SIXT Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

SIXT Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal

Parimad autorendi Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal (BNE), Austraalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

SIXT Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal

SIXT autorendi asukoht Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal

SIXT sees Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal
SIXT
SIXT
6.8
/10
Hea
6.3
/10
Kogu raha väärtus
6.8
/10
Puhtus
7.5
/10
Teenindus autorendis
6
/10
Auto võtmise protsess
7.4
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 25+ klientide arvustused

Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal Sixt autorendile andis üle 25+ kliendi hinnangu 6.8/10. Kõige odavam rendiauto klass Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal Sixt on Hyundai i20 of Kompaktne. Selle hind on vaid 23,96 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad tavaliselt Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal kesklinnas asuva Täispikkus-i rendiklassi sõidukeid. Odavaim Täispikkus auto Sixt Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal on Toyota Camry, 40,82 $ eest päevas.

  Carhood on Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.7/10, mis põhineb 50+ klientide arvustustel. Carhood odavam sõiduk on Toyota Yaris 2004 to 2017 Mini rendiklassi sõiduk, 20,99 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Austraalia autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Carhood Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal-s, Ford Kuga, hinnaga 47,33 $ päevas.

  Austraalia, kõige populaarsem rendipakkuja on East-Coast (keskmine skoor 8.4/10, 5000+ kliendi hinnanguga). Odavaim Täispikkus auto Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal on Toyota Camry, mille hinnad algavad 44,09 $ päeva eest.

  Maastur-i seas on kõige populaarsem mudel Mitsubishi Pajero. Selle hind algab East-Coast-s 65,28 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 8.4/10, mis põhineb 5000+ klientide arvustustel.

  Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal kõige odavam autorendi sõiduk on Nissan Micra, firmalt Alpha Car Hire. Selle hind on ainult 16,87 $ päevas. Alpha Car Hire-t hindas üle 1000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 7.4/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave SIXT Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal

SIXT
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Sixt
Aadress: 504 Nudgee Road, 504 Nudgee Road, Hendra, 4001, QLD, Queensland
Telefon: +61-7-32164873
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Tasuta süstikbuss — Autorendifirma pakub tasuta süstikbussi sõiduks auto kättesaamiskohta, mis asub põhiterminali lähedal.
Hinnang: 6.8/10, mis on Hea

SIXT autorendi hinnad Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Kabriolett
Kabriolett
Van
Van
Maastur
Maastur
Sixt
Sixt
alates 28 $ alates 41 $ alates 78 $
Carhood
Carhood
alates 21 $ alates 43 $ alates 47 $
Alpha Car Hire
Alpha Car Hire
alates 17 $ alates 25 $ alates 70 $ alates 22 $
Europcar
Europcar
alates 52 $ alates 61 $ alates 96 $ alates 190 $ alates 79 $ alates 57 $
ACE Rental Cars
ACE Rental Cars
alates 43 $ alates 28 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 35 $ alates 52 $ alates 53 $ alates 40 $
Tiger-Car-Rentals
Tiger-Car-Rentals
alates 20 $ alates 118 $ alates 96 $
National
National
alates 59 $ alates 64 $ alates 98 $ alates 73 $
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
alates 65 $ alates 90 $ alates 70 $
Red-Spot
Red-Spot
alates 26 $ alates 29 $ alates 34 $ alates 61 $ alates 39 $
Bargain-Car-Rentals
Bargain-Car-Rentals
alates 20 $ alates 26 $ alates 44 $ alates 27 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 37 $ alates 43 $ alates 42 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 36 $ alates 46 $ alates 51 $ alates 34 $
Alamo
Alamo
alates 42 $ alates 41 $ alates 66 $ alates 46 $
Abaa car rentals
Abaa car rentals
alates 31 $ alates 41 $ alates 67 $ alates 48 $
Enterprise
Enterprise
alates 49 $ alates 49 $ alates 36 $ alates 70 $ alates 55 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 34 $ alates 45 $ alates 49 $ alates 79 $ alates 54 $
East-Coast
East-Coast
alates 23 $ alates 44 $ alates 95 $ alates 65 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 48 $ alates 89 $ alates 109 $ alates 89 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Brisbane'i Lennujaam Siselendude Terminal . Saa odavad hinnad SIXT autorendist