Alla 25-aastane Autorent Melbourne’i Lennujaam Siselendude Terminal
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Alla 25-aastane Autorent Melbourne’i Lennujaam Siselendude Terminal

Parimad autorendi Melbourne’i Lennujaam Siselendude Terminal (MEL), Austraalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Alla 25-aastane autorendi asukoht Melbourne’i Lennujaam Siselendude Terminal

BUDGET sees Melbourne’i Lennujaam Siselendude Terminal
BUDGET
BUDGET
8.6
/10
Suurepärane
8.3
/10
Kogu raha väärtus
8.9
/10
Puhtus
8.4
/10
Teenindus autorendis
8.8
/10
Auto võtmise protsess
8.5
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

Melbourne’i Lennujaam Siselendude Terminal autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Budget Car Rental on Melbourne’i Lennujaam Siselendude Terminal kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.6/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Budget Car Rental odavam sõiduk on Hyundai Elantra Standard rendiklassi sõiduk, 27,94 $ eest päevas.

  Melbourne’i Lennujaam Siselendude Terminal kõige populaarsem autorendi klass on Kompaktne, hinnaga Budget Car Rental, alates 38,31 $ päevas Hyundai i20 eest.

  Kõige populaarsem Austraalia autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Budget Car Rental Melbourne’i Lennujaam Siselendude Terminal-s, Mitsubishi ASX, hinnaga 53,78 $ päevas.

  Odavaimat Maastur autot pakub Bargain-Car-Rentals (hinnanguga 7.2/10 1000+ kliendi arvamuse põhjal). Auto on Holden Trax, hinnaga 28,33 $ päevas.

  Austraalia, kõige populaarsem rendipakkuja on East-Coast (keskmine skoor 7.5/10, 5000+ kliendi hinnanguga). Odavaim Kompaktne auto Melbourne’i Lennujaam Siselendude Terminal on Hyundai i20, mille hinnad algavad 52,31 $ päeva eest.

  Maastur-i seas on kõige populaarsem mudel Mitsubishi Outlander. Selle hind algab East-Coast-s 72,08 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 7.5/10, mis põhineb 5000+ klientide arvustustel.

  Melbourne’i Lennujaam Siselendude Terminal kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai Accent, firmalt Bargain-Car-Rentals. Selle hind on ainult 11,74 $ päevas. Bargain-Car-Rentals-t hindas üle 1000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.2/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Alla 25-aastane autorendi hinnad Melbourne’i Lennujaam Siselendude Terminal

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Carhood
Carhood
alates 21 $ alates 46 $ alates 40 $
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
alates 12 $ alates 28 $ alates 53 $ alates 28 $
East-Coast
East-Coast
alates 34 $ alates 21 $ alates 52 $ alates 72 $
Europcar
Europcar
alates 72 $ alates 22 $ alates 72 $ alates 198 $ alates 51 $ alates 23 $
Alamo
Alamo
alates 54 $ alates 49 $ alates 33 $ alates 25 $
Alpha Car Hire
Alpha Car Hire
alates 16 $ alates 32 $ alates 55 $ alates 21 $
Enterprise
Enterprise
alates 57 $ alates 58 $ alates 52 $ alates 35 $ alates 27 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 35 $ alates 62 $ alates 27 $ alates 117 $ alates 23 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 57 $ alates 64 $ alates 93 $ alates 62 $
Red-Spot
Red-Spot
alates 34 $ alates 35 $ alates 55 $ alates 69 $ alates 49 $
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
alates 54 $ alates 26 $
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
alates 72 $ alates 59 $ alates 64 $
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
alates 52 $ alates 83 $ alates 37 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 44 $ alates 28 $ alates 79 $ alates 54 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 52 $ alates 29 $ alates 83 $ alates 31 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 118 $ alates 55 $ alates 124 $ alates 118 $ alates 118 $
Sixt
Sixt
alates 34 $ alates 47 $ alates 83 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Melbourne’i Lennujaam Siselendude Terminal. Saa odavad hinnad Alla 25-aastane autorendist