HERTZ Solothurn
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

HERTZ Solothurn

Parimad autorendi Solothurn, Šveits. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

HERTZ Solothurn

HERTZ autorendi asukoht Solothurn

HERTZ sees Solothurn
HERTZ
HERTZ
8.7
/10
Suurepärane
8.2
/10
Kogu raha väärtus
9.2
/10
Puhtus
9.1
/10
Teenindus autorendis
9.2
/10
Auto võtmise protsess
8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 250+ klientide arvustused

Solothurn autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Solothurn Hertz Car Hire autorendile andis üle 250+ kliendi hinnangu 8.7/10. Kõige odavam rendiauto klass Solothurn Hertz Car Hire on Fiat 500 of Mini. Selle hind on vaid 40,60 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Šveits-s Kompaktne-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Kompaktne auto Hertz Car Hire Solothurn on Opel Astra, 56,53 $ eest päevas.

  Flizzr on Solothurn kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.7/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. Flizzr odavam sõiduk on Opel Adam Mini rendiklassi sõiduk, 37,10 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Šveits autorendi grupp on Kompaktne, odavaim auto Flizzr Solothurn-s, Skoda Rapid, hinnaga 41,86 $ päevas.

  Kompaktne-i seas on kõige populaarsem mudel Volkswagen Golf. Selle hind algab Europcar-s 53,75 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 8.4/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel.

  Solothurn kõige odavam autorendi sõiduk on Opel Corsa, firmalt SIXT Rent A Car. Selle hind on ainult 33,51 $ päevas. SIXT Rent A Car-t hindas üle 1000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave HERTZ Solothurn

HERTZ
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Hertz Car Hire
Aadress: Airport Basel-mulhouse, Basel, 4030
Telefon: 061 3252780
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett otse väljaspool lennujaama terminali. Minge lihtsalt leti äärde ja tutvustage ennast.
Hinnang: 8.7/10, mis on Suurepärane

HERTZ autorendi hinnad Baseli Lennujaam (BSL)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 41 $ alates 52 $ alates 254 $ alates 80 $ alates 65 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 36 $ alates 45 $ alates 74 $ alates 92 $ alates 51 $ alates 57 $
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 50 $ alates 34 $ alates 84 $ alates 105 $ alates 55 $ alates 68 $ alates 66 $
Europcar
Europcar
alates 53 $ alates 49 $ alates 57 $ alates 100 $ alates 167 $ alates 78 $ alates 89 $
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
alates 100 $ alates 40 $ alates 46 $ alates 103 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 58 $ alates 45 $ alates 67 $ alates 47 $
Europcar
Europcar
alates 52 $ alates 52 $ alates 99 $ alates 161 $ alates 75 $ alates 75 $
Unirent
Unirent
alates 47 $ alates 48 $ alates 78 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 51 $ alates 84 $ alates 106 $ alates 60 $ alates 71 $
Enterprise
Enterprise
alates 44 $ alates 45 $ alates 74 $ alates 71 $ alates 60 $
Alamo
Alamo
alates 41 $ alates 46 $ alates 74 $ alates 63 $ alates 54 $
Flizzr
Flizzr
alates 37 $ alates 38 $
Edel-Stark
Edel-Stark
alates 475 $ alates 280 $ alates 379 $ alates 379 $ alates 475 $
Nomadcar
Nomadcar
alates 204 $ alates 219 $ alates 366 $ alates 148 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Solothurn . Saa odavad hinnad HERTZ autorendist