ECOVIA Cattolica
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ECOVIA Cattolica

Parimad autorendi Cattolica, Itaalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

ECOVIA Cattolica

ECOVIA autorendi asukoht Cattolica

ECOVIA sees Cattolica
ECOVIA
ECOVIA
6.9
/10
Hea
7
/10
Kogu raha väärtus
7.6
/10
Puhtus
6.7
/10
Teenindus autorendis
6
/10
Auto võtmise protsess
7
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 100+ klientide arvustused

Cattolica autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Cattolica Ecovia autorendile andis üle 2000+ kliendi hinnangu 7.1/10. Kõige odavam rendiauto klass Cattolica Ecovia on Fiat 500 of Mini. Selle hind on vaid 21,49 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Itaalia-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Ecovia Cattolica on Fiat Panda, 23,29 $ eest päevas.

  Winrent on Cattolica kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 7.9/10, mis põhineb 1000+ klientide arvustustel. Winrent odavam sõiduk on Fiat 500 Mini rendiklassi sõiduk, 34,36 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Itaalia autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Winrent Cattolica-s, Lancia Ypsilon, hinnaga 38,30 $ päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Renault Twingo. Selle hind algab Sicily-By-Car-s 25,88 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 5.4/10, mis põhineb 10000+ klientide arvustustel.

  Cattolica kõige odavam autorendi sõiduk on Fiat 500, firmalt Hertz Car Hire. Selle hind on ainult 11,39 $ päevas. Hertz Car Hire-t hindas üle 5000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 6.5/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave ECOVIA Cattolica

ECOVIA
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Ecovia
Aadress: Via Adriatica 125, Riccione (RN), 47838
Telefon: +39 0544/422520
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Pole täpsustatud — Rendiettevõtja ei määranud veel pickup tüüpi.
Hinnang: 6.9/10, mis on Hea

ECOVIA autorendi hinnad Rimini Lennujaam (RMI)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Ecovia
Ecovia
alates 21 $ alates 23 $ alates 162 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 11 $ alates 15 $ alates 27 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 28 $ alates 39 $ alates 118 $ alates 114 $ alates 57 $ alates 44 $
Sicily-By-Car
Sicily-By-Car
alates 21 $ alates 26 $ alates 74 $ alates 30 $ alates 42 $
Winrent
Winrent
alates 34 $ alates 38 $ alates 72 $ alates 54 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 39 $ alates 45 $ alates 203 $ alates 146 $ alates 57 $ alates 57 $ alates 189 $
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 22 $ alates 23 $ alates 205 $ alates 176 $
Autovia
Autovia
alates 69 $ alates 30 $ alates 205 $ alates 207 $
Optimorent
Optimorent
alates 88 $ alates 89 $
Winrent-By-Leasys
Winrent-By-Leasys
alates 22 $ alates 23 $ alates 140 $ alates 44 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Cattolica . Saa odavad hinnad ECOVIA autorendist