Alla 25-aastane Autorent Istanbul New Airport
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Alla 25-aastane Autorent Istanbul New Airport

Parimad autorendi Istanbul New Airport (IST), Türgi. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Alla 25-aastane autorendi asukoht Istanbul New Airport

NATIONAL sees Istanbul New Airport
NATIONAL
NATIONAL
8.3
/10
Suurepärane
8.1
/10
Kogu raha väärtus
9.3
/10
Puhtus
8.6
/10
Teenindus autorendis
7.6
/10
Auto võtmise protsess
8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 5+ klientide arvustused

Istanbul New Airport autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  National on Istanbul New Airport kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.3/10, mis põhineb 5+ klientide arvustustel. National odavam sõiduk on Hyundai i20 Majandus rendiklassi sõiduk, 41,97 $ eest päevas.

  Istanbul New Airport kõige populaarsem autorendi klass on Kompaktne, hinnaga National, alates 42,84 $ päevas Peugeot 301 eest.

  Kõige populaarsem Türgi autorendi grupp on Majandus, odavaim auto National Istanbul New Airport-s, Hyundai i20, hinnaga 41,97 $ päevas.

  Odavaima Kompaktne-auto pakkuja Istanbul New Airport-s on Budget Car Rental (hinnanguga 7.2/10 1000+ kliendi arvamuse põhjal ) ja kõige odavam auto, grupi pakkuja poolt, on Fiat Egea hinnaga 29,37 $ päevas.

  Odavaimat Majandus auto on sama pakkuja poolt: Budget Car Rental. Auto on Renault Clio, hinnaga 28,64 $ päevas.

  Türgi, kõige populaarsem rendipakkuja on Circular Car Hire (keskmine skoor 5.2/10, 1000+ kliendi hinnanguga). Odavaim Kompaktne auto Istanbul New Airport on Renault Symbol, mille hinnad algavad 36,52 $ päeva eest.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Renault Clio. Selle hind algab Circular Car Hire-s 37,78 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 5.2/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel.

  Istanbul New Airport kõige odavam autorendi sõiduk on Renault Clio, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 28,64 $ päevas. Budget Car Rental-t hindas üle 1000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.2/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Alla 25-aastane autorendi hinnad Istanbul New Airport

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Goldcar
Goldcar
alates 19 $ alates 21 $ alates 32 $
Alamo
Alamo
alates 53 $ alates 48 $ alates 99 $ alates 91 $ alates 67 $ alates 50 $
Green-Motion
Green-Motion
alates 32 $ alates 60 $ alates 38 $ alates 43 $
Essence Car Rental
Essence Car Rental
alates 37 $ alates 32 $ alates 49 $ alates 68 $
Rhodium
Rhodium
alates 2 952 $ alates 2 952 $ alates 37 $
Circular Car Hire
Circular Car Hire
alates 36 $ alates 38 $ alates 47 $ alates 59 $
Surprice
Surprice
alates 99 $ alates 324 $ alates 177 $
National
National
alates 60 $ alates 60 $ alates 56 $
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
alates 53 $ alates 53 $ alates 60 $ alates 75 $
Enterprise
Enterprise
alates 55 $ alates 55 $ alates 104 $ alates 82 $ alates 63 $ alates 51 $
Europcar
Europcar
alates 37 $ alates 126 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 32 $ alates 36 $
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 50 $ alates 244 $ alates 221 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 29 $ alates 62 $ alates 51 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 32 $ alates 64 $ alates 53 $ alates 152 $
Avec-Car-Rentals
Avec-Car-Rentals
alates 32 $ alates 67 $ alates 60 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Istanbul New Airport. Saa odavad hinnad Alla 25-aastane autorendist