Kereta Sewa Lisbon Lapangan Terbang
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Kereta Sewa Lisbon Lapangan Terbang

Kereta sewa terbaik di Lisbon Lapangan Terbang (LIS), Portugal. Tiada caj tersembunyi. Pembatalan percuma.

Kereta sewa di Lisbon Lapangan Terbang (LIS), Portugal

Pembekal nilaian teratas dalam Lisbon Lapangan Terbang
CAEL
CAEL
8.8
/10
Cemerlang
8.5
/10
Nilai keseluruhan untuk wang
9.2
/10
Kebersihan
9
/10
Perkhidmatan di meja kaunter sewa
8.1
/10
Proses pengambilan kereta sewa
9
/10
Proses penghantaran kereta sewa
Berdasarkan pada 1000+ ulasan pelanggan

Petua kereta sewa Lisbon Lapangan Terbang

Biasanya, ia sangat mudah untuk mendapatkan kereta sewa dengan mematuhi perkara berikut:

  • Tentukan apa yang anda benar-benar perlukan.

    Cael Rent A Car adalah syarikat kereta sewa dengan nilaian pelanggan tertinggi di Lisbon Lapangan Terbang dengan purata skor rating adalah 8.8/10, berdasarkan pada 1000+ ulasan pelanggan. Kenderaan paling murah dari Cael Rent A Car ialah Toyota Aygo, kereta sewa kelas Mini untuk USD22.35 sehari.

    Manakala untuk kumpulan kereta sewa paling popular di Portugal, adalah Ekonomi, kereta paling murah dari Cael Rent A Car di Lisbon Lapangan Terbang ialah Renault Clio, diletakkan harga pada USD28.29 sehari.

    Kereta Ekonomi termurah diberikan oleh Drive-On-Holidays (dinilai 6.9/10 oleh 5000+ pelanggan). Kereta itu ialah Nissan Micra, diletakkan harga pada USD22.40 sehari.

    Antara Ekonomi, model paling popular ialah Ford Fiesta. Harganya bermula dari USD21.36 sehari dari Goldcar rental, dengan skor rating purata ialah 5.6/10, berdasarkan pada 5000+ ulasan pelanggan.

    Kereta sewa termurah di Lisbon Lapangan Terbang adalah Volkswagen Up dari InterRent. Harganya cuma USD4.46 sehari. InterRent dinilai oleh 2000+ pelanggan dengan purata skor rating 6.1/10.

  • Pilih tarikh serta masa ambil dan kembali yang betul

    Jika anda mahu menjimatkan sedikit wang, pilih masa ambil dan kembali yang sama. Syarikat kereta sewa mengambil wang untuk sewaan sehari penuh, jadi jika anda mengambil kereta untuk 25 jam, anda akan membayar untuk 48 jam (2 hari penuh) sewaan, dan 74 jam akan dikenakan 96 jam (empat hari penuh) sewaan.

  • Apabila memilih kereta, anda patut menentukan berapa ramai penumpang yang akan bergerak dengan anda dan berapa banyak bagasi akan diletakkan dalam kereta. Ambil perhatian bahawa bilangan beg untuk kereta adalah tertakluk kepada syarat. Satu beg pakaian biasanya merujuk kepada beg tangan untuk bagasi tangan standard. Jika anda menyewa kereta untuk lebih daripada 5 penumpang, ia biasanya lebih murah dan lebih menyenangkan untuk menyewa dua kereta dari kelas kereta sewa standard, daripada satu kenderaan banyak tempat duduk.
  • Jika anda berjalan-jalan dengan kanak-kanak, jangan lupa menempah tempat duduk keselamatan kanak-kanak untuk anak anda. Walaupun sewaan tempat duduk kanak-kanak mungkin menelan belanja agak banyak , denda untuk tidak mempunyai satu mungkin menelan lebih belanja daripada kos sewaan tempat duduk kanak-kanak. Juga ingat yang tiket kapal terbang biasa, kebiasaannya membenarkan anda membawa tempat duduk kanak-kanak tanpa caj (hubungi syarikat penerbangan anda untuk maklumat lebih tepat). Sebagai tambahan, anda boleh membeli tempat duduk kanak-kanak anda sendiri di pasar raya berhampiran selepas ketibaan
  • Jika anda mahu menaiki feri atau merentasi sempadan negara dengan kereta sewa anda, baca Syarat-syarat Sewa beberapa vendor dengan teliti. Ia adalah tidak mustahil bahawa satu syarikat kereta sewa akan membenarkan merentas sempadan to negera yang diperlukan dan satu lagi syarikat membenarkan menaiki pengangkutan feri untuk kereta sewa anda. Sebagai tambahan, jika anda merancang untuk membeli tiket feri, beritahu syarikat kereta sewa tentangnya terlebih dahulu, kemudian mereka akan memberitahu anda nombor kereta yang akan anda sewa.
  • Sentiasa beri perhatian kepada Polisi Bahan Bakar. Tidak semestinya ambil minyak penuh dan kembalikan kosong adalah pilihan yang menguntungkan. Jangan tergesa-gesa membeli bahan api penuh tangki daripada penyedia kereta sewa di pulau kecil atau jika anda menyewa kereta untuk beberapa hari. Kemungkinan anda tidak akan menggunakan kesemua bahan api yang dibeli.
  • Pertimbangkan jenis ambilan berbeza. Jenis ambilan paling menyenangkan ialah Jumpa & Sapa. Dengan memilih kereta sewa dengan pilihan demikian, anda tidak perlu beratur atau pergi dengan beg pakaian anda ke bas ulang-alik untuk pergi ke lokasi kereta sewa anda. Malahan anda akan berjumpa berhampiran pintu keluar dari terminal anda dengan papan tanda tertulis nama anda atau nama syarikat kereta sewa dan kereta anda akan menanti di tempat letak kereta. Sebagai tambahan, kereta sewa dengan pilihan Jumpa & Sapa biasanya lebih murah daripada kereta sewa dari syarikat dengan kaunter sewaan di lapangan terbang, kerana mereka tidak memasukkan caj lapangan terbang ke dalam harga sewaan.
  • Jangan pernah abaikan caj Lebihan. Dalam kebanyakan kes, anda perlu meninggalkan deposit pada ketika sewaan (lihat Soalan lazim kami tentang Caj Lebihan dan Pengurangan Caj Lebihan), tetapi anda biasanya boleh menginsuranskan deposit ini atau membeli Pengurangan Caj Lebihan. Sentiasa ambil perhatian kepada jumlah deposit, ia adalah tidak mustahil jika harga sewaan rendah, tetapi caj Lebihan sangat tinggi ataupun sebaliknya. Anda patut selalu mempertimbangkan jumlah keseluruhan, dan tidak hanya harga kereta sewa.
  • Anda haruslah sentiasa menyatakan Negara Kediaman yang betul kerana ia memberi kesan kepada harga sewaan atau mungkin juga penolakan penyewaan kereta. Biasanya untuk pemandu dengan kewarganegaraan US, harga yang disenaraikan tidak termasuk CDW dan TP. Jika anda bukan dari USA dan membeli sewaan begitu, anda mungkin akan mengalami kejutan yang tidak menggembirakan dengan keperluan pengurus untuk membeli insurans kerana insurans kereta sewa adalah wajib.

Bandingkan harga kereta sewa di Lisbon Lapangan Terbang

Mini
Mini
Ekonomi
Ekonomi
Saiz Penuh
Saiz Penuh
Mewah
Mewah
Kereta berhud
Kereta berhud
Van
Van
SUV
SUV
dari USD4 dari USD5 dari USD86 dari USD57
dari USD17 dari USD20 dari USD60 dari USD33 dari USD73
dari USD52 dari USD12 dari USD206 dari USD87 dari USD228 dari USD169 dari USD65
dari USD35 dari USD40 dari USD14 dari USD29
dari USD52 dari USD57 dari USD208 dari USD68 dari USD156 dari USD55
dari USD98 dari USD110
dari USD49 dari USD44 dari USD187
dari USD74 dari USD50 dari USD130 dari USD148 dari USD187 dari USD147
dari USD53 dari USD40 dari USD162 dari USD143 dari USD141
dari USD31 dari USD7 dari USD120 dari USD49 dari USD121
dari USD30 dari USD12 dari USD85 dari USD77 dari USD57
dari USD108 dari USD93 dari USD170 dari USD507 dari USD157 dari USD299 dari USD195
dari USD16 dari USD17 dari USD105 dari USD46
dari USD14 dari USD15
dari USD37 dari USD39
dari USD33 dari USD37 dari USD75 dari USD30
dari USD19 dari USD44 dari USD158 dari USD112
dari USD85 dari USD60 dari USD311 dari USD354 dari USD195 dari USD65
dari USD31 dari USD34 dari USD216 dari USD97 dari USD54
dari USD29 dari USD30 dari USD139 dari USD54 dari USD76
dari USD34 dari USD22 dari USD204 dari USD107 dari USD178 dari USD86 dari USD72
dari USD87 dari USD20 dari USD238 dari USD59 dari USD38
dari USD42 dari USD47 dari USD76
dari USD23 dari USD26 dari USD42
dari USD60 dari USD28 dari USD98 dari USD109 dari USD176 dari USD101 dari USD32
dari USD16 dari USD22 dari USD69 dari USD53 dari USD39
dari USD22 dari USD28 dari USD147 dari USD138 dari USD190 dari USD77
dari USD7 dari USD7
dari USD32 dari USD38
dari USD22 dari USD19 dari USD362 dari USD76 dari USD35
dari USD46 dari USD65 dari USD121 dari USD205 dari USD85
dari USD15 dari USD39 dari USD34 dari USD108
dari USD63 dari USD22 dari USD324 dari USD181 dari USD209 dari USD101
dari USD14 dari USD14 dari USD32
dari USD14 dari USD48 dari USD175 dari USD217 dari USD343 dari USD113 dari USD71
dari USD36 dari USD6 dari USD63 dari USD63 dari USD55
dari USD121 dari USD232 dari USD285
dari USD6 dari USD6
Other car rentals: Eksotik

Penyedia Kereta Sewa Lisbon Lapangan Terbang

Cael Rent A Car
8.9
/10
Cemerlang
Cael Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Cael Rent A Car berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Lisbon Airport, Rua 25 de Abril, Lote 2-A, Prior Velho, 2685-332
(+351) 215 989 740 / (+351)927815771
Lisbon Marques 5.53 km / 3.43 batu
Hubungi:
Rua Braamcamp, nº 52 A/B, Lisbon, 1250-051
(+351) 213 839 700
Lisbon Downtown 6.27 km / 3.9 batu
Hubungi:
Rua Braamcamp, nº 52 A/B, Lisbon, 1250-051
(+351) 213 839 700
Sadorent
8.3
/10
Cemerlang
Sadorent
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Sadorent berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Lisbon Airport - Flight no. required, Rua dos Mártires de Timor - Edifício Sado Rent , Prior Velho , 2685-331
+351 217 818 296
Lisbon Downtown 6.27 km / 3.9 batu
Hubungi:
Rua Dr. Silva Teles, 5, LISBON, 1050-079
21 781 82 95
Almada Pragal 11.31 km / 7.03 batu
Hubungi:
Rua de Alvalade, 9 - PRAGAL , ALMADA , 2805-121
212744606
Keddy-By-Europcar
8.3
/10
Cemerlang
Keddy-By-Europcar
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Keddy-By-Europcar berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
AEROPORTO DE LISBOA PORTELA, LISBOA, 1700-008
351 21 8401176
Lisbon Prior Velho 1.85 km / 1.15 batu
Hubungi:
R.SALGADO ZENHA,LT.1/2, PRIOR VELHO, 2685-332
351 21 9407788
Lisbon Gare Do Oriente Train Station 2.55 km / 1.58 batu
Hubungi:
ED.GARE DO ORIENTE,LG.G-206 AV.D.JOAO II,LT.1.15.01, LISBON, 1980-999
351 21 8946071
Lisbon Campo Grande 2.59 km / 1.61 batu
Hubungi:
Parque Empark - Av. Marechal Craveiro Lopes, Campo Grande, Lisbon, 1749-009
+351968796366
Lisbon Areeiro 3.55 km / 2.21 batu
Hubungi:
PQ.EMPARK ALAM.D.AFONSO HENRIQUES, 1000-125, LISBOA, 1000-125
351 00351 218470028
Lisbon Marques 5.53 km / 3.43 batu
Hubungi:
R.RODRIGUES SAMPAIO,142/150, LISBOA, 1150-006
351 00351 213147502
Lisbon Downtown 6.27 km / 3.9 batu
Hubungi:
AV.ANTONIO AUGUSTO AGUIAR,24 C/D, LISBOA, 1050-016
351 21 3535115
Miraflores 10.54 km / 6.55 batu
Hubungi:
ALAM.ANTONIO SERGIO,22 R/C LJ.C ED.AMADEU SOUSA CARDOSO, MIRAFLORES, 1495-131
351 21 4120600
Almada Pragal 11.31 km / 7.03 batu
Hubungi:
R.SALGUEIRO MAIA,9 LJ.G, ALMADA, 2805-234
351 21 2741698
Guerin Car Rental Solutions
8.3
/10
Cemerlang
Guerin Car Rental Solutions
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Guerin Car Rental Solutions berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Aeoroporto Internacional de Lisboa, Lisbon, 1700-008
+351 21 8486191
Lisbon Prior Velho 1.85 km / 1.15 batu
Hubungi:
Severiano Falcao Avenue, nr. 3, Prior Velho, 2685-379
+ 351 21 839 06 62
Lisbon Downtown 6.27 km / 3.9 batu
Hubungi:
Av. Alvarez Cabral, 45-B, Lisbon, 1269-141
+351 21 388 91 75
Carnaxide 10.47 km / 6.51 batu
Hubungi:
Edifício Azevedos, Estrada do Zambujal, Alfragide, Amadora, 2614-000
+351 21 4161925
Almada Pragal 11.31 km / 7.03 batu
Hubungi:
Almada, Rua Salgueiro Maia, Loja 13-B, Almada, 2800-627
+351 21276 2257
SIXT Rent A Car
8.2
/10
Cemerlang
SIXT Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa SIXT Rent A Car berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Alameda das Com. Portuguesas, Lisboa, 1700-111
+351-255788199
Lisbon Prior Velho 1.85 km / 1.15 batu
Hubungi:
Av. Severiano Falcão Lote 2, Prior Velho, Lisboa, 2685-378
+351-255-788199
Lisbon Lisbon Tivoli Hotel 5.78 km / 3.59 batu
Hubungi:
Av. da Liberdade, 185, Lisbon, 1269-050
+351-255788199
Lisbon Downtown 6.27 km / 3.9 batu
Hubungi:
Rua Andrade Corvo 31, Lisbon, Lisbon, 1050-008
+351-255788199
International Supplier
8.2
/10
Cemerlang
International Supplier
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa International Supplier berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Alameda das Com. Portuguesas, Lisboa, 1700-111
+351-255-788199
Lisbon Prior Velho 1.85 km / 1.15 batu
Hubungi:
Av. Severiano Falcão Lote 2, Prior Velho, Lisboa, 2685-378
+351-255-788199
Lisbon Downtown 6.27 km / 3.9 batu
Hubungi:
Rua Andrade Corvo 31, Lisbon, Lisbon, 1050-008
+351-255788199
Budget Car Rental
7.9
/10
Sangat Baik
Budget Car Rental
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Budget Car Rental berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Aeroporto Portela Lisboa, Lisboa, 1700 008
351 21 8435550
Lisbon Gare Do Oriente Train Station 2.55 km / 1.58 batu
Hubungi:
Gare Do Oriente, COMBOIOS DE PORTUGAL, Lisboa, 1900 999
351 218953915
Lisbon Praia Da Vitoria 4.21 km / 2.62 batu
Hubungi:
Av Praia Da Vitoria 12 C, Lisboa, 1000 247
351 21 3514560
Carnaxide 10.47 km / 6.51 batu
Hubungi:
Av Edmundo Lima Bastos, N 13, Carnaxide, 2790 484
351 21 4189402
AVIS Car Rental
7.8
/10
Sangat Baik
AVIS Car Rental
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa AVIS Car Rental berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Aeroporto De Portela Lisboa, Lisbon, 1700 008
(351) 21 8435550
Lisbon Gare Do Oriente Train Station 2.55 km / 1.58 batu
Hubungi:
Gare Do Oriente, Lisbon, 1900 999
(351) 21-8953915
Lisbon Areeiro 3.55 km / 2.21 batu
Hubungi:
Av Praia Da Vitoria 12 C, Lisbon, 1000-247
(351) 213514560
Lisbon Praia Da Vitoria 4.21 km / 2.62 batu
Hubungi:
Av Praia Da Vitoria 12 C, Lisbon, 1000-247
(351) 213514560
Lisbon Downtown 6.27 km / 3.9 batu
Hubungi:
Praca Martim Moniz Nr 2B, Lisbon, 1100-341
(351) 21 317 42 31
Carnaxide 10.47 km / 6.51 batu
Hubungi:
Av Edmundo Lima Bastos N 13, Carnaxide, 2790 484
(351) 21 4189402
Europcar
7.7
/10
Sangat Baik
Europcar
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Europcar berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
AEROPORTO DE LISBOA PORTELA, LISBOA, 1700-008
351 21 8401176
Lisbon Prior Velho 1.85 km / 1.15 batu
Hubungi:
R.SALGADO ZENHA,LT.1/2, PRIOR VELHO, 2685-332
351 21 9407788
Lisbon Gare Do Oriente Train Station 2.55 km / 1.58 batu
Hubungi:
ED.GARE DO ORIENTE,LG.G-206 AV.D.JOAO II,LT.1.15.01, LISBOA, 1980-999
351 21 8946071
Lisbon Marques 5.53 km / 3.43 batu
Hubungi:
R.RODRIGUES SAMPAIO,142/150, LISBOA, 1150-006
351 00351 213147502
Lisbon Lisbon Tivoli Hotel 5.78 km / 3.59 batu
Hubungi:
AV.INFANTE D.HENRIQUE, LISBOA, 1149-066
351 21 8875472
Lisbon Santa Apolonia Train Station 6.15 km / 3.82 batu
Hubungi:
AV.INFANTE D.HENRIQUE, LISBOA, 1149-066
351 21 8875472
Lisbon Downtown 6.27 km / 3.9 batu
Hubungi:
AV.ANTONIO AUGUSTO AGUIAR,24 C/D, LISBOA, 1050-016
351 21 3535115
Miraflores 10.54 km / 6.55 batu
Hubungi:
ALAM.ANTONIO SERGIO,22 R/C LJ.C ED.AMADEU SOUSA CARDOSO, MIRAFLORES, 1495-131
351 21 4120600
Almada Pragal 11.31 km / 7.03 batu
Hubungi:
R.SALGUEIRO MAIA,9 LJ.G, ALMADA, 2805-234
351 21 2741698
Hertz Car Hire
7.6
/10
Sangat Baik
Hertz Car Hire
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Hertz Car Hire berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Aeroporto De Portela, Lisbon, 1700 111
219426300
Lisbon Prior Velho 1.85 km / 1.15 batu
Hubungi:
Av. Severiano Falcao 7, Prior Velho, 000
219426300
Lisbon Rua Castilho 5.33 km / 3.31 batu
Hubungi:
Rua Castilho, 72, Lisbon, 1250
219426300
Lisbon Downtown 6.27 km / 3.9 batu
Hubungi:
Rua Castilho, 72, Lisbon, 1250
219426300
Almada Pragal 11.31 km / 7.03 batu
Hubungi:
Rua Salgueiro Maia, Loja 17b, Almada, 2805-234
219426300
Firefly Car Rental
7.2
/10
Sangat Baik
Firefly Car Rental
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Firefly Car Rental berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Aeroporto Humberto Delgado, Alameda das comunidades Portuguesas , 1700-007 Lisboa
+ 351 213 711 660
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Aeroporto Humberto Delgado, Alameda das comunidades Portuguesas , 1700-007 Lisboa
+ 351 213 711 660
Thrifty Car Rental
7.1
/10
Sangat Baik
Thrifty Car Rental
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Thrifty Car Rental berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
AEROPORTO DE PORTELA , LISBON AIRPORT, PORTUGAL, 1700-008
+351 219426300
Lisbon Downtown 6.27 km / 3.9 batu
Hubungi:
RUA CASTILHO, 72 , Lisbon, 1250
+351 219426300
Dollar Car Rental
7
/10
Baik
Dollar Car Rental
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Dollar Car Rental berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
SERVICED BY HERTZ, AEROPORTO DE PORTELA , LISBON , 1700-008
219426300, 21 8438661
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
SERVICED BY HERTZ, AEROPORTO DE PORTELA , LISBON , 1700-008
219426300, 21 8438661
Drive-On-Holidays
6.9
/10
Baik
Drive-On-Holidays
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Drive-On-Holidays berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Rua Fernando Namora, Rua 25 de Abril n.º 14 – A, Prior Velho, Lisbon, 2685-368
00351 96 224 74 02 / 00351 219413324
Enterprise
6.6
/10
Baik
Enterprise
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Enterprise berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
HUMBERTO DELGADO INTL AIRPORT, LISBON, 1700-008
00351218486191
Prior Velho 1.6 km / 0.99 batu
Hubungi:
Av. Severiano Falcao, No 3 , Prior Velho , 2685-379
00351218390662
Carnaxide 10.47 km / 6.51 batu
Hubungi:
Edificio Azevados , "Estrada do Zambujal Alfragide" , Amadora , 2614-000
00351214183115
Almada Pragal 11.31 km / 7.03 batu
Hubungi:
Rua Salgueiro Maia, Capitao de Abril Loja 13 B , Almada , 2800-627
00351212762257
Benerent
6.6
/10
Baik
Benerent
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Benerent berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Aeroporto Portela Lisbon, Lisbon, Portugal
+351 936548900
Lisbon Gare Do Oriente Train Station 2.55 km / 1.58 batu
Hubungi:
Passeio Baltico 39B, Lisboa, 1990-221
00351936405118
Alamo
6.6
/10
Baik
Alamo
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Alamo berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
SERVICED BY ENTERPRISE, HUMBERTO DELGADO INTL AIRPORT, LISBON, 1700-008
00351218486191
UDrive
6.5
/10
Baik
UDrive
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa UDrive berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
UDrive by Multiauto, Lisbon Airport - Lisbon , Avenida Marechal Gomes da Costa, nº29 D,, 1800-255 Lisboa
00 351 210 998 400
Surprice
6.4
/10
Baik
Surprice
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Surprice berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Lisbon Airport, Av. Marechal Gomes da Costa 29-D, Lisbon, 1800-255
+351 912389853
Flizzr
6.4
/10
Baik
Flizzr
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Flizzr berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Av. Severiano Falcão Lote 2, Lisbon, 2685-378
+351-255788199
Bravacar Rent A Car
6.4
/10
Baik
Bravacar Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Bravacar Rent A Car berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Lisbon Airport, Rua Martires de Timor, Armazém A, Quinta do Figo Maduro, , Prior Velho , 2685-311
Tel: 00351 219 405350 Mobile: 00351 961 437790
Payless Car Rental
6.3
/10
Baik
Payless Car Rental
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Payless Car Rental berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
AEROPORTO PORTELA LISBOA, LISBOA, 1700 008
351 21 8435550
International-Car
6.2
/10
Baik
International-Car
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa International-Car berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Lisbon Airport, Av. Marechal Gomes da Costa 29-D, Lisbon, 1800-255
+351 912389853
Drive-Go
6.2
/10
Baik
Drive-Go
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Drive-Go berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Av. Marechal Gomes da Costa 21-E, LISBON, 1800-255, PORTUGAL
+351 963 661 824
Centauro Rent A Car
6.1
/10
Baik
Centauro Rent A Car
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Centauro Rent A Car berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Rua Américo Jesus Fernandes, lote G, Lisboa, 1800-023
+351 211303540
InterRent
6.1
/10
Baik
InterRent
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
2 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa InterRent berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Lisbon Airport , Rua Salgado Zenha, Lote 1/2 , Prior Velho, 2685-332
+351 218 371 626 / +351 927 049 949
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Lisbon Airport , Rua Salgado Zenha, Lote 1/2 , Lisbon Prior Velho, 2685-332
(+351) 211 451 381
Rent-A-Star
5.9
/10
Biasa
Rent-A-Star
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Rent-A-Star berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Rua Reinaldo Ferreira 29D, 1700-322, Lisboa
00351 913 013 327
Rhodium Car Rental
5.8
/10
Biasa
Rhodium Car Rental
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Rhodium Car Rental berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
LISBON AIRPORT, LISBON
(+351) 211 451 595
Turisprime
5.8
/10
Biasa
Turisprime
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Turisprime berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Rua 1º de Maio 9, Figo Maduro, Prior Velho , 2685-388
+351210410374 / +351913065616
drive4less
5.8
/10
Biasa
drive4less
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa drive4less berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Aeroporto Internacional de Lisboa 1700-008, Lisbon Airport, Lisbon
(+351) 218 486 191
Goldcar rental
5.6
/10
Biasa
Goldcar rental
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Goldcar rental berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
LISBON AIRPORT, LISBON
(+351) 211 451 595
Hertz-Dream-Collection
Hertz-Dream-Collection
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Hertz-Dream-Collection berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Aeroporto Humberto Delgado, Lisbon, 0
219426300
Go-Rent-Lisbon
Go-Rent-Lisbon
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Go-Rent-Lisbon berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Lisbon Airport , Lisboa, 2685 - 368
+351 937 766 218
Iberent
Iberent
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi : tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Iberent berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Lisbon Airport, Meet and Greet service offered (meeting point next to Vodafone shop), Lisbon
+351 91 661 1350
Lisbon Areeiro 3.55 km / 2.21 batu
Hubungi:
Avenida Defensores de Chaves, n. 89 C , Lisboa, 1000.116
+351 217995390 / +351 916611350
Almada Pragal 11.31 km / 7.03 batu
Hubungi:
Rua D. Joao Castro, n. 84 C , Almada, 2800-105
+351 212742853 / +351 918204863
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
Kereta sewa berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
1 lokasi: tunjuk alamat
lokasi kereta sewa Global-Rent-A-Car berhampiran Lisbon Lapangan Terbang
Lisbon Lapangan Terbang (LIS)
Hubungi:
Lisbon Airport
00351 910 628 505

Mengapa sewa kereta denganCARNGO

  • Perbandingan harga kereta sewa yang cepat dan mudah
  • Harga kereta sewa terbaik
  • Tiada caj tersembunyi dengan kad debit, kredit dan tunai
  • Pembatalan atau pindaan percuma
  • Perkhidmatan pelanggan 24/7 jam
  • Insurans kereta sewa penuh yang berpatutan
  • Bantuan kerosakan
  • Tawaran kereta sewa murah berhampiran saya dalam aplikasi

Ulasan

10%
5%
15%

Jimat masa, jimat wang!

Bandingkan tawaran sewa kereta daripada semua penyedia di Lisbon Lapangan Terbang (LIS) Dapatkan harga murah untuk kereta sewa CAEL, SADORENT, INTERNATIONAL, KEDDY BY EUROPCAR & GUERIN