BIDVEST Stellenbosch
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

BIDVEST Stellenbosch

Best rental cars in Stellenbosch, Pietų Afrika. No hidden charges. Free cancellation

BIDVEST Stellenbosch

BIDVEST automobilių nuoma Stellenbosch

BIDVEST Stellenbosch
BIDVEST
BIDVEST
7.9
/10
Labai gerai
7.7
/10
Bendra piniginė vertė
8.5
/10
Švari
7.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.4
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.3
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 500+ klientų atsiliepimais

Stellenbosch automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Bidvest Car Rental in Stellenbosch buvo įvertinta 1000+ klientų 8.5/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Bidvest Car Rental Stellenbosch yra Chevrolet SparkMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 14,01 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Pietų Afrika. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Bidvest Car Rental Stellenbosch pristatomas Ford Fiesta15,89 dol. dienai.

  Tempest Car Hire yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Stellenbosch, vertinimų vidurkis 8.2/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Tempest Car Hire yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės už 15,83 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Pietų Afrika yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Tempest Car Hire Stellenbosch yra Ford Figo17,15 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Ford Fiesta. Jo kaina prasideda nuo 14,31 dol. dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 7.7/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Stellenbosch yra Kia PicantoAVIS Car Rental. Jo kaina tik tai 11,86 dol. dienai. AVIS Car Rental buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 7.8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie BIDVEST Stellenbosch

BIDVEST
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Bidvest Car Rental
Adresas: 1st Level Merriman Place, Cnr Bird & Merriman Str, STELLENBOSCH, 7599
Telefonas: (021) 887 6935/6/7
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Nenurodyta — Nuomos įmonė dar nenurodė pikapo tipo.
Vertinimas: 7.9/10, tai yra Labai gerai

BIDVEST automobilių nuomos kainos Stellenbosch

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
nuo 22 dol. nuo 24 dol. nuo 87 dol. nuo 40 dol. nuo 56 dol.
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
nuo 19 dol. nuo 26 dol. nuo 31 dol.
Europcar
Europcar
nuo 21 dol. nuo 28 dol. nuo 46 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Stellenbosch. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis BIDVEST