BUDGET Avalon, Geelongi Lennujaam
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

BUDGET Avalon, Geelongi Lennujaam

Parimad autorendi Avalon, Geelongi Lennujaam (AVV), Austraalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

BUDGET Avalon, Geelongi Lennujaam

BUDGET autorendi asukoht Avalon, Geelongi Lennujaam

Avalon, Geelongi Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Avalon, Geelongi Lennujaam Budget Car Rental autorendile andis üle + kliendi hinnangu 0/10. Kõige odavam rendiauto klass Avalon, Geelongi Lennujaam Budget Car Rental on Hyundai i20 of Kompaktne. Selle hind on vaid 38,24 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Avalon, Geelongi Lennujaam Van-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Austraalia-s Maastur-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Van auto Budget Car Rental Avalon, Geelongi Lennujaam on Hyundai iMax, 66,17 $ eest päevas. Odavaim Maastur auto Budget Car Rental Avalon, Geelongi Lennujaam on Nissan X-Trail, 48,65 $ eest päevas.

  Hertz Car Hire on Avalon, Geelongi Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.2/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Hertz Car Hire odavam sõiduk on Suzuki Swift Majandus rendiklassi sõiduk, 36,28 $ eest päevas.

  Kõige populaarsem Austraalia autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Hertz Car Hire Avalon, Geelongi Lennujaam-s, Nissan Qashqai, hinnaga 41,96 $ päevas.

  Odavaimat Maastur autot pakub Alamo (hinnanguga 0/10 + kliendi arvamuse põhjal). Auto on Mitsubishi ASX, hinnaga 26,69 $ päevas.

  Avalon, Geelongi Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Hyundai i20, firmalt Alamo. Selle hind on ainult 22,49 $ päevas. Meie kliendid ei ole veel Alamo-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave BUDGET Avalon, Geelongi Lennujaam

BUDGET
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Budget Car Rental
Aadress: Terminal Building, Avalon Vic, 3212, VIC, Victoria
Telefon: 03 5227 9844
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.

BUDGET autorendi hinnad Avalon, Geelongi Lennujaam

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Luksus
Luksus
Van
Van
Maastur
Maastur
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 42 $ alates 157 $ alates 66 $ alates 49 $
Enterprise
Enterprise
alates 56 $ alates 56 $ alates 168 $ alates 29 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 31 $ alates 64 $ alates 75 $ alates 34 $
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 36 $ alates 53 $ alates 163 $ alates 42 $
Europcar
Europcar
alates 111 $ alates 147 $ alates 168 $ alates 248 $ alates 113 $
Alamo
Alamo
alates 54 $ alates 154 $ alates 27 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 42 $ alates 160 $ alates 68 $ alates 69 $
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
alates 91 $ alates 179 $ alates 120 $
National
National
alates 108 $ alates 185 $ alates 70 $

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Avalon, Geelongi Lennujaam . Saa odavad hinnad BUDGET autorendist