Van rent Atlanta Lennujaam
10
00
10
00
Van rent Atlanta Lennujaam

Van rent Atlanta Lennujaam

Parimad autorendi Atlanta Lennujaam (ATL), Ameerika Ühendriigid. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Van autorendi asukoht Atlanta Lennujaam

ALAMO sees Atlanta Lennujaam
ALAMO
ALAMO
8.8
/10
Suurepärane
8.4
/10
Kogu raha väärtus
8.7
/10
Puhtus
8.7
/10
Teenindus autorendis
8.8
/10
Auto võtmise protsess
9.1
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 10000+ klientide arvustused

Atlanta Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Van-i autosi broneerivad just meie kliendid Atlanta Lennujaam. Odavaimat Van-autot, Chrysler Town and Country, pakub AVIS Car Rental, Atlanta Lennujaamlinnas. Selle hind algab 45,63 $ päevas.

  Kui soovite rentida Van-i autot Atlanta Lennujaam kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Alamo-le. Seda autorendi pakkujat hindas 10000+ klienti, kelle keskmine skoor oli 8.8/10. Van-auto odaivaima hinnaga Atlanta Lennujaam on Nissan Frontier Pickup Alamo. See maksab sulle umbes 47,35 $ päevas.

  Alamo on Atlanta Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.8/10, mis põhineb 10000+ klientide arvustustel. Alamo odavam sõiduk on Mitsubishi Mirage Majandus rendiklassi sõiduk, 44,21 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Ameerika Ühendriigid autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Alamo Atlanta Lennujaam-s, Toyota Rav4, hinnaga 55,31 $ päevas.

  Odavaimat Maastur autot pakub SIXT Rent A Car (hinnanguga 7.4/10 2000+ kliendi arvamuse põhjal). Auto on Jeep Renegade, hinnaga 35,70 $ päevas.

  Atlanta Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Kia Rio, firmalt SIXT Rent A Car. Selle hind on ainult 30,53 $ päevas. SIXT Rent A Car-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.4/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Van autorendi hinnad Atlanta Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 31 $ alates 32 $ alates 75 $ alates 54 $ alates 46 $ alates 39 $
Alamo
Alamo
alates 44 $ alates 58 $ alates 108 $ alates 47 $ alates 55 $
Enterprise
Enterprise
alates 38 $ alates 53 $ alates 104 $ alates 48 $ alates 50 $
National
National
alates 46 $ alates 105 $ alates 152 $ alates 61 $ alates 113 $ alates 56 $ alates 57 $
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 31 $ alates 56 $ alates 43 $ alates 92 $ alates 62 $ alates 36 $
Advantage
Advantage
alates 38 $ alates 43 $ alates 100 $ alates 63 $ alates 54 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 44 $ alates 55 $ alates 59 $ alates 72 $ alates 191 $ alates 65 $ alates 49 $
E-Z Rent A Car
E-Z Rent A Car
alates 38 $ alates 78 $ alates 100 $ alates 73 $ alates 54 $
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
alates 54 $ alates 69 $ alates 64 $ alates 95 $ alates 74 $ alates 49 $
International Supplier
International Supplier
alates 45 $ alates 50 $ alates 54 $ alates 71 $ alates 75 $ alates 53 $
Payless Car Rental
Payless Car Rental
alates 50 $ alates 90 $ alates 95 $ alates 65 $
Europcar
Europcar
alates 72 $ alates 89 $ alates 114 $ alates 104 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 94 $ alates 75 $ alates 114 $ alates 73 $ alates 117 $ alates 78 $
ACE Rent A Car
ACE Rent A Car
alates 117 $ alates 226 $

Van autorent lähedal Atlanta Lennujaam

Van autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Atlanta Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Atlanta Lennujaam . Saa odavad hinnad Van autorendist