AVIS Nevşehiri Lennujaam
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

AVIS Nevşehiri Lennujaam

Parimad autorendi Nevşehiri Lennujaam (NAV), Türgi. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

AVIS Nevşehiri Lennujaam

AVIS autorendi asukoht Nevşehiri Lennujaam

AVIS sees Nevşehiri Lennujaam
AVIS
AVIS
7.4
/10
Väga hea
7.2
/10
Kogu raha väärtus
8
/10
Puhtus
7.4
/10
Teenindus autorendis
6.8
/10
Auto võtmise protsess
7.5
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 250+ klientide arvustused

Nevşehiri Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Nevşehiri Lennujaam AVIS Car Rental autorendile andis üle 250+ kliendi hinnangu 7.4/10. Kõige odavam rendiauto klass Nevşehiri Lennujaam AVIS Car Rental on Volkswagen Polo of Majandus. Selle hind on vaid 40,26 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Türgi-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto AVIS Car Rental Nevşehiri Lennujaam on Volkswagen Polo, 40,26 $ eest päevas.

  Enterprise on Nevşehiri Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 7.5/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. Enterprise odavam sõiduk on Hyundai i20 Majandus rendiklassi sõiduk, 24,14 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Türgi autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Enterprise Nevşehiri Lennujaam-s, Hyundai i20, hinnaga 24,14 $ päevas.

  Odavaimat Majandus autot pakub AVIS Car Rental (hinnanguga 7.4/10 250+ kliendi arvamuse põhjal). Auto on Volkswagen Polo, hinnaga 40,26 $ päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Renault Clio. Selle hind algab Circular Car Hire-s 64,76 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 6/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel.

  Nevşehiri Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i20, firmalt Enterprise. Selle hind on ainult 24,14 $ päevas. Enterprise-t hindas üle 250+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.5/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave AVIS Nevşehiri Lennujaam

AVIS
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: AVIS Car Rental
Aadress: Nevsehir Kapadokya Havalimani, Nevsehir, 50940
Telefon: 905418945050
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 7.4/10, mis on Väga hea

AVIS autorendi hinnad Nevşehiri Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 40 $
Circular Car Hire
Circular Car Hire
alates 60 $ alates 65 $ alates 85 $ alates 103 $
Enterprise
Enterprise
alates 24 $
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 51 $ alates 92 $ alates 93 $
Europcar
Europcar
alates 42 $ alates 114 $
Alamo
Alamo
alates 88 $
Europcar
Europcar
alates 46 $
National
National
alates 98 $
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
alates 87 $ alates 87 $
Surprice
Surprice
alates 55 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Nevşehiri Lennujaam . Saa odavad hinnad AVIS autorendist