ECOVIA Alfonsine
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ECOVIA Alfonsine

Parimad autorendi Alfonsine, Itaalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

ECOVIA Alfonsine

ECOVIA autorendi asukoht Alfonsine

ECOVIA sees Alfonsine
ECOVIA
ECOVIA
7.1
/10
Väga hea
7.2
/10
Kogu raha väärtus
7.5
/10
Puhtus
7.2
/10
Teenindus autorendis
6.4
/10
Auto võtmise protsess
6.9
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 100+ klientide arvustused

Alfonsine autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Alfonsine Ecovia autorendile andis üle 100+ kliendi hinnangu 7.1/10. Kõige odavam rendiauto klass Alfonsine Ecovia on Fiat Panda of Majandus. Selle hind on vaid 26,52 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Itaalia-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Ecovia Alfonsine on Fiat Panda, 26,52 $ eest päevas.

  Keddy-By-Europcar on Alfonsine kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 7.9/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel. Keddy-By-Europcar odavam sõiduk on Citroen C1 Mini rendiklassi sõiduk, 25,20 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Itaalia autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Keddy-By-Europcar Alfonsine-s, Fiat Panda, hinnaga 26,52 $ päevas.

  Alfonsine kõige odavam autorendi sõiduk on Citroen C1, firmalt Keddy-By-Europcar. Selle hind on ainult 25,20 $ päevas. Keddy-By-Europcar-t hindas üle 500+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.9/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave ECOVIA Alfonsine

ECOVIA
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Ecovia
Aadress: Via Adria 5, Ravenna (RA), 48122
Telefon: +39 0544/422520
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Pole täpsustatud — Rendiettevõtja ei määranud veel pickup tüüpi.
Hinnang: 7.1/10, mis on Väga hea

ECOVIA autorendi hinnad Forli Lennujaam (FRL)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Van
Van
Maastur
Maastur
Europcar
Europcar
alates 32 $ alates 34 $ alates 99 $ alates 89 $
Winrent
Winrent
alates 48 $ alates 52 $ alates 97 $ alates 75 $
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 57 $ alates 62 $ alates 205 $
Target Rent
Target Rent
alates 35 $ alates 37 $ alates 140 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Alfonsine . Saa odavad hinnad ECOVIA autorendist