HERTZ Alice Springs’i Lennujaam
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

HERTZ Alice Springs’i Lennujaam

Parimad autorendi Alice Springs’i Lennujaam (ASP), Austraalia. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

HERTZ Alice Springs’i Lennujaam

HERTZ autorendi asukoht Alice Springs’i Lennujaam

HERTZ sees Alice Springs’i Lennujaam
HERTZ
HERTZ
8.2
/10
Suurepärane
7.5
/10
Kogu raha väärtus
8.6
/10
Puhtus
8.2
/10
Teenindus autorendis
7.9
/10
Auto võtmise protsess
8.6
/10
Auto tagastamise protsess
Põhineb 5000+ klientide arvustused

Alice Springs’i Lennujaam autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Alice Springs’i Lennujaam Hertz Car Hire autorendile andis üle 5000+ kliendi hinnangu 8.2/10. Kõige odavam rendiauto klass Alice Springs’i Lennujaam Hertz Car Hire on Suzuki Swift of Majandus. Selle hind on vaid 56,32 $ eurot päevas.

  Enamik meie klientidest broneerivad enamasti Alice Springs’i Lennujaam Standard-i autorendi klassi kuuluvaid sõidukeid ja Austraalia-s Maastur-i rendiklassi kuuluvaid sõidukeid. Odavaim Standard auto Hertz Car Hire Alice Springs’i Lennujaam on Hyundai Elantra, 60,47 $ eest päevas. Odavaim Maastur auto Hertz Car Hire Alice Springs’i Lennujaam on Nissan Qashqai, 63,10 $ eest päevas.

  Budget Car Rental on Alice Springs’i Lennujaam kõrgeima klientide hinnanguga autorent, mille keskmine skoor on 8.4/10, mis põhineb 2000+ klientide arvustustel. Budget Car Rental odavam sõiduk on Nissan Micra Majandus rendiklassi sõiduk, 52,54 $ eest päevas.

  Alice Springs’i Lennujaam kõige populaarsem autorendi klass on Kesktase, hinnaga Budget Car Rental, alates 60,24 $ päevas Hyundai Elantra eest.

  Kõige populaarsem Austraalia autorendi grupp on Maastur, odavaim auto Budget Car Rental Alice Springs’i Lennujaam-s, Nissan X-Trail, hinnaga 77,11 $ päevas.

  Odavaima Kesktase-auto pakkuja Alice Springs’i Lennujaam-s on AVIS Car Rental (hinnanguga 8.2/10 2000+ kliendi arvamuse põhjal ) ja kõige odavam auto, grupi pakkuja poolt, on Toyota Corolla hinnaga 40,03 $ päevas.

  Odavaimat Maastur auto on sama pakkuja poolt: AVIS Car Rental. Auto on Mitsubishi ASX, hinnaga 57,10 $ päevas.

  Alice Springs’i Lennujaam kõige odavam autorendi sõiduk on Toyota Corolla, firmalt AVIS Car Rental. Selle hind on ainult 40,03 $ päevas. AVIS Car Rental-t hindas üle 2000+ kliendi, kelle hinnanguline keskmine skoor oli 8.2/10.

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Teave HERTZ Alice Springs’i Lennujaam

HERTZ
Info & Kontaktid
Ettevõtte nimi: Hertz Car Hire
Aadress: Santa Teresa Rd, Alice Sprgs Not(3), 0870, NT, Northern Territory
Telefon: 0889528697
Vaata kaardil: Google kaardid
Omadused
Pickup tüüp: Kättesaamine lennujaamas — Autorendifirmal on lett lennujaama terminalis.
Hinnang: 8.2/10, mis on Suurepärane

HERTZ autorendi hinnad Alice Springs’i Lennujaam

Majandus
Majandus
Täispikkus
Täispikkus
Van
Van
Maastur
Maastur
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
alates 56 $ alates 65 $ alates 110 $ alates 63 $
Europcar
Europcar
alates 48 $ alates 56 $ alates 55 $
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
alates 55 $ alates 54 $ alates 155 $ alates 57 $
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
alates 62 $ alates 55 $
Budget Car Rental
Budget Car Rental
alates 53 $ alates 79 $ alates 77 $
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
alates 48 $ alates 60 $ alates 59 $
Firefly Car Rental
Firefly Car Rental
alates 54 $ alates 156 $ alates 81 $

Autorent lähedal Alice Springs’i Lennujaam

Autorendi asukohad lähedal asuvates lennujaamades

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Alice Springs’i Lennujaam . Saa odavad hinnad HERTZ autorendist