CIRCULAR Antalya Domestic Airport
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

CIRCULAR Antalya Domestic Airport

Best rental cars in Antalya Domestic Airport (AY1), Turkija. No hidden charges. Free cancellation

CIRCULAR Antalya Domestic Airport

CIRCULAR automobilių nuoma Antalya Domestic Airport

CIRCULAR Antalya Domestic Airport
CIRCULAR
CIRCULAR
5.2
/10
Normaliai
5.3
/10
Bendra piniginė vertė
4.9
/10
Švari
5
/10
Aptarnavimas nuomos poste
5
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
5.9
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 1000+ klientų atsiliepimais

Antalya Domestic Airport automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Circular Car Hire in Antalya Domestic Airport buvo įvertinta 1000+ klientų 5.2/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Circular Car Hire Antalya Domestic Airport yra Fiat LineaKompaktinė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 26,07 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Turkija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Circular Car Hire Antalya Domestic Airport pristatomas Citroen C327,74 dol. dienai.

  National yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Antalya Domestic Airport, vertinimų vidurkis 8.3/10 remiantis 5+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš National yra Nissan MicraMini automobilių nuomos klasės už 28,47 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Turkija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš National Antalya Domestic Airport yra Ford Fiesta60,47 dol. dienai.

  Pigiausias Ekonominė car automobilis tiekiamas Budget Car Rental (Įvertintas 6.7/10 1000+ klientų). Automobilis yra Renault Clio, už 22,57 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Citroen C3. Jo kaina prasideda nuo 27,74 dol. dienai iš Circular Car Hire, kurio vertinimo vidurkis yra 5.2/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Antalya Domestic Airport yra Renault ClioBudget Car Rental. Jo kaina tik tai 22,57 dol. dienai. Budget Car Rental buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 6.7/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie CIRCULAR Antalya Domestic Airport

CIRCULAR
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Circular Car Hire
Adresas: ANTALYA AIRPORT DOMESTIC ARRIVALS HALL, 7095
Telefonas: +90 532 783 95 31
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Mes jus pasitiksime — Automobilių nuomos įmonės atstovas pasitiks jus oro uoste ir nuveš į automobilio paėmimo vietą.
Vertinimas: 5.2/10, tai yra Normaliai

CIRCULAR automobilių nuomos kainos Antalya Domestic Airport

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Circular Car Hire
Circular Car Hire
nuo 34 dol. nuo 28 dol. nuo 41 dol. nuo 52 dol.
National
National
nuo 28 dol. nuo 60 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 23 dol. nuo 71 dol. nuo 62 dol.
Alamo
Alamo
nuo 45 dol. nuo 50 dol. nuo 104 dol. nuo 109 dol. nuo 61 dol. nuo 85 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 52 dol. nuo 30 dol. nuo 183 dol. nuo 170 dol. nuo 65 dol.
Essence Car Rental
Essence Car Rental
nuo 41 dol. nuo 41 dol. nuo 67 dol. nuo 66 dol.
Europcar
Europcar
nuo 45 dol. nuo 124 dol.
Central Rent A Car
Central Rent A Car
nuo 29 dol. nuo 63 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 48 dol. nuo 48 dol. nuo 108 dol. nuo 112 dol. nuo 46 dol. nuo 88 dol.
Europcar
Europcar
nuo 49 dol. nuo 97 dol. nuo 139 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 32 dol. nuo 36 dol.
Global-Rent-A-Car
Global-Rent-A-Car
nuo 65 dol. nuo 65 dol. nuo 110 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Antalya Domestic Airport. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis CIRCULAR