Van rent Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal
10
00
10
00
Van rent Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal

Van rent Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal

Parimad autorendi Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal (CNS), Austraalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Van autorendi asukoht Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal

RED SPOT sees Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal
RED SPOT
RED SPOT
9.4
/10
Suurepärane
9.4
/10
Kogu raha väärtus
9.4
/10
Puhtus
9.3
/10
Teenindus autorendis
9.4
/10
Auto võtmise protsess
9.2
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 2000+ klientide arvustused

Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Van-i autosi broneerivad just meie kliendid Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal. Odavaimat Van-autot, Toyota Commuter, pakub Sixt, Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminallinnas. Selle hind algab 75,64 $ päevas.

  Kui soovite rentida Van-i autot Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal kõrgeima hinnanguga pakkujalt, peaksite pöörama tähelepanu Red-Spot-le. Seda autorendi pakkujat hindas 2000+ klienti, kelle keskmine skoor oli 9.4/10. Van-auto odaivaima hinnaga Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal on Kia Carnival Red-Spot. See maksab sulle umbes 87,54 $ päevas.

  Red-Spot on Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 9.4/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Red-Spot odavam sõiduk on Mitsubishi Mirage Mini rendiklassi sõiduk, 30,51 $ eest päevas.

  Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal kõige populaarsem autorendi klass on Kompaktne, hinnaga Red-Spot, alates 33,16 $ päevas Hyundai i20 eest.

  Kõige populaarsem Austraalia autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Red-Spot Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal-s, Mitsubishi Outlander, hinnaga 45,64 $ päevas.

  Odavaima Kompaktne-auto pakkuja Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal-s on Budget Car Rental (hinnanguga 8.7/10 2000+ kliendi arvamuse põhjal ) ja kõige odavam auto, grupi pakkuja poolt, on Hyundai i20 hinnaga 50,86 $ päevas.

  Odavaimat Maastur auto on sama pakkuja poolt: Budget Car Rental. Auto on Nissan X-Trail, hinnaga 58,10 $ päevas.

  Austraalia, kõige populaarsem rendipakkuja on East-Coast (keskmine skoor 7.6/10, 5000+ kliendi hinnanguga). Odavaim Kompaktne auto Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal on Hyundai i20, mille hinnad algavad 17,54 $ päeva eest.

  Maastur-i seas on kõige populaarsem mudel Mitsubishi Pajero. Selle hind algab East-Coast-s 56,69 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 7.6/10, mis põhineb 5000+ klientide arvustustel.

  Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i20, firmalt East-Coast. Selle hind on ainult 17,54 $ päevas. East-Coast-t hindas üle 5000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.6/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Van autorendi hinnad Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Sixt
Sixt
alates 27 $ alates 39 $ alates 76 $
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
alates 40 $ alates 78 $ alates 51 $
Europcar
Europcar
alates 42 $ alates 54 $ alates 75 $ alates 81 $ alates 52 $
Alamo
Alamo
alates 32 $ alates 42 $ alates 82 $ alates 44 $
East-Coast
East-Coast
alates 20 $ alates 36 $ alates 84 $ alates 57 $
Enterprise
Enterprise
alates 38 $ alates 38 $ alates 42 $ alates 85 $ alates 51 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 40 $ alates 53 $ alates 86 $ alates 58 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 41 $ alates 56 $ alates 87 $ alates 56 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 41 $ alates 58 $ alates 87 $ alates 56 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 41 $ alates 54 $ alates 87 $ alates 52 $
Red-Spot
Red-Spot
alates 31 $ alates 33 $ alates 39 $ alates 88 $ alates 46 $
National
National
alates 43 $ alates 48 $ alates 101 $ alates 52 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Cairnsi Lennujaam Siselendude Terminal . Saa odavad hinnad Van autorendist