Autorent Port Macquarie’i Lennujaam
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Autorent Port Macquarie’i Lennujaam

Parimad autorendi Port Macquarie’i Lennujaam (PQQ), Austraalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Autorent Port Macquarie’i Lennujaam (PQQ), Austraalia

Enim hinnatud tarnija on Port Macquarie’i Lennujaam
BUDGET
BUDGET
8.5
/10
Suurepärane
8.2
/10
Kogu raha väärtus
8.7
/10
Puhtus
8.4
/10
Teenindus autorendis
8.6
/10
Auto võtmise protsess
8.5
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

Port Macquarie’i Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Budget Car Rental on Port Macquarie’i Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.5/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Budget Car Rental odavam sõiduk on Hyundai i20 Kompaktne rendiklassi sõiduk, 61,76 $ eest päevas.

  Port Macquarie’i Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Kia Rio, firmalt Enterprise. Selle hind on ainult 25,75 $ päevas. Enterprise-t hindas üle 250+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.1/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Võrdle autorendi hindu Port Macquarie’i Lennujaam

Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Van
Van
Maastur
Maastur
alates 26 $ alates 58 $ alates 70 $
alates 60 $ alates 118 $
alates 75 $

Port Macquarie’i Lennujaam Autorendi Võimaldajad

Budget Car Rental
8.5
/10
Suurepärane
Budget Car Rental
Autorent lähedal Port Macquarie’i Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Budget Car Rental rendiauto asukohad lähedal Port Macquarie’i Lennujaam
Port Macquarie’i Lennujaam (PQQ)
Kontaktid:
Hangar 10 Keena Place, CNR GORDON & HOLLINGWORTH, Port Macquarie Nsw, 2444, XX, NSW
02 6583 5362
AVIS Car Rental
8.1
/10
Suurepärane
AVIS Car Rental
Autorent lähedal Port Macquarie’i Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
AVIS Car Rental rendiauto asukohad lähedal Port Macquarie’i Lennujaam
Port Macquarie’i Lennujaam (PQQ)
Kontaktid:
Hangar 10, Keena Place, Port Macquarie, 2444, NS, NSW
(61) 02 6583 5362
Enterprise
7.1
/10
Väga hea
Enterprise
Autorent lähedal Port Macquarie’i Lennujaam
1 asukoht: näita aadressi
Enterprise rendiauto asukohad lähedal Port Macquarie’i Lennujaam
Port Macquarie’i Lennujaam (PQQ)
Kontaktid:
AIRPORT TERMINAL OLIVER DRIVE, PORT MACQUARIE AIRPORT, PORT MACQUARIE, 2444 , NSW, NSW
1300668846

Muud populaarsed otsingud Port Macquarie’i Lennujaam (PQQ)

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Port Macquarie’i Lennujaam (PQQ). Saa odavad hinnad BUDGET, AVIS & ENTERPRISE autorendist