SIXT Penang
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

SIXT Penang

Parimad autorendi Penang, Malaisia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

SIXT Penang

SIXT autorendi asukoht Penang

Penang autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Penang SIXT Rent A Car autorendile andis üle + kliendi hinnangu 0/10. Kõige odavam rendiauto klass Penang SIXT Rent A Car on Perodua Axia of Mini. Selle hind on vaid 36,00 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Malaisia-s Mini-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Mini auto SIXT Rent A Car Penang on Perodua Axia, 36,00 $ eest päevas.

  Green-Matrix on Penang kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.5/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel. Green-Matrix odavam sõiduk on Perodua Viva Mini rendiklassi sõiduk, 26,29 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Malaisia autorendi grupp on Mini, odavaim auto Green-Matrix Penang-s, Perodua Viva, hinnaga 26,29 $ päevas.

  Mini-i seas on kõige populaarsem mudel Perodua Viva. Selle hind algab Green-Matrix-s 26,29 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 8.5/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel.

  Penang kõige odavam autorendi sõiduk on Perodua Kancil, firmalt Big-Thumb. Selle hind on ainult 18,74 $ päevas. Big-Thumb-t hindas üle 100+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 6.8/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave SIXT Penang

SIXT
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: SIXT Rent A Car
Aadress: Arrival Hall, Lot No L1LS-16 , Bayan Lepas, 11900
Telefon: +60-4-6421834
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Pole täpsustatud — Rendiettevõtja ei määranud veel pickup tüüpi.

SIXT autorendi hinnad Penangi Rahvusvaheline Lennujaam Terminal 2 (PEN)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Van
Van
Maastur
Maastur
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 36 $ alates 40 $ alates 67 $ alates 131 $
Big-Thumb
Big-Thumb
alates 20 $ alates 31 $ alates 72 $ alates 66 $ alates 72 $
Europcar
Europcar
alates 27 $ alates 21 $ alates 51 $ alates 61 $
Paradise Rent A Car
Paradise Rent A Car
alates 24 $ alates 24 $ alates 50 $
Kasina Rent A Car
Kasina Rent A Car
alates 36 $ alates 64 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 58 $ alates 53 $ alates 82 $
HAWK Rent A Car Group
HAWK Rent A Car Group
alates 27 $ alates 24 $ alates 73 $ alates 80 $
Green-Matrix
Green-Matrix
alates 26 $ alates 29 $ alates 56 $
Insas-Pacific
Insas-Pacific
alates 42 $ alates 70 $
Prima-Odyssey
Prima-Odyssey
alates 30 $ alates 33 $ alates 90 $
Mayflower Car Rental
Mayflower Car Rental
alates 88 $
Car-Rental-2-Go
Car-Rental-2-Go
alates 31 $ alates 31 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 51 $
Avis
Avis
alates 46 $ alates 43 $ alates 66 $ alates 110 $
Galaxy-Asia-Car-Rental
Galaxy-Asia-Car-Rental
alates 37 $ alates 39 $ alates 57 $

SIXT autorent lähedal Penang

SIXT rentimine lennujaamades

SIXT autorent lähimates linnades

Autorent lähedal Penang

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Autorendi asukohad lähimates linnades

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Penang . Saa odavad hinnad SIXT autorendist