CABS CAR HIRE Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

CABS CAR HIRE Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam

Parimad autorendi Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam (JNB), Lõuna-Aafrika. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

CABS CAR HIRE Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam

CABS CAR HIRE autorendi asukoht Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam

Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam Cabs-Car-Hire autorendile andis üle + kliendi hinnangu 0/10. Kõige odavam rendiauto klass Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam Cabs-Car-Hire on Toyota Etios of Kompaktne. Selle hind on vaid 18,47 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Lõuna-Aafrika-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Cabs-Car-Hire Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam on Hyundai i10, 37,42 $ eest päevas.

  Budget Car Rental on Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.4/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Budget Car Rental odavam sõiduk on Kia Picanto Mini rendiklassi sõiduk, 12,88 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Lõuna-Aafrika autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Budget Car Rental Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam-s, Volkswagen Polo Vivo, hinnaga 15,36 $ päevas.

  Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Kia Picanto, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 12,88 $ päevas. Budget Car Rental-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.4/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave CABS CAR HIRE Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam

CABS CAR HIRE
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Cabs-Car-Hire
Aadress: Pick-Up: Meet and Greet at Information Desk at Airport, Drop off: Drop and Go area or Parkade 1 level 1, Johannesburg, 1401
Telefon: +27 11 392 1388
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kokkusaamine — Autorendifirma esindaja saab teiega lennujaamas kokku ja viib teid auto kättesaamise kohta.

CABS CAR HIRE autorendi hinnad Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Eksootiline
Eksootiline
Cabs-Car-Hire
Cabs-Car-Hire
alates 37 $ alates 46 $ alates 38 $ alates 45 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 13 $ alates 15 $ alates 38 $ alates 38 $ alates 25 $ alates 37 $
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
alates 18 $ alates 22 $ alates 35 $ alates 35 $
First Car Rental
First Car Rental
alates 14 $ alates 17 $ alates 54 $ alates 79 $ alates 32 $ alates 37 $ alates 183 $
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 18 $ alates 22 $ alates 55 $ alates 59 $ alates 35 $ alates 44 $
Europcar
Europcar
alates 24 $ alates 29 $ alates 38 $ alates 45 $
Woodford-Exclusive-Rentals
Woodford-Exclusive-Rentals
alates 23 $ alates 24 $ alates 73 $ alates 87 $ alates 33 $ alates 49 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 14 $ alates 17 $ alates 40 $ alates 57 $ alates 28 $ alates 41 $
Hertz
Hertz
alates 18 $ alates 22 $ alates 49 $ alates 57 $ alates 71 $ alates 42 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 18 $ alates 22 $ alates 57 $ alates 57 $ alates 27 $ alates 48 $
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
alates 18 $ alates 21 $ alates 57 $ alates 109 $ alates 38 $ alates 48 $
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
alates 18 $ alates 22 $ alates 45 $ alates 33 $ alates 40 $
Firefly
Firefly
alates 18 $ alates 21 $ alates 49 $ alates 57 $ alates 47 $ alates 42 $
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
alates 30 $ alates 31 $ alates 57 $ alates 52 $ alates 56 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Johannesburg, Tambo Rahvusvaheline Lennujaam . Saa odavad hinnad CABS CAR HIRE autorendist