Maastur rent Escazu
10
00
10
00
Maastur rent Escazu

Maastur rent Escazu

Parimad autorendi Escazu, Costa Rica. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Maastur autorendi asukoht Escazu

EASY CAR sees Escazu
EASY CAR
EASY CAR
8.8
/10
Suurepärane
7.8
/10
Kogu raha väärtus
9.1
/10
Puhtus
9.1
/10
Teenindus autorendis
8.8
/10
Auto võtmise protsess
9
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 5+ klientide arvustused

Escazu autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Maastur-i autosi broneerivad just meie kliendid Escazu. Odavaimat Maastur-autot, Daihatsu Terios, pakub Economy Rent A Car, Escazulinnas. Selle hind algab 12,29 $ päevas.

  Kui soovite rentida Maastur-i autot Escazu kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Easy-Car-le. Seda autorendi pakkujat hindas 5+ klienti, kelle keskmine skoor oli 8.8/10. Maastur-auto odaivaima hinnaga Escazu on Ssangyong Korando Easy-Car. See maksab sulle umbes 18,39 $ päevas.

  Easy-Car on Escazu kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.8/10, mis põhineb 5+ klientide arvustustel. Easy-Car odavam sõiduk on Hyundai Grand i10 Majandus rendiklassi sõiduk, 16,28 $ eest päevas.

  Escazu kõige odavam autorendi sõiduk on Suzuki Celerio, firmalt Payless Car Rental. Selle hind on ainult 4,40 $ päevas. Payless Car Rental-t hindas üle 25+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 6.7/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Maastur autorendi hinnad San Jose Rahvusvaheline Lennujaam (SJO)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
alates 12 $ alates 45 $ alates 17 $
Easy-Car
Easy-Car
alates 31 $ alates 16 $ alates 72 $ alates 18 $
Mex Rent A Car
Mex Rent A Car
alates 72 $ alates 29 $
Alamo
Alamo
alates 16 $ alates 17 $ alates 58 $ alates 29 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 16 $ alates 53 $ alates 31 $
Adobe Rent a Car
Adobe Rent a Car
alates 30 $ alates 30 $ alates 80 $ alates 34 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 23 $ alates 29 $ alates 121 $ alates 57 $ alates 37 $
Payless Car Rental
Payless Car Rental
alates 9 $ alates 40 $
Apex
Apex
alates 25 $ alates 33 $ alates 43 $
Europcar
Europcar
alates 38 $ alates 46 $
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
alates 30 $ alates 35 $ alates 49 $
Enterprise
Enterprise
alates 40 $ alates 43 $ alates 106 $ alates 88 $ alates 54 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 28 $ alates 32 $ alates 54 $
International Supplier
International Supplier
alates 32 $ alates 38 $ alates 57 $
Economy Rent A Car
Economy Rent A Car
alates 53 $ alates 53 $ alates 75 $
Payless Car Rental
Payless Car Rental
alates 4 $ alates 87 $ alates 107 $
Green-Motion
Green-Motion
alates 10 $ alates 145 $ alates 131 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Escazu . Saa odavad hinnad Maastur autorendist