Džipas Auto nuoma Bern Oro Uostas
10
00
10
00
Džipas Auto nuoma Bern Oro Uostas

Džipas Auto nuoma Bern Oro Uostas

Best rental cars in Bern Oro Uostas (BRN), Šveicarija. No hidden charges. Free cancellation

Džipas automobilių nuoma Bern Oro Uostas

HERTZ Bern Oro Uostas
HERTZ
HERTZ
8.3
/10
Puiku
7.2
/10
Bendra piniginė vertė
9.3
/10
Švari
8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.3
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 250+ klientų atsiliepimais

Bern Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Džipas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Bern Oro Uostas. Pigiausias Džipas automobilis yra Ford KugaBudget Car Rental Bern Oro Uostas. Jo kaina prasideda nuo 98,19 dol. dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Džipas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Bern Oro Uostas, turėtumėte dairytis Hertz Car Hire. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 250+ klientų vidutiniu 8.3/10 reitingu. Džipas automobilis iš Hertz Car Hire Bern Oro Uostas už mažiausią įmanomą kainą yra Nissan Juke. Jums kainuos apie 99,51 dol. dienai.

  Hertz Car Hire yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Bern Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.3/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire yra Nissan MicraMini automobilių nuomos klasės už 78,71 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Šveicarija yra Kompaktinė, pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Bern Oro Uostas yra Volkswagen Golf84,70 dol. dienai.

  Pigiausias Kompaktinė car automobilis tiekiamas AVIS Car Rental (Įvertintas 7.7/10 250+ klientų). Automobilis yra Opel Astra, už 154,11 dol. dienai.

  Tarp Kompaktinė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Golf 4Motion. Jo kaina prasideda nuo 86,60 dol. dienai iš Europcar, kurio vertinimo vidurkis yra 8.1/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Bern Oro Uostas yra Opel CorsaBudget Car Rental. Jo kaina tik tai 59,40 dol. dienai. Budget Car Rental buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 7.4/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Džipas automobilių nuomos kainos Bern Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 107 dol. nuo 59 dol. nuo 143 dol. nuo 173 dol. nuo 92 dol. nuo 98 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 79 dol. nuo 81 dol. nuo 100 dol. nuo 100 dol.
Europcar
Europcar
nuo 112 dol. nuo 118 dol. nuo 121 dol. nuo 253 dol. nuo 136 dol. nuo 156 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 678 dol. nuo 918 dol. nuo 979 dol. nuo 177 dol. nuo 199 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Bern Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Džipas