ENTERPRISE Townsville’i Lennujaam
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ENTERPRISE Townsville’i Lennujaam

Parimad autorendi Townsville’i Lennujaam (TSV), Austraalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

ENTERPRISE Townsville’i Lennujaam

ENTERPRISE autorendi asukoht Townsville’i Lennujaam

ENTERPRISE sees Townsville’i Lennujaam
ENTERPRISE
ENTERPRISE
7.7
/10
Väga hea
7.4
/10
Kogu raha väärtus
8.4
/10
Puhtus
7.3
/10
Teenindus autorendis
7.1
/10
Auto võtmise protsess
8.2
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 250+ klientide arvustused

Townsville’i Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Townsville’i Lennujaam Enterprise autorendile andis üle 250+ kliendi hinnangu 7.7/10. Kõige odavam rendiauto klass Townsville’i Lennujaam Enterprise on Toyota Camry of Täispikkus. Selle hind on vaid 38,80 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Townsville’i Lennujaam Majandus-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Austraalia-s Maastur-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Majandus auto Enterprise Townsville’i Lennujaam on Kia Rio, 53,69 $ eest päevas. Odavaim Maastur auto Enterprise Townsville’i Lennujaam on Mitsubishi ASX, 45,54 $ eest päevas.

  Thrifty Car Rental on Townsville’i Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.9/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Thrifty Car Rental odavam sõiduk on Ford Focus Kompaktne rendiklassi sõiduk, 34,80 $ eest päevas.

  Townsville’i Lennujaam kõige populaarsem autorendi klass on Majandus, hinnaga Thrifty Car Rental, alates 35,38 $ päevas Toyota Yaris eest.

  Kõige populaarsem Austraalia autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Thrifty Car Rental Townsville’i Lennujaam-s, Mitsubishi Outlander, hinnaga 41,84 $ päevas.

  Odavaima Majandus-auto pakkuja Townsville’i Lennujaam-s on Alamo (hinnanguga 7.8/10 250+ kliendi arvamuse põhjal ) ja kõige odavam auto, grupi pakkuja poolt, on Kia Rio hinnaga 47,72 $ päevas.

  Odavaimat Maastur auto on sama pakkuja poolt: Alamo. Auto on Mitsubishi ASX, hinnaga 42,63 $ päevas.

  Townsville’i Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i20, firmalt Budget Car Rental. Selle hind on ainult 31,93 $ päevas. Budget Car Rental-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.4/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave ENTERPRISE Townsville’i Lennujaam

ENTERPRISE
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Enterprise
Aadress: TERMINAL BUILDING, CORAL SEA DRIVE GARBUTT, TOWNSVILLE, 4814 , QLD, QLD
Telefon: 747793891
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 7.7/10, mis on Väga hea

ENTERPRISE autorendi hinnad Townsville’i Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Van
Van
Maastur
Maastur
Enterprise
Enterprise
alates 54 $ alates 54 $ alates 39 $ alates 46 $
Red-Spot
Red-Spot
alates 43 $ alates 46 $ alates 55 $ alates 56 $
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
alates 32 $ alates 77 $ alates 38 $
Alamo
Alamo
alates 48 $ alates 38 $ alates 43 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 71 $ alates 79 $ alates 76 $ alates 73 $
Europcar
Europcar
alates 84 $ alates 93 $ alates 152 $ alates 83 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 40 $ alates 50 $ alates 119 $ alates 53 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 33 $ alates 39 $ alates 117 $ alates 41 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 72 $ alates 35 $ alates 40 $ alates 119 $ alates 42 $
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
alates 84 $ alates 136 $ alates 84 $
National
National
alates 57 $ alates 49 $ alates 63 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Townsville’i Lennujaam . Saa odavad hinnad ENTERPRISE autorendist