SIXT Pratteln
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

SIXT Pratteln

Best rental cars in Pratteln, Šveicarija. No hidden charges. Free cancellation

SIXT Pratteln

SIXT automobilių nuoma Pratteln

SIXT Pratteln
SIXT
SIXT
8.5
/10
Puiku
7.7
/10
Bendra piniginė vertė
9.2
/10
Švari
8.7
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.5
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.5
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 500+ klientų atsiliepimais

Pratteln automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš SIXT Rent A Car in Pratteln buvo įvertinta 1000+ klientų 8.6/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car Pratteln yra Opel CorsaEkonominė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 33,51 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Kompaktinė automobilių nuomos klasės Šveicarija. Pigiausias Kompaktinė automobilis iš SIXT Rent A Car Pratteln pristatomas Renault Megane56,45 dol. dienai.

  Flizzr yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Pratteln, vertinimų vidurkis 8.7/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Flizzr yra Opel AdamMini automobilių nuomos klasės už 37,10 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Šveicarija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Flizzr Pratteln yra Skoda Rapid41,86 dol. dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Golf. Jo kaina prasideda nuo 53,75 dol. dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 8.4/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Pratteln yra Opel CorsaSIXT Rent A Car. Jo kaina tik tai 33,51 dol. dienai. SIXT Rent A Car buvo įvertintas 1000+ klientų vidutiniu 8.6/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie SIXT Pratteln

SIXT
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: SIXT Rent A Car
Adresas: Schwarzwaldallee 242, Basel, 4058
Telefonas: +41-616835989
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 8.5/10, tai yra Puiku

SIXT automobilių nuomos kainos Basel Oro Uostas (BSL)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 50 dol. nuo 34 dol. nuo 84 dol. nuo 105 dol. nuo 55 dol. nuo 68 dol. nuo 66 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 36 dol. nuo 45 dol. nuo 74 dol. nuo 92 dol. nuo 51 dol. nuo 57 dol.
Europcar
Europcar
nuo 53 dol. nuo 49 dol. nuo 57 dol. nuo 100 dol. nuo 167 dol. nuo 78 dol. nuo 89 dol.
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 100 dol. nuo 40 dol. nuo 46 dol. nuo 103 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 58 dol. nuo 45 dol. nuo 67 dol. nuo 47 dol.
Europcar
Europcar
nuo 52 dol. nuo 52 dol. nuo 99 dol. nuo 161 dol. nuo 75 dol. nuo 75 dol.
Unirent
Unirent
nuo 47 dol. nuo 48 dol. nuo 78 dol.
Hertz
Hertz
nuo 41 dol. nuo 52 dol. nuo 254 dol. nuo 80 dol. nuo 65 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 51 dol. nuo 84 dol. nuo 106 dol. nuo 60 dol. nuo 71 dol.
Enterprise
Enterprise
nuo 44 dol. nuo 45 dol. nuo 74 dol. nuo 71 dol. nuo 60 dol.
Alamo
Alamo
nuo 41 dol. nuo 46 dol. nuo 74 dol. nuo 63 dol. nuo 54 dol.
Flizzr
Flizzr
nuo 37 dol. nuo 38 dol.
Edel-Stark
Edel-Stark
nuo 475 dol. nuo 280 dol. nuo 379 dol. nuo 379 dol. nuo 475 dol.
Nomadcar
Nomadcar
nuo 204 dol. nuo 219 dol. nuo 366 dol. nuo 148 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Pratteln. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis SIXT