Maastur rent Cairns
10
00
10
00
Maastur rent Cairns

Maastur rent Cairns

Parimad autorendi Cairns, Austraalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Maastur autorendi asukoht Cairns

AVIS sees Cairns
AVIS
AVIS
8.5
/10
Suurepärane
8.1
/10
Kogu raha väärtus
8.7
/10
Puhtus
8.4
/10
Teenindus autorendis
8.3
/10
Auto võtmise protsess
8.8
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

Cairns autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Maastur-i autosi broneerivad just meie kliendid Cairns. Odavaimat Maastur-autot, Nissan Qashqai, pakub Hertz Car Hire, Cairnslinnas. Selle hind algab 29,91 $ päevas.

  Kui soovite rentida Maastur-i autot Cairns kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu AVIS Car Rental-le. Seda autorendi pakkujat hindas 2000+ klienti, kelle keskmine skoor oli 8.5/10. Maastur-auto odaivaima hinnaga Cairns on Mitsubishi ASX AVIS Car Rental. See maksab sulle umbes 39,06 $ päevas.

  AVIS Car Rental on Cairns kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.5/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. AVIS Car Rental odavam sõiduk on Hyundai Elantra Standard rendiklassi sõiduk, 29,32 $ eest päevas.

  Cairns kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i20, firmalt East-Coast. Selle hind on ainult 17,54 $ päevas. East-Coast-t hindas üle 5000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Maastur autorendi hinnad Cairns’i Lennujaam (CNS)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 28 $ alates 50 $ alates 70 $ alates 30 $
Red-Spot
Red-Spot
alates 31 $ alates 33 $ alates 39 $ alates 41 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 37 $ alates 41 $ alates 101 $ alates 41 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 39 $ alates 42 $ alates 102 $ alates 42 $
Europcar
Europcar
alates 39 $ alates 41 $ alates 78 $ alates 96 $ alates 44 $
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
alates 37 $ alates 93 $ alates 44 $
Enterprise
Enterprise
alates 39 $ alates 39 $ alates 42 $ alates 103 $ alates 46 $
Alamo
Alamo
alates 40 $ alates 42 $ alates 105 $ alates 47 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 54 $ alates 54 $ alates 50 $ alates 128 $ alates 52 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 48 $ alates 64 $ alates 52 $
Sixt
Sixt
alates 37 $ alates 45 $ alates 94 $ alates 55 $
East-Coast
East-Coast
alates 19 $ alates 36 $ alates 55 $ alates 55 $
National
National
alates 90 $ alates 114 $ alates 112 $ alates 72 $
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
alates 165 $ alates 80 $
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
alates 96 $ alates 213 $ alates 103 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Cairns . Saa odavad hinnad Maastur autorendist