HERTZ Zuchwil
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

HERTZ Zuchwil

Best rental cars in Zuchwil, Šveicarija. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Zuchwil

HERTZ automobilių nuoma Zuchwil

HERTZ Zuchwil
HERTZ
HERTZ
8.3
/10
Puiku
7.2
/10
Bendra piniginė vertė
9.3
/10
Švari
8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.3
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 250+ klientų atsiliepimais

Zuchwil automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Hertz Car Hire in Zuchwil buvo įvertinta 250+ klientų 8.7/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Zuchwil yra Fiat 500Mini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 40,60 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Šveicarija. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš Hertz Car Hire Zuchwil pristatomas Volkswagen Golf56,87 dol. dienai.

  Flizzr yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Zuchwil, vertinimų vidurkis 8.7/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Flizzr yra Opel AdamMini automobilių nuomos klasės už 37,10 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Šveicarija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Flizzr Zuchwil yra Skoda Rapid41,86 dol. dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Golf 4Motion. Jo kaina prasideda nuo 63,20 dol. dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 8.2/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Zuchwil yra Opel CorsaSIXT Rent A Car. Jo kaina tik tai 33,51 dol. dienai. SIXT Rent A Car buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie HERTZ Zuchwil

HERTZ
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Hertz Car Hire
Adresas: Airport Terminal, 3123
Telefonas: +41 (0)31 318 21 60
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 8.3/10, tai yra Puiku

HERTZ automobilių nuomos kainos Basel Oro Uostas (BSL)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 41 dol. nuo 65 dol. nuo 254 dol. nuo 80 dol. nuo 65 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 36 dol. nuo 57 dol. nuo 118 dol. nuo 150 dol. nuo 51 dol. nuo 57 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 81 dol. nuo 34 dol. nuo 140 dol. nuo 173 dol. nuo 55 dol. nuo 72 dol. nuo 97 dol.
Europcar
Europcar
nuo 75 dol. nuo 49 dol. nuo 57 dol. nuo 126 dol. nuo 183 dol. nuo 93 dol. nuo 103 dol.
Europcar
Europcar
nuo 93 dol. nuo 93 dol. nuo 121 dol. nuo 176 dol. nuo 109 dol. nuo 136 dol.
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 96 dol. nuo 40 dol. nuo 46 dol. nuo 103 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 68 dol. nuo 45 dol. nuo 67 dol. nuo 47 dol.
Unirent
Unirent
nuo 67 dol. nuo 69 dol. nuo 92 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 77 dol. nuo 135 dol. nuo 173 dol. nuo 93 dol. nuo 74 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 76 dol. nuo 75 dol. nuo 130 dol. nuo 94 dol. nuo 91 dol.
Alamo
Alamo
nuo 72 dol. nuo 47 dol. nuo 89 dol. nuo 84 dol. nuo 85 dol.
Flizzr
Flizzr
nuo 37 dol. nuo 38 dol.
Edel-Stark
Edel-Stark
nuo 475 dol. nuo 280 dol. nuo 379 dol. nuo 379 dol. nuo 475 dol.
Nomadcar
Nomadcar
nuo 204 dol. nuo 219 dol. nuo 366 dol. nuo 148 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Zuchwil. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis HERTZ