ALAMO Helsingi, Lennujaam
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ALAMO Helsingi, Lennujaam

Parimad autorendi Helsingi, Lennujaam (HEL), Soome. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

ALAMO Helsingi, Lennujaam

ALAMO autorendi asukoht Helsingi, Lennujaam

Helsingi, Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Helsingi, Lennujaam Alamo autorendile andis üle + kliendi hinnangu 0/10. Kõige odavam rendiauto klass Helsingi, Lennujaam Alamo on Opel Adam of Mini. Selle hind on vaid 39,18 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Soome-s Majandus-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Alamo Helsingi, Lennujaam on Opel Corsa, 40,41 $ eest päevas.

  Budget Car Rental on Helsingi, Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.7/10, mis põhineb 500+ klientide arvustustel. Budget Car Rental odavam sõiduk on Volkswagen Up Mini rendiklassi sõiduk, 46,29 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Soome autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Budget Car Rental Helsingi, Lennujaam-s, Skoda Fabia, hinnaga 50,06 $ päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Volkswagen Polo. Selle hind algab SIXT Rent A Car-s 66,27 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 8.6/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel.

  Helsingi, Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Ford Ka, firmalt SIXT Rent A Car. Selle hind on ainult 28,13 $ päevas. SIXT Rent A Car-t hindas üle 250+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave ALAMO Helsingi, Lennujaam

ALAMO
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Alamo
Aadress: LENTAJANTIE 3, LENTAJANTIE 3, VANTAA, 01530
Telefon: 00358105252520
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.

ALAMO autorendi hinnad Helsingi, Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Alamo
Alamo
alates 39 $ alates 40 $ alates 345 $ alates 146 $
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 28 $ alates 66 $ alates 103 $ alates 211 $ alates 249 $ alates 122 $ alates 60 $
Scandia Rent
Scandia Rent
alates 59 $ alates 29 $ alates 130 $ alates 82 $ alates 169 $
addCar
addCar
alates 61 $ alates 91 $ alates 156 $ alates 172 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 46 $ alates 50 $ alates 138 $ alates 126 $
Europcar
Europcar
alates 49 $ alates 50 $ alates 108 $ alates 83 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 55 $ alates 56 $ alates 113 $ alates 154 $ alates 108 $ alates 140 $
FiRent
FiRent
alates 117 $ alates 133 $ alates 137 $ alates 94 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 49 $ alates 50 $ alates 100 $ alates 131 $ alates 116 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 52 $ alates 49 $ alates 151 $
Green-Motion
Green-Motion
alates 49 $ alates 49 $ alates 216 $ alates 300 $
International Supplier
International Supplier
alates 110 $ alates 188 $ alates 1 591 $ alates 191 $ alates 147 $
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
alates 59 $ alates 95 $ alates 211 $ alates 136 $ alates 69 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Helsingi, Lennujaam . Saa odavad hinnad ALAMO autorendist