EUROPCAR Gold Coasti Lennujaam
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

EUROPCAR Gold Coasti Lennujaam

Parimad autorendi Gold Coasti Lennujaam (OOL), Austraalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

EUROPCAR Gold Coasti Lennujaam

EUROPCAR autorendi asukoht Gold Coasti Lennujaam

EUROPCAR sees Gold Coasti Lennujaam
EUROPCAR
EUROPCAR
7.9
/10
Väga hea
7.5
/10
Kogu raha väärtus
8.5
/10
Puhtus
7.6
/10
Teenindus autorendis
7.5
/10
Auto võtmise protsess
8.6
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 5000+ klientide arvustused

Gold Coasti Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Gold Coasti Lennujaam Europcar autorendile andis üle 5000+ kliendi hinnangu 7.9/10. Kõige odavam rendiauto klass Gold Coasti Lennujaam Europcar on Hyundai i20 of Kompaktne. Selle hind on vaid 22,86 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Gold Coasti Lennujaam Kompaktne-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Austraalia-s Maastur-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Kompaktne auto Europcar Gold Coasti Lennujaam on Hyundai i20, 22,86 $ eest päevas. Odavaim Maastur auto Europcar Gold Coasti Lennujaam on Mitsubishi ASX, 23,64 $ eest päevas.

  AVIS Car Rental on Gold Coasti Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.5/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. AVIS Car Rental odavam sõiduk on Holden Spark Majandus rendiklassi sõiduk, 19,70 $ eest päevas.

  Gold Coasti Lennujaam kõige populaarsem autorendi klass on Kompaktne, hinnaga AVIS Car Rental, alates 23,52 $ päevas Hyundai i20 eest.

  Kõige populaarsem Austraalia autorendi grupp on Maastur, odavaim auto AVIS Car Rental Gold Coasti Lennujaam-s, Mitsubishi ASX, hinnaga 23,72 $ päevas.

  Odavaima Kompaktne-auto pakkuja Gold Coasti Lennujaam-s on Budget Car Rental (hinnanguga 8.4/10 2000+ kliendi arvamuse põhjal ) ja kõige odavam auto, grupi pakkuja poolt, on Hyundai i20 hinnaga 21,19 $ päevas.

  Odavaimat Maastur auto on sama pakkuja poolt: Budget Car Rental. Auto on Mitsubishi ASX, hinnaga 23,02 $ päevas.

  Austraalia, kõige populaarsem rendipakkuja on East-Coast (keskmine skoor 7.8/10, 5000+ kliendi hinnanguga). Odavaim Kompaktne auto Gold Coasti Lennujaam on Hyundai i20, mille hinnad algavad 19,95 $ päeva eest.

  Maastur-i seas on kõige populaarsem mudel Mitsubishi Outlander. Selle hind algab East-Coast-s 24,94 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 7.8/10, mis põhineb 5000+ klientide arvustustel.

  Gold Coasti Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai Accent, firmalt East-Coast. Selle hind on ainult 16,75 $ päevas. East-Coast-t hindas üle 5000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.8/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave EUROPCAR Gold Coasti Lennujaam

EUROPCAR
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Europcar
Aadress: TERMINAL BUILDING GOLD COAST AIRPORT, Gold Coast - Airport, GOLD COAST, 4225, QLD, Queensland
Telefon: 61 07 55693370
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 7.9/10, mis on Väga hea

EUROPCAR autorendi hinnad Gold Coasti Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Europcar
Europcar
alates 27 $ alates 23 $ alates 62 $ alates 209 $ alates 60 $ alates 24 $
Enterprise
Enterprise
alates 24 $ alates 24 $ alates 23 $ alates 62 $ alates 24 $
East-Coast
East-Coast
alates 17 $ alates 56 $ alates 44 $ alates 25 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 19 $ alates 22 $ alates 58 $ alates 23 $
Alpha Car Hire
Alpha Car Hire
alates 33 $ alates 26 $ alates 41 $ alates 22 $
Sixt
Sixt
alates 27 $ alates 42 $ alates 77 $
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
alates 30 $ alates 109 $ alates 27 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 30 $ alates 37 $ alates 65 $ alates 36 $
Red-Spot
Red-Spot
alates 65 $ alates 22 $ alates 29 $ alates 74 $ alates 25 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 56 $ alates 48 $ alates 126 $ alates 41 $
Tiger-Car-Rentals
Tiger-Car-Rentals
alates 24 $
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
alates 23 $ alates 65 $ alates 26 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 63 $ alates 23 $ alates 29 $ alates 65 $ alates 27 $
Abaa car rentals
Abaa car rentals
alates 19 $ alates 50 $ alates 58 $ alates 38 $
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
alates 21 $ alates 25 $ alates 47 $ alates 27 $
Alamo
Alamo
alates 22 $ alates 27 $ alates 53 $ alates 22 $
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
alates 29 $ alates 73 $ alates 33 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 20 $ alates 24 $ alates 60 $ alates 24 $
National
National
alates 35 $ alates 42 $ alates 63 $ alates 42 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Gold Coasti Lennujaam . Saa odavad hinnad EUROPCAR autorendist