Luksus Autorent Kefaloonia Lennujaam
10
00
10
00
Luksus Autorent Kefaloonia Lennujaam

Luksus Autorent Kefaloonia Lennujaam

Parimad autorendi Kefaloonia Lennujaam (EFL), Kreeka. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Luksus autorendi asukoht Kefaloonia Lennujaam

THRIFTY sees Kefaloonia Lennujaam
THRIFTY
THRIFTY
8.9
/10
Suurepärane
8.6
/10
Kogu raha väärtus
8.4
/10
Puhtus
9.1
/10
Teenindus autorendis
9.5
/10
Auto võtmise protsess
9.1
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

Kefaloonia Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Luksus-i autosi broneerivad just meie kliendid Kefaloonia Lennujaam. Odavaimat Luksus-autot, Mercedes E Class, pakub Yours-Car-Rental, Kefaloonia Lennujaamlinnas. Selle hind algab 363,42 $ päevas.

  Thrifty Car Rental on Kefaloonia Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.9/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Thrifty Car Rental odavam sõiduk on Hyundai i20 Majandus rendiklassi sõiduk, 15,35 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Kreeka autorendi grupp on Mini, odavaim auto Thrifty Car Rental Kefaloonia Lennujaam-s, Volkswagen Up, hinnaga 50,39 $ päevas.

  Odavaimat Mini autot pakub Abbycar (hinnanguga 7.5/10 2000+ kliendi arvamuse põhjal). Auto on Suzuki Celerio, hinnaga 40,62 $ päevas.

  Mini-i seas on kõige populaarsem mudel Toyota Aygo. Selle hind algab Goldcar rental-s 25,75 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 6.9/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel.

  Kefaloonia Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i10, firmalt Grentals. Selle hind on ainult 13,15 $ päevas. Grentals-t hindas üle 10+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Luksus autorendi hinnad Kefaloonia Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Yours-Car-Rental
Yours-Car-Rental
alates 52 $ alates 54 $ alates 363 $ alates 119 $ alates 147 $
Grentals
Grentals
alates 13 $ alates 14 $
Abbycar
Abbycar
alates 41 $ alates 18 $ alates 134 $ alates 164 $ alates 134 $ alates 69 $
Europcar
Europcar
alates 58 $ alates 58 $ alates 83 $ alates 126 $ alates 119 $
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
alates 18 $ alates 19 $ alates 60 $ alates 72 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 50 $ alates 15 $ alates 76 $ alates 48 $
Drive-Sa
Drive-Sa
alates 63 $ alates 70 $
Addcar
Addcar
alates 44 $ alates 49 $ alates 173 $ alates 125 $ alates 91 $
Rhodium
Rhodium
alates 50 $ alates 55 $
Goldcar rental
Goldcar rental
alates 26 $ alates 26 $
National
National
alates 47 $ alates 59 $ alates 118 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 20 $ alates 54 $ alates 279 $ alates 74 $
SurPrice Car Rentals
SurPrice Car Rentals
alates 75 $ alates 85 $ alates 305 $
autoUnion Car Rental
autoUnion Car Rental
alates 48 $ alates 50 $ alates 92 $
Green-Motion
Green-Motion
alates 42 $ alates 45 $ alates 141 $
Caldera Car Hire
Caldera Car Hire
alates 49 $ alates 55 $ alates 61 $ alates 60 $
Enterprise
Enterprise
alates 33 $ alates 27 $ alates 94 $
Europcar
Europcar
alates 33 $ alates 35 $ alates 79 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 28 $ alates 30 $ alates 198 $ alates 220 $ alates 149 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 23 $ alates 25 $ alates 161 $ alates 82 $ alates 74 $
Alamo
Alamo
alates 37 $ alates 21 $ alates 107 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Kefaloonia Lennujaam . Saa odavad hinnad Luksus autorendist