtilmemiş — Kiralama şirketi henüz alma tipini belirtmedi.

Protaras FLIZZR araç kiralama fiyatları

Mini
Mini
Ekonomi
Ekonomi
Tam Boy
Tam Boy
Üstü Açılan Otomobil
Üstü Açılan Otomobil
Minibüs
Minibüs
SUV
SUV
Flizzr
Flizzr
$36+ $43+
Sixt-Direct
Sixt-Direct
$19+ $23+ $246+ $128+ $109+ $100+
Kem
Kem
$32+ $36+ $89+ $118+ $103+ $85+
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
$29+ $33+ $127+ $66+ $75+ $76+
Whiz
Whiz
$26+ $27+ $140+ $131+ $48+
Europcar
Europcar
$41+ $49+ $240+ $133+ $110+
International
International
$29+ $32+ $291+ $154+ $133+ $122+

Neden CARNGO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

Protaras bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır FLIZZR kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın