Neturintiems 25 Auto nuoma Istanbul New Airport
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Neturintiems 25 Auto nuoma Istanbul New Airport

Best rental cars in Istanbul New Airport (IST), Turkija. No hidden charges. Free cancellation

Neturintiems 25 automobilių nuoma Istanbul New Airport

NATIONAL Istanbul New Airport
NATIONAL
NATIONAL
8.3
/10
Puiku
8.1
/10
Bendra piniginė vertė
9.3
/10
Švari
8.6
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 5+ klientų atsiliepimais

Istanbul New Airport automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  National yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Istanbul New Airport, vertinimų vidurkis 8.3/10 remiantis 5+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš National yra Renault ClioEkonominė automobilių nuomos klasės už 36,22 dol. dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Istanbul New Airport yra Kompaktinė su National kainomis pradedant nuo 39,67 dol. dienai už Peugeot 301.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Turkija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš National Istanbul New Airport yra Renault Clio36,22 dol. dienai.

  Pigiausias Kompaktinė automobilis Istanbul New Airport yra tiekiamas Budget Car Rental (Įvertintas 7.2/10 1000+ klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Fiat Egea kainuojanti 29,67 dol. dienai.

  Pigiausias Ekonominė car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: Budget Car Rental. Automobilis yra Renault Clio, už 28,93 dol. dienai.

  Populiariausias pardavėjas Turkija yra Circular Car Hire (įvertinimo vidurkis 5.2/10 balsavus 1000+ klientų). Pigiausias Kompaktinė automobilis Istanbul New Airport yra Renault Symbol, kainai prasidedant nuo 28,39 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Nissan Micra. Jo kaina prasideda nuo 30,59 dol. dienai iš Circular Car Hire, kurio vertinimo vidurkis yra 5.2/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Istanbul New Airport yra Citroen C-ElyseeGreen-Motion. Jo kaina tik tai 23,62 dol. dienai. Green-Motion buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 7/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Neturintiems 25 automobilių nuomos kainos Istanbul New Airport

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Goldcar
Goldcar
nuo 24 dol. nuo 26 dol. nuo 41 dol.
Green-Motion
Green-Motion
nuo 26 dol. nuo 60 dol. nuo 36 dol. nuo 42 dol.
Alamo
Alamo
nuo 32 dol. nuo 32 dol. nuo 63 dol. nuo 73 dol. nuo 70 dol. nuo 50 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 29 dol. nuo 63 dol. nuo 37 dol.
Essence Car Rental
Essence Car Rental
nuo 36 dol. nuo 32 dol. nuo 49 dol. nuo 69 dol.
Rhodium
Rhodium
nuo 28 dol. nuo 30 dol. nuo 48 dol.
Circular Car Hire
Circular Car Hire
nuo 28 dol. nuo 31 dol. nuo 42 dol. nuo 46 dol.
Surprice
Surprice
nuo 96 dol. nuo 308 dol. nuo 172 dol.
National
National
nuo 36 dol. nuo 36 dol. nuo 56 dol.
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
nuo 26 dol. nuo 26 dol. nuo 60 dol. nuo 75 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 34 dol. nuo 34 dol. nuo 67 dol. nuo 77 dol. nuo 63 dol. nuo 51 dol.
Europcar
Europcar
nuo 31 dol. nuo 116 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 33 dol. nuo 36 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 50 dol. nuo 244 dol. nuo 221 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 30 dol. nuo 98 dol. nuo 52 dol. nuo 151 dol.
Avec-Car-Rentals
Avec-Car-Rentals
nuo 32 dol. nuo 67 dol. nuo 60 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Istanbul New Airport. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Neturintiems 25