Minibüs Kiralık Araç San Jose Uluslararasi Havaalani
10
00
10
00
Minibüs Kiralık Araç San Jose Uluslararasi Havaalani

Minibüs Kiralık Araç San Jose Uluslararasi Havaalani

San Jose Uluslararasi Havaalani (SJO), Kosta Rika en iyi kiralık araçlar. Gizli masraf yok. Ücretsiz iptal etme

San Jose Uluslararasi Havaalani Minibüs araç kiralama

San Jose Uluslararasi HavaalaniEASY CAR
EASY CAR
EASY CAR
8.8
/10
Mükemmel
7.8
/10
Paranın tam karşılığı
9.1
/10
Temizlik
9.1
/10
Şubede araç kiralama servisi
8.8
/10
Kiralık araç alma işlemi
9
/10
Kiralık araç bırakma işlemi
5 ve müşteri değerlendirmelerine dayanarak

San Jose Uluslararasi Havaalani araç kiralama tavsiyeleri

Genellikle, aşağıda belirtilenlere uyulursa araç kiralamak oldukça kolaydır:

 • Tam olarak ne istediğine karar ver.

  Minibüs araçları, büyük ölçüde San Jose Uluslararasi Havaalani müşterilerimiz tarafından rezerve edilmektedir. En ucuz Minibüs aracı, San Jose Uluslararasi Havaalani Green-Motion tarafından Toyota Hilux Pickup olarak sunulmuştur. Fiyatı günlük $26,34'dan başlamaktadır.

  San Jose Uluslararasi Havaalani en yüksek puanlı satıcıdan Minibüs aracı kiralamak istersen Easy-Car'yla ilgilenmelisin. Bu kiralık araç tedarikçisi, 5+ müşteri tarafından değerlendirilmiş ve ortalama 8.8/10 puan almıştır. San Jose Uluslararasi Havaalani Easy-Car mümkün olan en düşük fiyatlı Minibüs aracı, Hyundai H1. Size günlük $71,60'a mal olacaktır.

  Easy-Car, 5+ müşteri değerlendirmesine dayalı olarak, ortalama 8.8/10 puanlamasıyla, San Jose Uluslararasi Havaalani en yüksek müşteri sıralamasına sahip araç kiralama şirketidir. Easy-Car en ucuz aracı, Ekonomi sınıf kiralık araç için günlük $7,45 'ya Hyundai Grand i10.

  Kosta Rika en popüler kiralık araç grubu olan SUV için günlük $18,39 fiyatıyla San Jose Uluslararasi Havaalani Easy-Car en ucuz araç, Ssangyong Korando.

  SUV arasında en popüler model, Suzuki Jimny'tür. Dollar Car Rental fiyatı günlük $10,54'dan başlamaktadır ve 25+ müşteri değerlendirmesine göre ortalama puanı 6.3/10'dır.

  Toyota Yaris, San Jose Uluslararasi Havaalani Europcar en ucuz kiralık araçtır. Günlük fiyatı, sadece $2,21'dır. Europcar, 100+ müşteri tarafından ortalama 7.2/10 puan olarak değerlendirilmiştir.

 • Alış ve iade tarihini uygun bir şekilde seçiniz.

  Eğer tasarruf etmek isterseniz, aynı alış ve iade zamanını seçin. Araç kiralama şirketleri bir tam gün için para alırlar, yani eğer 25 saat için araba kiralarsanız, 48 saatlik (iki tam gün) kira ödersiniz ve 74 saatlik kiralama için 96 saat (dört tam gün) parası ödersiniz.

 • Araç seçerken kaç yolcunun sizinle yolculuk edeceğine ve kaç tane bagajın arabaya yerleştirileceğine karar vermelisiniz. Her araç için bavul sayısının şartlı olarak belirtildiğini unutmayın. Bir bavul ile genellikle standart boylarda bir el bagajı kastedilmektedir. Eğer 5'den daha fazla yolcu için araç kiralıyorsanız, çok kişili tek bir araç yerine standart kiralık araç sınıfından iki araç kiralamak çoğunlukla daha ucuz ve uygun olmaktadır.
 • Eğer çocuklarla seyahat ediyorsanız, çocuğunuz için emniyet koltuğu rezerve etmeyi unutmayın. Çocuk koltuğu kirası büyük miktarda bir paraya mal olsa da arabada bulunmaması kendisinin kirasından daha büyük para cezaları ödemenize neden olabilir. Ayrıca, normal bir uçak bileti, çocuk koltuğunu para ödemeden taşımanıza izin verir (daha doğru bilgi için havayolu şirketinizle iletişime geçin). Bunun yanı sıra, vardıktan sonra her zaman kendi çocuk koltuğunuzu en yakın süper marketten satın alabilirsiniz.
 • Eğer kiralık aracınızla, feribotkullanacaksanız ya da bir ülke sınırından geçecekseniz, çeşitli satıcıların Kiralama Koşulları'nı dikkatlice okuyun. Bir araç kiralama şirketi istediğiniz ülke sınırını geçmenize izin veriyorken bir diğeri feribotla seyahat etmenize izin verebilir. Sonuç olarak, eğer feribot için bilet almayı planlıyorsanız, araç kiralama şirketini önceden bilgilendirin, böylece size kiralayacağınız araba sayısını söyleyebilirler.
 • Her zaman Yakıt Politikası'na dikkat edin. Her zaman dolu al-boş bırak seçeneği avantajlı değildir. Küçük bir adadaysanız ya da bir kaç günlüğüne araç kiralayacaksanız, kiralık araç teminatçısından depoyu dolu almak için acele etmeyin. Satın alınan tüm yakıtı kullanamayabilirsiniz.
 • Farklı alış tiplerini göz önünde bulundurun. En uygun alış tipi Karşılama&Tanışma'dır. Bu seçenekle bir kiralık araç seçerseniz, sırada beklemek ya da bavullarınızla sizi araç kiralama noktasına götürecek servise binmek zorunda kalmazsınız. Bunun yerine terminalinizden çıktığınız noktada isminizin ya da araç kiralama şirketinin isminin yazılı olduğu bir tabela ile karşılanacaksınız ve arabanız park alanında bekliyor olacak. Sonuç olarak Karşılama&Tanışma seçeneği, havaalanında şubesi bulunan kiralık araç şirketlerinde daha ucuzdur. Çünkü, havaalanı ücretini kiralama ücretine dahil etmezler.
 • Ek ücreti hiçbir zaman unutmayın. Çoğu durumda, kiralama sırasında depozito bırakmanız gerekecektir (bakınız, FAQ about Excess Fee and Excess Fee Reduction, ama genelde bu depozitoyu karşılayabilir ya da Ek Ücret İndirimi satın alabilirsiniz. Her zaman bu depozitonun miktarına dikkat edin, kira ücretinin düşükken ek ücretin oldukça yüksek olması ya da tam tersi mümkün olabilir. Her zaman sadece kira ücretini değil toplam miktarı göz önünde bulundurun.
 • Her zaman İkamet Ülke'nizi doğru bir şekilde belirtmelisiniz, çünkü kiralık aracın fiyatını etkileyebilir hatta kiralık aracınız reddedilebilir. Genellikle ABD vatandaşı olan sürücüler için, listelenen ücretler şunları kapsamamaktadır CDW and TP. Eğer ABD'den değilseniz ve araç kiralamak isterseniz, yöneticinin kiralık araç sigortası zorunlu olduğu için sizden sigorta satın almanızı istemesi gibi çok da hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

San Jose Uluslararasi Havaalani Minibüs araç kiralama fiyatları

Mini
Mini
Ekonomi
Ekonomi
Lüks
Lüks
Minibüs
Minibüs
SUV
SUV
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
$23+ $33+ $121+ $57+ $42+
Easy-Car
Easy-Car
$44+ $47+ $72+ $62+
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
$17+ $76+ $22+
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
$35+ $76+ $58+
Adobe Rent a Car
Adobe Rent a Car
$43+ $46+ $80+ $61+
Payless Car Rental
Payless Car Rental
$4+ $85+ $42+
Enterprise
Enterprise
$40+ $43+ $106+ $88+ $54+
Green-Motion
Green-Motion
$10+ $144+ $19+
Alamo
Alamo
$27+ $31+ $187+ $49+
International Supplier
International Supplier
$32+ $38+ $57+
Payless Car Rental
Payless Car Rental
$9+ $40+
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
$45+ $56+ $58+
Economy Rent A Car
Economy Rent A Car
$53+ $53+ $75+
Mex Rent A Car
Mex Rent A Car
$76+ $97+
Budget Car Rental
Budget Car Rental
$26+ $27+ $45+
Europcar
Europcar
$61+ $89+
Apex
Apex
$25+ $45+ $54+

Neden CARNGO ile araba kiralamak

 • Hızlı ve kolay kiralık araç fiyat karşılaştırması
 • En iyi kiralık araç fiyatları
 • Nakit, banka ve kredi kartından gizli ücretler alınmamaktadır
 • Ücretsiz iptal ya da değişim
 • 7/24 müşteri hizmeti
 • Ekonomik tam araç kiralama sigortası
 • Arıza yardımı
 • Aplikasyon ile ucuz araç kiralama teklifleri yanımda

Değerlendirmeler

10%
5%
15%

Zamandan tasarruf, paradan tasarruf!

San Jose Uluslararasi Havaalani bütün tedarikçilerin araba kiralama tekliflerini karşılaştır Minibüs kiralık araçları için ucuz fiyatlar alın