Van rent San Giorgio Ionico
10
00
10
00
Van rent San Giorgio Ionico

Van rent San Giorgio Ionico

Parimad autorendi San Giorgio Ionico, Itaalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Van autorendi asukoht San Giorgio Ionico

EUROPCAR sees San Giorgio Ionico
EUROPCAR
EUROPCAR
7.5
/10
Väga hea
7.1
/10
Kogu raha väärtus
8.2
/10
Puhtus
7.3
/10
Teenindus autorendis
7
/10
Auto võtmise protsess
8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

San Giorgio Ionico autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Van-i autosi broneerivad just meie kliendid San Giorgio Ionico. Odavaimat Van-autot, Ford Focus C-Max, pakub Hertz Car Hire, San Giorgio Ionicolinnas. Selle hind algab 51,86 $ päevas.

  Kui soovite rentida Van-i autot San Giorgio Ionico kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Europcar-le. Seda autorendi pakkujat hindas 2000+ klienti, kelle keskmine skoor oli 7.5/10. Van-auto odaivaima hinnaga San Giorgio Ionico on Fiat Ducato Europcar. See maksab sulle umbes 182,59 $ päevas.

  Europcar on San Giorgio Ionico kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 7.5/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Europcar odavam sõiduk on Citroen C1 Mini rendiklassi sõiduk, 44,53 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Itaalia autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Europcar San Giorgio Ionico-s, Ford Fiesta, hinnaga 49,68 $ päevas.

  San Giorgio Ionico kõige odavam autorendi sõiduk on Fiat Panda, firmalt Hertz Car Hire. Selle hind on ainult 34,39 $ päevas. Hertz Car Hire-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.1/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Van autorendi hinnad Taranto

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Van
Van
Maastur
Maastur
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 34 $ alates 52 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 35 $ alates 35 $ alates 70 $ alates 56 $
Europcar
Europcar
alates 45 $ alates 50 $ alates 183 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt San Giorgio Ionico . Saa odavad hinnad Van autorendist