Maastur rent Sydney-Caringbah
10
00
10
00
Maastur rent Sydney-Caringbah

Maastur rent Sydney-Caringbah

Parimad autorendi Sydney-Caringbah, Austraalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Maastur autorendi asukoht Sydney-Caringbah

BUDGET sees Sydney-Caringbah
BUDGET
BUDGET
8.4
/10
Suurepärane
8.3
/10
Kogu raha väärtus
8.5
/10
Puhtus
8.5
/10
Teenindus autorendis
8
/10
Auto võtmise protsess
8.4
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

Sydney-Caringbah autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Maastur-i autosi broneerivad just meie kliendid Sydney-Caringbah. Odavaimat Maastur-autot, Mitsubishi ASX, pakub Alamo, Sydney-Caringbahlinnas. Selle hind algab 24,12 $ päevas.

  Kui soovite rentida Maastur-i autot Sydney-Caringbah kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Budget Car Rental-le. Seda autorendi pakkujat hindas 2000+ klienti, kelle keskmine skoor oli 8.4/10. Maastur-auto odaivaima hinnaga Sydney-Caringbah on Mitsubishi ASX Budget Car Rental. See maksab sulle umbes 25,64 $ päevas.

  Budget Car Rental on Sydney-Caringbah kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.4/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Budget Car Rental odavam sõiduk on Mitsubishi ASX Maastur rendiklassi sõiduk, 25,64 $ eest päevas.

  Sydney-Caringbah kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i20, firmalt East-Coast. Selle hind on ainult 16,12 $ päevas. East-Coast-t hindas üle 5000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.1/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Maastur autorendi hinnad Sydney, Lennujaam (SYD)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Alamo
Alamo
alates 26 $ alates 30 $ alates 97 $ alates 24 $
Enterprise
Enterprise
alates 34 $ alates 40 $ alates 30 $ alates 97 $ alates 26 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 40 $ alates 47 $ alates 70 $ alates 26 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 41 $ alates 48 $ alates 71 $ alates 26 $
Red-Spot
Red-Spot
alates 17 $ alates 18 $ alates 28 $ alates 42 $ alates 28 $
Carhood
Carhood
alates 21 $ alates 25 $ alates 30 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 35 $ alates 45 $ alates 65 $ alates 100 $ alates 40 $
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
alates 50 $ alates 78 $ alates 42 $
Aerodrive
Aerodrive
alates 28 $ alates 80 $ alates 43 $
National
National
alates 41 $ alates 48 $ alates 99 $ alates 47 $
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
alates 30 $ alates 57 $ alates 47 $
East-Coast
East-Coast
alates 19 $ alates 42 $ alates 93 $ alates 49 $
Europcar
Europcar
alates 52 $ alates 61 $ alates 91 $ alates 112 $ alates 108 $ alates 49 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 39 $ alates 41 $ alates 58 $ alates 98 $ alates 56 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 46 $ alates 67 $ alates 164 $ alates 65 $
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
alates 97 $ alates 208 $ alates 106 $
Sixt
Sixt
alates 35 $ alates 44 $ alates 70 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Sydney-Caringbah . Saa odavad hinnad Maastur autorendist