Kereta Sewa di Denver
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Kereta Sewa di Denver

Kereta sewa terbaik di Denver, Amerika Syarikat. Tiada caj tersembunyi. Pembatalan percuma

Kereta sewa di Denver, Amerika Syarikat

Pembekal nilaian teratas dalam Denver
ALAMO
ALAMO
8.7
/10
Cemerlang
8.5
/10
Nilai keseluruhan untuk wang
8.4
/10
Kebersihan
8.7
/10
Perkhidmatan di meja kaunter sewa
8.5
/10
Proses pengambilan kereta sewa
9.4
/10
Proses penghantaran kereta sewa
Berdasarkan pada 10000+ ulasan pelanggan

Petua kereta sewa Denver

Biasanya, ia sangat mudah untuk mendapatkan kereta sewa dengan mematuhi perkara berikut:

  • Tentukan apa yang anda benar-benar perlukan.

    Alamo adalah syarikat kereta sewa dengan nilaian pelanggan tertinggi di Denver dengan purata skor rating adalah 8.7/10, berdasarkan pada 10000+ ulasan pelanggan. Kenderaan paling murah dari Alamo ialah Mitsubishi Mirage, kereta sewa kelas Ekonomi untuk USD49.14 sehari.

    Manakala untuk kumpulan kereta sewa paling popular di Amerika Syarikat, adalah SUV, kereta paling murah dari Alamo di Denver ialah Toyota Rav4, diletakkan harga pada USD154.23 sehari.

    Kereta sewa termurah di Denver adalah Mitsubishi Mirage dari Enterprise. Harganya cuma USD22.45 sehari. Enterprise dinilai oleh 2000+ pelanggan dengan purata skor rating 8.2/10.

  • Pilih tarikh serta masa ambil dan kembali yang betul

    Jika anda mahu menjimatkan sedikit wang, pilih masa ambil dan kembali yang sama. Syarikat kereta sewa mengambil wang untuk sewaan sehari penuh, jadi jika anda mengambil kereta untuk 25 jam, anda akan membayar untuk 48 jam (2 hari penuh) sewaan, dan 74 jam akan dikenakan 96 jam (empat hari penuh) sewaan.

  • Apabila memilih kereta, anda patut menentukan berapa ramai penumpang yang akan bergerak dengan anda dan berapa banyak bagasi akan diletakkan dalam kereta. Ambil perhatian bahawa bilangan beg untuk kereta adalah tertakluk kepada syarat. Satu beg pakaian biasanya merujuk kepada beg tangan untuk bagasi tangan standard. Jika anda menyewa kereta untuk lebih daripada 5 penumpang, ia biasanya lebih murah dan lebih menyenangkan untuk menyewa dua kereta dari kelas kereta sewa standard, daripada satu kenderaan banyak tempat duduk.
  • Jika anda berjalan-jalan dengan kanak-kanak, jangan lupa menempah tempat duduk keselamatan kanak-kanak untuk anak anda. Walaupun sewaan tempat duduk kanak-kanak mungkin menelan belanja agak banyak , denda untuk tidak mempunyai satu mungkin menelan lebih belanja daripada kos sewaan tempat duduk kanak-kanak. Juga ingat yang tiket kapal terbang biasa, kebiasaannya membenarkan anda membawa tempat duduk kanak-kanak tanpa caj (hubungi syarikat penerbangan anda untuk maklumat lebih tepat). Sebagai tambahan, anda boleh membeli tempat duduk kanak-kanak anda sendiri di pasar raya berhampiran selepas ketibaan
  • Jika anda mahu menaiki feri atau merentasi sempadan negara dengan kereta sewa anda, baca Syarat-syarat Sewa beberapa vendor dengan teliti. Ia adalah tidak mustahil bahawa satu syarikat kereta sewa akan membenarkan merentas sempadan to negera yang diperlukan dan satu lagi syarikat membenarkan menaiki pengangkutan feri untuk kereta sewa anda. Sebagai tambahan, jika anda merancang untuk membeli tiket feri, beritahu syarikat kereta sewa tentangnya terlebih dahulu, kemudian mereka akan memberitahu anda nombor kereta yang akan anda sewa.
  • Sentiasa beri perhatian kepada Polisi Bahan Bakar. Tidak semestinya ambil minyak penuh dan kembalikan kosong adalah pilihan yang menguntungkan. Jangan tergesa-gesa membeli bahan api penuh tangki daripada penyedia kereta sewa di pulau kecil atau jika anda menyewa kereta untuk beberapa hari. Kemungkinan anda tidak akan menggunakan kesemua bahan api yang dibeli.
  • Pertimbangkan jenis ambilan berbeza. Jenis ambilan paling menyenangkan ialah Jumpa & Sapa. Dengan memilih kereta sewa dengan pilihan demikian, anda tidak perlu beratur atau pergi dengan beg pakaian anda ke bas ulang-alik untuk pergi ke lokasi kereta sewa anda. Malahan anda akan berjumpa berhampiran pintu keluar dari terminal anda dengan papan tanda tertulis nama anda atau nama syarikat kereta sewa dan kereta anda akan menanti di tempat letak kereta. Sebagai tambahan, kereta sewa dengan pilihan Jumpa & Sapa biasanya lebih murah daripada kereta sewa dari syarikat dengan kaunter sewaan di lapangan terbang, kerana mereka tidak memasukkan caj lapangan terbang ke dalam harga sewaan.
  • Jangan pernah abaikan caj Lebihan. Dalam kebanyakan kes, anda perlu meninggalkan deposit pada ketika sewaan (lihat Soalan lazim kami tentang Caj Lebihan dan Pengurangan Caj Lebihan), tetapi anda biasanya boleh menginsuranskan deposit ini atau membeli Pengurangan Caj Lebihan. Sentiasa ambil perhatian kepada jumlah deposit, ia adalah tidak mustahil jika harga sewaan rendah, tetapi caj Lebihan sangat tinggi ataupun sebaliknya. Anda patut selalu mempertimbangkan jumlah keseluruhan, dan tidak hanya harga kereta sewa.
  • Anda haruslah sentiasa menyatakan Negara Kediaman yang betul kerana ia memberi kesan kepada harga sewaan atau mungkin juga penolakan penyewaan kereta. Biasanya untuk pemandu dengan kewarganegaraan US, harga yang disenaraikan tidak termasuk CDW dan TP. Jika anda bukan dari USA dan membeli sewaan begitu, anda mungkin akan mengalami kejutan yang tidak menggembirakan dengan keperluan pengurus untuk membeli insurans kerana insurans kereta sewa adalah wajib.

Bandingkan harga kereta sewa di Denver

Ekonomi
Ekonomi
Saiz Penuh
Saiz Penuh
Mewah
Mewah
Kereta berhud
Kereta berhud
Van
Van
SUV
SUV
dari USD83 dari USD139
dari USD112 dari USD126 dari USD161 dari USD330 dari USD230 dari USD161
Other car rentals: Eksotik

Penyedia Kereta Sewa Denver

Enterprise
8.8
/10
Cemerlang
Enterprise
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Enterprise berhampiran Denver
Denver 650 15th St 0.91 km / 0.57 batu
Hubungi:
1550 COURT PL, DENVER, 80202 5107, CO, COLORADO
3036231281
Denver 2255 Broadway 1.69 km / 1.05 batu
Hubungi:
2255 BROADWAY, DENVER, 80205 2514, CO, COLORADO
3032938644
Denver 4080 Quebec St. 8.01 km / 4.98 batu
Hubungi:
4080 QUEBEC ST, DENVER, 80216 6619, CO, COLORADO
3033201121
Lakewood 8.25 km / 5.13 batu
Hubungi:
8200 W COLFAX AVE, LAKEWOOD, 80214 6105, CO, COLORADO
3032337352
Denver 7420 North Washington 10.34 km / 6.43 batu
Hubungi:
7420 NORTH WASHINGTON, DENVER, 80229 6304, CO, COLORADO
3032894645
Aurora South 13.56 km / 8.42 batu
Hubungi:
1898 SOUTH HAVANA, AURORA, 80012 5012, CO, COLORADO
3036956959
Littleton 14.19 km / 8.82 batu
Hubungi:
4600 S WADSWORTH BLVD, LITTLETON, 80123 1360, CO, COLORADO
3039737877
Michael's Autobody Downtown 15.21 km / 9.45 batu
Hubungi:
15250 E 33RD PL STE F, AURORA, 80011 1237, CO, COLORADO
7203741981
North East Auroa 15.71 km / 9.76 batu
Hubungi:
15900 E 6TH AVE, AURORA, 80011 9016, CO, COLORADO
3033444333
Thornton 16.43 km / 10.21 batu
Hubungi:
2390 W 104TH AVE, THORNTON, 80234 3618, CO, COLORADO
3034667666
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
24530 E 78TH AVE, DENVER, 80249, CO, Colorado
3033427350
Alamo
8.7
/10
Cemerlang
Alamo
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Alamo berhampiran Denver
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
23842 E 78TH AVE, DENVER, 80249, CO, Colorado
3033427373
National
8.5
/10
Cemerlang
National
Kereta sewa berhampiran Denver
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa National berhampiran Denver
Rocky Mountain Metropolitan Airport (BJC) 22.35 km / 13.89 batu
Hubungi:
11755 AIRPORT WAY, BROOMFIELD, 80021 2585, CO, CO
3034601548
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
24530 E 78TH AVE, DENVER, 80249, CO, Colorado
3033427373
Hertz Car Hire
7.8
/10
Sangat Baik
Hertz Car Hire
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Hertz Car Hire berhampiran Denver
Denver 0.79 km / 0.49 batu
Hubungi:
891 14th St Ste 150, Denver, 802202, CO
3035349143
Denver 4080 Quebec St. 8.01 km / 4.98 batu
Hubungi:
3535 QUEBEC , DENVER , 80207 , CO
3033200411
Lakewood 8.25 km / 5.13 batu
Hubungi:
11510 W. Colfax Ave, Lakewood, 80215-3708, CO
3032374473
Aurora South 13.56 km / 8.42 batu
Hubungi:
998 S. Havana Street, Aurora, 80012-3004, CO
3036958787
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
24890 E. 78th Ave., Denver, 80249-6390, CO, Colorado
3033423800
AVIS Car Rental
7.5
/10
Sangat Baik
AVIS Car Rental
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa AVIS Car Rental berhampiran Denver
Denver 0.79 km / 0.49 batu
Hubungi:
1900 Broadway, Denver, 80202, CO
(1) 303-839-1280
Lakewood 9421 W. Colfax 10.13 km / 6.3 batu
Hubungi:
10785 West Colfax Avenue, Lakewood, 80215, CO
(1) 303-202-1048
Aurora South 13.56 km / 8.42 batu
Hubungi:
15055 East Mississippi Avenue, Aurora, 80012, CO
(1) 303-745-0423
Northglen Hillcrest Plaza 16.31 km / 10.13 batu
Hubungi:
1408 West 104th Avenue, Northglenn, 80234, CO
(1) 303-920-2485
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
25500 East 78th Avenue, Denver, 80249, CO, Colorado
(1) 303-342-5500
SIXT Rent A Car
7.5
/10
Sangat Baik
SIXT Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa SIXT Rent A Car berhampiran Denver
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
25800 E 68th Ave, Aurora, 80019, CO, Colorado
+1-8338366546
Payless Car Rental
7.1
/10
Sangat Baik
Payless Car Rental
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Payless Car Rental berhampiran Denver
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
25340 East 78th Avenue, Denver, 80249, CO, Colorado
303-342-9444
Budget Car Rental
7
/10
Baik
Budget Car Rental
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Budget Car Rental berhampiran Denver
Lakewood 8.25 km / 5.13 batu
Hubungi:
10785 West Colfax Avenue, Lakewood, 80215, CO
303-235-0555
Aurora South 13.56 km / 8.42 batu
Hubungi:
15055 East Mississipppi Avenue, Aurora, 80012, CO
303-360-0332
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
24050 East 78th Avenue, Denver, 80249, CO, Colorado
303-342-9001
Dollar Car Rental
6.9
/10
Baik
Dollar Car Rental
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Dollar Car Rental berhampiran Denver
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
23520 EAST 78TH AVENUE, DENVER, CO (CO), UNITED STATES, 80249
866-434-2226, 303-342-9678
Thrifty Car Rental
6.9
/10
Baik
Thrifty Car Rental
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Thrifty Car Rental berhampiran Denver
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
23520 EAST 78TH AVENUE, DENVER, CO (CO), UNITED STATES, 80249
(877) 283-0898
Advantage
6
/10
Biasa
Advantage
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Advantage berhampiran Denver
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
DENVER INTERNATIONAL AIRPORT, 23790 E. 78TH AVE, DENVER, CO, US, 80249
(800) 777-5500
Fox Rent A Car
5.4
/10
Biasa
Fox Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Fox Rent A Car berhampiran Denver
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
24558 E. 75TH AVENUE, , DENVER, CO, US, 80249
(800) 225-4369
Europcar
5.3
/10
Biasa
Europcar
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Europcar berhampiran Denver
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
PLEASE GO TO THE ADVANTAGE COUNTER 23790 E 78TH AVE, 23790 E 78TH AVE, DENVER, 80249, CO, Colorado
1 720 3242260
E-Z Rent A Car
4.9
/10
Teruk
E-Z Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa E-Z Rent A Car berhampiran Denver
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
DENVER INTERNATIONAL AIRPORT, 23790 E. 78TH AVE, DENVER, CO, US, 80249
(800) 277-5171
Silvercar
Silvercar
Kereta sewa berhampiran Denver
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Silvercar berhampiran Denver
Denver Lapangan Terbang (DEN) 31.52 km / 19.59 batu
Hubungi:
Commerce City, Colorado(CO), United States, 80022
(303) 481-1756

Mengapa sewa kereta dengan CARNGO

  • Perbandingan harga kereta sewa yang cepat dan mudah
  • Harga kereta sewa terbaik
  • Tiada caj tersembunyi dengan kad debit, kredit dan tunai
  • Pembatalan atau pindaan percuma
  • Perkhidmatan pelanggan 24/7 jam
  • Insurans kereta sewa penuh yang berpatutan
  • Bantuan kerosakan
  • Tawaran kereta sewa murah berhampiran saya dalam aplikasi

Ulasan

10%
5%
15%

Jimat masa, jimat wang!

Bandingkan tawaran sewa kereta daripada semua penyedia di Denver Dapatkan harga murah untuk kereta sewa ENTERPRISE, ALAMO, NATIONAL, HERTZ & AVIS