Autorent Rawson
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Autorent Rawson

Parimad autorendi Rawson, Argentina. Varjatud tasusid pole. Tasuta tühistamise

Autorent Rawson, Argentina

Rawson autorendi nõuanded

Tavaliselt on lihtne autot rentida, järgides järgmist:

 • Otsustage täpselt, mida vajate.

  Kõige populaarsem Argentina autorendi grupp on Majandus, odavaim auto Alamo Rawson-s, Volkswagen Gol, hinnaga 91,03 $ päevas.

  Majandus-i seas on kõige populaarsem mudel Fiat Palio. Selle hind algab National-s 53,18 $ päeva eest, selle keskmine skoor on 0/10, mis põhineb + klientide arvustustel.

  Rawson kõige odavam autorendi sõiduk on Fiat Palio, firmalt National. Selle hind on ainult 53,18 $ päevas. Meie kliendid ei ole veel National-d hinnanud, tehke seda esimesena!

 • Valige õige kuupäev ja kellaaeg

  Kui soovite raha säästa, valige sama auto võtmise ja tagastusaeg. Autorendi ettevõtted võtavad raha kogu rendiperioodi eest, nii et kui te võtate auto 25 tunniks, maksate 48 tunni eest (kaks täispäeva) ja 74 tunni eest maksate renti 96 tunni (neli täispäeva) eest.

 • Valides autot, peaksite otsustama, kui palju reisijaid koos teiega reisib ja kui palju pagasit pannakse autosse. Pidage meeles, et iga auto jaoks on ettenähtud kohvrite arv tinglikult märgitud. Üks kohver viitab tavaliselt tavalise käsipagasi käekotile. Kui rendite autot enam kui viiele reisijale, on sageli odavam ja mugavam rentida kaks standardvarustuse klassi autot, kui ühte mitme istmekohaga sõidukit.
 • Kui reisite koos lastega, ärge unustage broneerida oma lapsele turvaiste. Kuigi turvaistmete rendile võib kuluda märkimisväärne summa, maksavad trahvid rohkem, kui turvaistme rent. Pange tähele, et tavalise lennupiletiga saate tasuta võtta kaasa turvaistme (täpsemat teavet saate oma lennukompaniist). Lisaks sellele on teil alati võimalik pärast oma saabumist osta lapsele turvaistme lähimast supermarketist.
 • Kui kavatsete parvlaeva kasutada või riigipiiri ületada, siis vaadake väga tähelepanelikult läbi erinevate pakkujate renditingimused. Võimalik, et üks autorendi ettevõte lubab piiri ületada ja teine ​​ettevõte lubab teie rendiauto jaoks parvetransporti kasutada. Kui kavatsete osta parvlaeva pileteid, teavitage sellest eelnevalt ka autorendi ettevõtteid, siis saavad nad teile öelda, millist autot võite rentida.
 • Alati pöörake tähelepanu kütusepoliitikale. Alati ei ole kasulik võtta täispaagiga auto ja tagastada tühjaga. Ärge kiirustage väiksel saarel rentima autot täispaagiga või kui te rendite autot ainult mõneks päevaks. Võib juhtuda, et te ei saa kasutada kogu ostetud kütust
 • Mõelge erinevatele auto võtmise variantidele. Kõige mugavam võtta autot on Meet & Greet viisil. Valides sellise viisi, ei pea te seisma järjekorras või koos oma kohvritega minema bussile, et jõuda oma auto rentimise asukohta. Selle asemel tullakse teile vastu lennujaama terminalis teie nimesildiga või oodatakse teid autoga parklas autorendi ettevõtte nimesildiga. Lisaks sellele on autorendi ettevõtted Meet & Greet variandiga tihti odavamad, kui need, millel on lennujaamas oma lett, kuna nende renditasu hinnad ei sisalda lennujaama üüritasu.
 • Ärge unustage lisatasu. Enamikul juhtudel tuleb rentides jätta tagatisraha (vt meie lisatasu KKK ja Lisatasu vähendamine), kuid tavaliselt saate selle tagatisraha kindlustada või osta lisatasu vähendamist. Pöörake alati tähelepanu tagatisraha suurusele, on võimalik, et rendihind on madal, kuid lisatasu on väga kõrge või vastupidi, peaksite alati arvestama kogu summat, mitte ainult auto rendihinda.
 • Peaksite alati määrama õige elukohariigi, kuna see võib mõjutada rendi hinda või põhjustada isegi rentimisest keeldumise. Tavaliselt USA kodakondsusega juhtide puhul ei sisalda loetletud hinnad CDW ja TP. Kui te ei ole USAst ja soovite rentida, võite väga ebameeldivalt üllatuda juhatuse nõudest osta kindlustus, kuna autorendikindlustus on kohustuslik.

Võrdle autorendi hindu Trelew Lennujaam (REL)

Mini
Mini
Majandus
Majandus
Van
Van
alates 67 $ alates 74 $
alates 53 $ alates 537 $
alates 91 $ alates 271 $
alates 73 $ alates 81 $
alates 58 $

Rawson Autorendi Võimaldajad

Alamo
Alamo
Autorent lähedal Rawson
1 asukoht: näita aadressi
Alamo rendiauto asukohad lähedal Rawson
Trelew Lennujaam (REL) 17.15 km / 10.66 mi
Kontaktid:
RUTA 3 S/N, TRELEW, U9100WAA
3752432245
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
Autorent lähedal Rawson
1 asukoht: näita aadressi
AVIS Car Rental rendiauto asukohad lähedal Rawson
Trelew Lennujaam (REL) 17.15 km / 10.66 mi
Kontaktid:
Ruta 3 S/N, Trelew, 9100
(54) 280-4436060
National
National
Autorent lähedal Rawson
1 asukoht: näita aadressi
National rendiauto asukohad lähedal Rawson
Trelew Lennujaam (REL) 17.15 km / 10.66 mi
Kontaktid:
RUTA 3 S/N, TRELEW, U9100WAA
3752432245
Hertz
Hertz
Autorent lähedal Rawson
1 asukoht: näita aadressi
Hertz rendiauto asukohad lähedal Rawson
Trelew Lennujaam (REL) 17.15 km / 10.66 mi
Kontaktid:
Almirante Zar Int'l Ap, Trelew, 1057, Chubut
542965424421
Budget Car Rental
Budget Car Rental
Autorent lähedal Rawson
1 asukoht: näita aadressi
Budget Car Rental rendiauto asukohad lähedal Rawson
Trelew Lennujaam (REL) 17.15 km / 10.66 mi
Kontaktid:
Ruta 3, Trelew, U9100UFC
54-0280-443-6060

Muud populaarsed otsingud Rawson

Miks rentida auto koos CARNGO

 • Kiire ja lihtne autorendi hinnavõrdlus
 • Parimad autorendi hinnad
 • Mitte mingeid varjatud tasusi debeetkaardiga, krediitkaardiga ja sularahaga
 • Tasuta tühistamine või muutmine
 • 24/7 klienditeenindus
 • Taskukohane täielik rendikindlustus
 • Rikkeabi
 • Odavad autorendi pakkumised minu lähedal rakenduses

Arvustused

10%
5%
15%

Säästa aega, säästa raha!

Võrrelge auto rentimise pakkumisi kõigilt teenusepakkujatelt Rawson. Saa odavad hinnad ALAMO, AVIS, NATIONAL, HERTZ & BUDGET autorendist