Kereta Sewa Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Kereta Sewa Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang

Kereta sewa terbaik di Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR), Amerika Syarikat. Tiada caj tersembunyi. Pembatalan percuma.

Kereta sewa di Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR), Amerika Syarikat

Pembekal nilaian teratas dalam Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
ALAMO
ALAMO
8.8
/10
Cemerlang
8.1
/10
Nilai keseluruhan untuk wang
9.2
/10
Kebersihan
9
/10
Perkhidmatan di meja kaunter sewa
8.5
/10
Proses pengambilan kereta sewa
9.2
/10
Proses penghantaran kereta sewa
Berdasarkan pada 10000+ ulasan pelanggan

Petua kereta sewa Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang

Biasanya, ia sangat mudah untuk mendapatkan kereta sewa dengan mematuhi perkara berikut:

  • Tentukan apa yang anda benar-benar perlukan.

    Alamo adalah syarikat kereta sewa dengan nilaian pelanggan tertinggi di Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang dengan purata skor rating adalah 8.8/10, berdasarkan pada 10000+ ulasan pelanggan. Kenderaan paling murah dari Alamo ialah Kia Rio, kereta sewa kelas Ekonomi untuk USD66.07 sehari.

    Kelas kereta sewa paling popular di Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang ialah Ekonomi dengan harga dari Alamo bermula dari USD66.07 sehari untuk Kia Rio.

    Manakala untuk kumpulan kereta sewa paling popular di Amerika Syarikat, adalah SUV, kereta paling murah dari Alamo di Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang ialah Toyota Rav4, diletakkan harga pada USD82.44 sehari.

    Kereta sewa termurah di Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang adalah Ford Fiesta dari Dollar Car Rental. Harganya cuma USD46.63 sehari. Dollar Car Rental dinilai oleh 10000+ pelanggan dengan purata skor rating 7.2/10.

  • Pilih tarikh serta masa ambil dan kembali yang betul

    Jika anda mahu menjimatkan sedikit wang, pilih masa ambil dan kembali yang sama. Syarikat kereta sewa mengambil wang untuk sewaan sehari penuh, jadi jika anda mengambil kereta untuk 25 jam, anda akan membayar untuk 48 jam (2 hari penuh) sewaan, dan 74 jam akan dikenakan 96 jam (empat hari penuh) sewaan.

  • Apabila memilih kereta, anda patut menentukan berapa ramai penumpang yang akan bergerak dengan anda dan berapa banyak bagasi akan diletakkan dalam kereta. Ambil perhatian bahawa bilangan beg untuk kereta adalah tertakluk kepada syarat. Satu beg pakaian biasanya merujuk kepada beg tangan untuk bagasi tangan standard. Jika anda menyewa kereta untuk lebih daripada 5 penumpang, ia biasanya lebih murah dan lebih menyenangkan untuk menyewa dua kereta dari kelas kereta sewa standard, daripada satu kenderaan banyak tempat duduk.
  • Jika anda berjalan-jalan dengan kanak-kanak, jangan lupa menempah tempat duduk keselamatan kanak-kanak untuk anak anda. Walaupun sewaan tempat duduk kanak-kanak mungkin menelan belanja agak banyak , denda untuk tidak mempunyai satu mungkin menelan lebih belanja daripada kos sewaan tempat duduk kanak-kanak. Juga ingat yang tiket kapal terbang biasa, kebiasaannya membenarkan anda membawa tempat duduk kanak-kanak tanpa caj (hubungi syarikat penerbangan anda untuk maklumat lebih tepat). Sebagai tambahan, anda boleh membeli tempat duduk kanak-kanak anda sendiri di pasar raya berhampiran selepas ketibaan
  • Jika anda mahu menaiki feri atau merentasi sempadan negara dengan kereta sewa anda, baca Syarat-syarat Sewa beberapa vendor dengan teliti. Ia adalah tidak mustahil bahawa satu syarikat kereta sewa akan membenarkan merentas sempadan to negera yang diperlukan dan satu lagi syarikat membenarkan menaiki pengangkutan feri untuk kereta sewa anda. Sebagai tambahan, jika anda merancang untuk membeli tiket feri, beritahu syarikat kereta sewa tentangnya terlebih dahulu, kemudian mereka akan memberitahu anda nombor kereta yang akan anda sewa.
  • Sentiasa beri perhatian kepada Polisi Bahan Bakar. Tidak semestinya ambil minyak penuh dan kembalikan kosong adalah pilihan yang menguntungkan. Jangan tergesa-gesa membeli bahan api penuh tangki daripada penyedia kereta sewa di pulau kecil atau jika anda menyewa kereta untuk beberapa hari. Kemungkinan anda tidak akan menggunakan kesemua bahan api yang dibeli.
  • Pertimbangkan jenis ambilan berbeza. Jenis ambilan paling menyenangkan ialah Jumpa & Sapa. Dengan memilih kereta sewa dengan pilihan demikian, anda tidak perlu beratur atau pergi dengan beg pakaian anda ke bas ulang-alik untuk pergi ke lokasi kereta sewa anda. Malahan anda akan berjumpa berhampiran pintu keluar dari terminal anda dengan papan tanda tertulis nama anda atau nama syarikat kereta sewa dan kereta anda akan menanti di tempat letak kereta. Sebagai tambahan, kereta sewa dengan pilihan Jumpa & Sapa biasanya lebih murah daripada kereta sewa dari syarikat dengan kaunter sewaan di lapangan terbang, kerana mereka tidak memasukkan caj lapangan terbang ke dalam harga sewaan.
  • Jangan pernah abaikan caj Lebihan. Dalam kebanyakan kes, anda perlu meninggalkan deposit pada ketika sewaan (lihat Soalan lazim kami tentang Caj Lebihan dan Pengurangan Caj Lebihan), tetapi anda biasanya boleh menginsuranskan deposit ini atau membeli Pengurangan Caj Lebihan. Sentiasa ambil perhatian kepada jumlah deposit, ia adalah tidak mustahil jika harga sewaan rendah, tetapi caj Lebihan sangat tinggi ataupun sebaliknya. Anda patut selalu mempertimbangkan jumlah keseluruhan, dan tidak hanya harga kereta sewa.
  • Anda haruslah sentiasa menyatakan Negara Kediaman yang betul kerana ia memberi kesan kepada harga sewaan atau mungkin juga penolakan penyewaan kereta. Biasanya untuk pemandu dengan kewarganegaraan US, harga yang disenaraikan tidak termasuk CDW dan TP. Jika anda bukan dari USA dan membeli sewaan begitu, anda mungkin akan mengalami kejutan yang tidak menggembirakan dengan keperluan pengurus untuk membeli insurans kerana insurans kereta sewa adalah wajib.

Bandingkan harga kereta sewa di Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang

Mini
Mini
Ekonomi
Ekonomi
Saiz Penuh
Saiz Penuh
Mewah
Mewah
Kereta berhud
Kereta berhud
Van
Van
SUV
SUV
dari USD55 dari USD79 dari USD76 dari USD88 dari USD82 dari USD67
dari USD47 dari USD67 dari USD82 dari USD74 dari USD59
dari USD50 dari USD59 dari USD73 dari USD89 dari USD75 dari USD59
dari USD54 dari USD85 dari USD87 dari USD65
dari USD52 dari USD63 dari USD85 dari USD113 dari USD70 dari USD62
dari USD190 dari USD88 dari USD209 dari USD128 dari USD198 dari USD80 dari USD113
dari USD114 dari USD115 dari USD121
dari USD66 dari USD135 dari USD90 dari USD210 dari USD76 dari USD82
dari USD58 dari USD78 dari USD102 dari USD118 dari USD68
dari USD68 dari USD74 dari USD78 dari USD78
dari USD79 dari USD89 dari USD83 dari USD95
dari USD129
dari USD371 dari USD733
dari USD63 dari USD87 dari USD231 dari USD76 dari USD79
Other car rentals: Eksotik

Penyedia Kereta Sewa Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang

Alamo
8.9
/10
Cemerlang
Alamo
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Alamo berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
25 NEWARK AIRPORT BLDG 25, Serviced by National, NEWARK, 07114, NJ, New Jersey
8447272984
Jersey City Newport Centre Mall 12.35 km / 7.67 batu
Hubungi:
110 1ST ST, JERSEY CITY, 07302 3004, NJ, NJ
2016567410
La Guardia, New York Lapangan Terbang (LGA) 27.43 km / 17.04 batu
Hubungi:
9501 DITMARS BLVD, EAST ELMHURST, 11369, NY, New York
8447272711
New York: Lapangan Terbang Antarabangsa Jfk (JFK) 33.82 km / 21.01 batu
Hubungi:
BUILDING 308 FEDERAL CIRCLE, Serviced by National, JAMAICA, 11430, NY, New York
8446481611
Enterprise
8.7
/10
Cemerlang
Enterprise
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Enterprise berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
25 NEWARK AIRPORT BLDG 25, 25 NEWARK AIRPORT / BUILDING 25, NEWARK, 07114 3707, NJ, New Jersey
8447272982
Hillside 4.06 km / 2.52 batu
Hubungi:
586 ROUTE 22 EAST, HILLSIDE, 07205 0129, NJ, NEW JERSEY
9086865100
Newark 4.07 km / 2.53 batu
Hubungi:
585 MCCARTER HWY, NEWARK, 07102 3519, NJ, NEW JERSEY
9736222900
Newark 180 Washington Street 5.31 km / 3.3 batu
Hubungi:
180 WASHINGTON STREET, NEWARK, 07102 3012, NJ, NEW JERSEY
9736391911
Staten Island Central 7.39 km / 4.59 batu
Hubungi:
1852 RICHMOND TER, STATEN ISLAND, 10310 1107, NY, NEW YORK
7184426009
Roselle Park 7.95 km / 4.94 batu
Hubungi:
2 E WESTFIELD AVE, ROSELLE PARK, 07204 2208, NJ, NEW JERSEY
9082980600
Jersey City Newport Centre Mall 12.35 km / 7.67 batu
Hubungi:
21 2ND ST, JERSEY CITY, 07302 3099, NJ, NEW JERSEY
2017922402
Jersey City 455 Washington Blvd 12.49 km / 7.76 batu
Hubungi:
21 2ND ST, JERSEY CITY, 07302 3099, NJ, NEW JERSEY
2017922402
Jersey City 13.33 km / 8.28 batu
Hubungi:
3715 JOHN F KENNEDY BLVD, JERSEY CITY, 07307 3114, NJ, NEW JERSEY
2012173320
La Guardia, New York Lapangan Terbang (LGA) 27.43 km / 17.04 batu
Hubungi:
83 34 23RD AVE, EAST ELMHURST, 11370 1659, NY, New York
8446481612
New York: Lapangan Terbang Antarabangsa Jfk (JFK) 33.82 km / 21.01 batu
Hubungi:
BUILDING 69 FEDERAL CIRCLE, CIRCLE, JAMAICA, 11430 1510, NY, New York
8446481609
National
8.5
/10
Cemerlang
National
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa National berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
25 NEWARK AIRPORT BLDG 25, NEWARK, 07114 3707, NJ, New Jersey
8447272983
Jersey City New Jersey 9.38 km / 5.83 batu
Hubungi:
110 1ST ST, JERSEY CITY, 07302 3004, NJ, NJ
2016567410
Jersey City Newport Centre Mall 12.35 km / 7.67 batu
Hubungi:
110 1ST ST, JERSEY CITY, 07302 3004, NJ, NJ
2016567410
Teterboro Lapangan Terbang (TEB) 20.16 km / 12.53 batu
Hubungi:
485 INDUSTRIAL AVE, TETERBORO, 07608 1006, NJ, NJ
2013930167
La Guardia, New York Lapangan Terbang (LGA) 27.43 km / 17.04 batu
Hubungi:
9501 DITMARS BLVD, EAST ELMHURST, 11369 1227, NY, New York
8447272707
New York: Lapangan Terbang Antarabangsa Jfk (JFK) 33.82 km / 21.01 batu
Hubungi:
BUILDING 308 FEDERAL CIRCLE, JAMAICA, JAMAICA, 11430, NY, New York
8446481610
Budget Car Rental
8
/10
Sangat Baik
Budget Car Rental
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Budget Car Rental berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
38 Carson Road, Newark, 07114, NJ, New Jersey
973-961-2990
Staten Island Central 7.39 km / 4.59 batu
Hubungi:
1120 South Avenue, Staten Island, 10314, NY
718-477-5352
Jersey City New Jersey 9.38 km / 5.83 batu
Hubungi:
351 Luis Munoz Marin Boulevard, Jersey City, 07302, NJ
201-792-2028
Springfield 12.16 km / 7.56 batu
Hubungi:
275 Route 22 East, Springfield, 07081, NJ
973-232-6086
La Guardia, New York Lapangan Terbang (LGA) 27.43 km / 17.04 batu
Hubungi:
88-08 23rd Avenue, East Elmhurst, 11369, NY, New York
718-639-6400
New York: Lapangan Terbang Antarabangsa Jfk (JFK) 33.82 km / 21.01 batu
Hubungi:
Building 305 Federal Circle, Jamaica, 11430, NY, New York
718-656-1890
Hertz Car Hire
7.8
/10
Sangat Baik
Hertz Car Hire
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Hertz Car Hire berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
Newark Airport Building 23, Newark, 07114-3797, NJ, New Jersey
9736212000
Staten Island Central 7.39 km / 4.59 batu
Hubungi:
543 Cary Avenue, Staten Island, 10310, NY
7184423059
Teterboro Lapangan Terbang (TEB) 20.16 km / 12.53 batu
Hubungi:
111 Charles A Lindbergh Drive, Teterboro, 076081018, NJ
2016415122
Perbandaran Morristown Lapangan Terbang (MMU) 23.58 km / 14.65 batu
Hubungi:
1 Airport Rd, Morristown, 07960-4624, NJ
9738898599
La Guardia, New York Lapangan Terbang (LGA) 27.43 km / 17.04 batu
Hubungi:
22 Marine Air Terminal, La Guardia Ap Ny, 11371-1041, NY, New York
7184785300
New York: Lapangan Terbang Antarabangsa Jfk (JFK) 33.82 km / 21.01 batu
Hubungi:
Building 318, New York City, 11430-9508, NY, New York
7186567600
Dollar Car Rental
7.5
/10
Sangat Baik
Dollar Car Rental
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Dollar Car Rental berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
NEWARK INTERNATIONAL AIRPORT, BUILDING #36 STATION #P2 36 CARSON ROAD, NEWARK, NJ (NJ), UNITED STATES, 07114
866-434-2226, 973-824-2263
Jersey City New Jersey 9.38 km / 5.83 batu
Hubungi:
NEWPORT CENTRE MALL PRK GRG, 49 MALL DRIVE WEST, JERSEY CITY, NJ (NJ), UNITED STATES, 07310
(201) 459-0900
Jersey City Newport Centre Mall 12.35 km / 7.67 batu
Hubungi:
NEWPORT CENTRE MALL PRK GRG, 49 MALL DRIVE WEST, JERSEY CITY, NJ (NJ), UNITED STATES, 07310
(201) 459-0900
La Guardia, New York Lapangan Terbang (LGA) 27.43 km / 17.04 batu
Hubungi:
45-01 20TH AVENUE, ENTRY ON 46TH STREET BETWEEN 19TH AND 20TH AVENUE, ASTORIA, NY (NY), UNITED STATES, 11105
866-434-2226
East Elmhurst Airport (LGA) 27.47 km / 17.07 batu
Hubungi:
45-01 20TH AVENUE, ENTRY ON 46TH STREET BETWEEN 19TH AND 20TH AVENUE, ASTORIA, NY (NY), UNITED STATES, 11105
866-434-2226
New York: Lapangan Terbang Antarabangsa Jfk (JFK) 33.82 km / 21.01 batu
Hubungi:
FEDERAL CIRCLE BLDF. 312, JAMAICA, NY (NY), UNITED STATES, 11430
866-434-2226, 718-244-1235
AVIS Car Rental
7.5
/10
Sangat Baik
AVIS Car Rental
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa AVIS Car Rental berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
28 Newark Airport, Newark, 07114, NJ, New Jersey
(1) 973-961-4300
Springfield 12.16 km / 7.56 batu
Hubungi:
275 Route 22 East, Springfield, 07081, NJ
(1) 973-376-5480
Jersey City Newport Centre Mall 12.35 km / 7.67 batu
Hubungi:
30 Mall Drive West, Jersey City, 07310, NJ
(1) 201-217-8209
La Guardia, New York Lapangan Terbang (LGA) 27.43 km / 17.04 batu
Hubungi:
25 Bowery Bay Boulevard, Flushing, 11371, NY, New York
(1) 718-507-3608
New York: Lapangan Terbang Antarabangsa Jfk (JFK) 33.82 km / 21.01 batu
Hubungi:
305 Federal Circle, Jamaica, 11430, NY, New York
(1) 718-244-5400
Thrifty Car Rental
7.2
/10
Sangat Baik
Thrifty Car Rental
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Thrifty Car Rental berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
STATION P2 BUILDING 36, 36 CARSON ROAD, NEWARK, NJ (NJ), UNITED STATES, 07114
(877) 283-0898
La Guardia, New York Lapangan Terbang (LGA) 27.43 km / 17.04 batu
Hubungi:
45-01 20TH AVENUE, ENTRY ON 46TH STREET BETWEEN 19TH AND 20TH AVENUE, ASTORIA, NY (NY), UNITED STATES, 11105
(877) 283-0898
New York: Lapangan Terbang Antarabangsa Jfk (JFK) 33.82 km / 21.01 batu
Hubungi:
312 FEDERAL CIRCLE, JAMAICA, NY (NY), UNITED STATES, 11430
(877) 283-0898
Payless Car Rental
6.8
/10
Baik
Payless Car Rental
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Payless Car Rental berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
38 Carson Road, Newark Liberty Intl Airport, Newark, 07114, NJ, New Jersey
973-242-2124
La Guardia, New York Lapangan Terbang (LGA) 27.43 km / 17.04 batu
Hubungi:
88-08 23rd Avenue, Laguardia Airport, East Elmhurst, 11369, NY, New York
718-446-0824
New York: Lapangan Terbang Antarabangsa Jfk (JFK) 33.82 km / 21.01 batu
Hubungi:
305 Federal Circle, John F Kennedy Intl Airport, Jamaica, 11430, NY, New York
718-244-8277
Advantage
6.6
/10
Baik
Advantage
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Advantage berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
NEWARK LIBERTY INTERNATIONAL AIRPORT, 36 CARSON ROAD BLDG 36 STATION P2, NEWARK, NJ, US, 07114
(800) 777-5500
La Guardia, New York Lapangan Terbang (LGA) 27.43 km / 17.04 batu
Hubungi:
NEW YORK LAGUARDIA INTL AIRPORT, 90-05 25TH AVE, JACKSON HEIGHTS, NY, US, 11369
(800) 777-5500
New York: Lapangan Terbang Antarabangsa Jfk (JFK) 33.82 km / 21.01 batu
Hubungi:
NEW YORK JOHN F. KENNEDY INTL AIRPORT, 318 FEDERAL CIRCLE, JAMAICA, NY, US, 11430
(800) 777-5500
Europcar
6.4
/10
Baik
Europcar
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Europcar berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
GO TO THE ADVANTAGE DESK BUILDING36 36 CARSON ROAD STATION P2, Building 36,Station P2, 36 Carson Road, NEWARK, NJ, 07114, NJ, New Jersey
1 973 6234989
La Guardia, New York Lapangan Terbang (LGA) 27.43 km / 17.04 batu
Hubungi:
90-05 25TH AVE PROCEED TO THE ADVANTAGE SHUTTLEBUS, 90-05 25TH AVE, JACKSON HEIGHTS, 11369, Queens, NY, New York
1 718 4248504
New York: Lapangan Terbang Antarabangsa Jfk (JFK) 33.82 km / 21.01 batu
Hubungi:
TAKE THE AIRTRAIN TO ADVANTAGE STAT JFK AIRPORT BUILDING 340, JFK Airport Building 340, NEW YORK, 11430, NY, New York
1 718 6321632
Silvercar
6.2
/10
Baik
Silvercar
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Silvercar berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
Newark, New Jersey(NJ), United States, 07114
(201) 492-6510
ACE Rent A Car
6
/10
Biasa
ACE Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa ACE Rent A Car berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
1170 Spring Street, Hilton Hotel - Newark Airport, Elizabeth, New Jersey(NJ), United States, 07201
908-333-1000
La Guardia, New York Lapangan Terbang (LGA) 27.43 km / 17.04 batu
Hubungi:
Holiday Inn LaGuardia Airport, 37-10 114th street, Corona, New York(NY), United States, 11368
646-650-2500
New York: Lapangan Terbang Antarabangsa Jfk (JFK) 33.82 km / 21.01 batu
Hubungi:
Hilton Hotel JFK Airport, 144-02 135th Ave, Jamaica, New York(NY), United States, 11436
646-650-2500
NU Car Rental
5.7
/10
Biasa
NU Car Rental
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa NU Car Rental berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
New York: Lapangan Terbang Antarabangsa Jfk (JFK) 33.82 km / 21.01 batu
Hubungi:
15167 N. Conduit Ave, Jamaica, NY, New York
718-413-0000
Economy Rent A Car
5.1
/10
Biasa
Economy Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Economy Rent A Car berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR)
Hubungi:
Newark Liberty Airport, 430 route 1 and 9 south, NEWARK, NJ, USA, 07114
(973)642-0008
Action
Action
Kereta sewa berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Action berhampiran Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang
La Guardia, New York Lapangan Terbang (LGA) 27.43 km / 17.04 batu
Hubungi:
37-10 114th Street, Corona, New York(NY), United States, 11368
646-650-2500, 646-650-2500

Mengapa sewa kereta dengan CARNGO

  • Perbandingan harga kereta sewa yang cepat dan mudah
  • Harga kereta sewa terbaik
  • Tiada caj tersembunyi dengan kad debit, kredit dan tunai
  • Pembatalan atau pindaan percuma
  • Perkhidmatan pelanggan 24/7 jam
  • Insurans kereta sewa penuh yang berpatutan
  • Bantuan kerosakan
  • Tawaran kereta sewa murah berhampiran saya dalam aplikasi

Ulasan

10%
5%
15%

Jimat masa, jimat wang!

Bandingkan tawaran sewa kereta daripada semua penyedia di Antarabangsa Newark, New Jersey Lapangan Terbang (EWR) Dapatkan harga murah untuk kereta sewa ALAMO, ENTERPRISE, NATIONAL, HERTZ & BUDGET