ENTERPRISE Hobarti Lennujaam
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ENTERPRISE Hobarti Lennujaam

Parimad autorendi Hobarti Lennujaam (HBA), Austraalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

ENTERPRISE Hobarti Lennujaam

ENTERPRISE autorendi asukoht Hobarti Lennujaam

ENTERPRISE sees Hobarti Lennujaam
ENTERPRISE
ENTERPRISE
7.5
/10
Väga hea
7
/10
Kogu raha väärtus
7.7
/10
Puhtus
7.4
/10
Teenindus autorendis
7.2
/10
Auto võtmise protsess
8.1
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 250+ klientide arvustused

Hobarti Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Hobarti Lennujaam Enterprise autorendile andis üle 250+ kliendi hinnangu 7.5/10. Kõige odavam rendiauto klass Hobarti Lennujaam Enterprise on Holden Malibu of Täispikkus. Selle hind on vaid 24,99 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Austraalia-s Maastur-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Maastur auto Enterprise Hobarti Lennujaam on Mitsubishi Outlander, 97,09 $ eest päevas.

  Alamo on Hobarti Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.2/10, mis põhineb 250+ klientide arvustustel. Alamo odavam sõiduk on Holden Malibu Täispikkus rendiklassi sõiduk, 24,99 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Austraalia autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Alamo Hobarti Lennujaam-s, Mitsubishi Outlander, hinnaga 97,32 $ päevas.

  Odavaimat Maastur autot pakub AVIS Car Rental (hinnanguga 8.3/10 2000+ kliendi arvamuse põhjal). Auto on Toyota Kluger, hinnaga 60,54 $ päevas.

  Maastur-i seas on kõige populaarsem mudel Mitsubishi Outlander. Selle hind algab East-Coast-s 99,91 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 8.9/10, mis põhineb 5000+ klientide arvustustel.

  Hobarti Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i20, firmalt East-Coast. Selle hind on ainult 10,26 $ päevas. East-Coast-t hindas üle 5000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.9/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave ENTERPRISE Hobarti Lennujaam

ENTERPRISE
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Enterprise
Aadress: CAR RENTAL HALL STRACHAN ST, CAMBRIDGE, HOBART, 7170, TAS, Tasmania
Telefon: 362484043
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 7.5/10, mis on Väga hea

ENTERPRISE autorendi hinnad Hobarti Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Enterprise
Enterprise
alates 52 $ alates 119 $ alates 25 $ alates 180 $ alates 97 $
Red-Spot
Red-Spot
alates 19 $ alates 20 $ alates 23 $ alates 98 $ alates 24 $
East-Coast
East-Coast
alates 18 $ alates 28 $ alates 84 $ alates 100 $
Europcar
Europcar
alates 81 $ alates 86 $ alates 158 $ alates 107 $ alates 232 $ alates 72 $
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
alates 21 $ alates 41 $ alates 56 $ alates 35 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 47 $ alates 65 $ alates 64 $ alates 55 $
Alamo
Alamo
alates 68 $ alates 25 $ alates 115 $ alates 97 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 86 $ alates 61 $ alates 72 $ alates 61 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 54 $ alates 55 $ alates 98 $ alates 33 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 35 $ alates 40 $ alates 88 $ alates 38 $
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
alates 142 $ alates 122 $ alates 84 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 127 $ alates 48 $ alates 63 $ alates 93 $
National
National
alates 53 $ alates 92 $ alates 180 $ alates 115 $
Sixt
Sixt
alates 45 $ alates 44 $ alates 53 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Hobarti Lennujaam . Saa odavad hinnad ENTERPRISE autorendist