Furgonas Auto nuoma Richard Bay Oro Uostas
10
00
10
00
Furgonas Auto nuoma Richard Bay Oro Uostas

Furgonas Auto nuoma Richard Bay Oro Uostas

Best rental cars in Richard Bay Oro Uostas (RCB), Pietų Afrika. No hidden charges. Free cancellation

Furgonas automobilių nuoma Richard Bay Oro Uostas

BUDGET Richard Bay Oro Uostas
BUDGET
BUDGET
8
/10
Labai gerai
7.8
/10
Bendra piniginė vertė
8.2
/10
Švari
7.9
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.4
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Richard Bay Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Furgonas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Richard Bay Oro Uostas. Pigiausias Furgonas automobilis yra Toyota AvanzaBidvest Car Rental Richard Bay Oro Uostas. Jo kaina prasideda nuo 27,46 dol. dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Furgonas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Richard Bay Oro Uostas, turėtumėte dairytis Budget Car Rental. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 8/10 reitingu. Furgonas automobilis iš Budget Car Rental Richard Bay Oro Uostas už mažiausią įmanomą kainą yra Toyota Avanza. Jums kainuos apie 33,00 dol. dienai.

  Budget Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Richard Bay Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental yra Kia PicantoMini automobilių nuomos klasės už 13,10 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Pietų Afrika yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Budget Car Rental Richard Bay Oro Uostas yra Volkswagen Polo Vivo16,92 dol. dienai.

  Pigiausias Ekonominė car automobilis tiekiamas Bidvest Car Rental (Įvertintas 8/10 1000+ klientų). Automobilis yra Ford Fiesta, už 23,57 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Richard Bay Oro Uostas yra Kia PicantoBudget Car Rental. Jo kaina tik tai 13,10 dol. dienai. Budget Car Rental buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Furgonas automobilių nuomos kainos Richard Bay Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Egzotiška
Egzotiška
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
nuo 18 dol. nuo 24 dol. nuo 42 dol. nuo 27 dol. nuo 37 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 13 dol. nuo 17 dol. nuo 60 dol. nuo 60 dol. nuo 33 dol. nuo 52 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 18 dol. nuo 23 dol. nuo 63 dol. nuo 63 dol. nuo 33 dol. nuo 52 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 18 dol. nuo 21 dol. nuo 55 dol. nuo 60 dol. nuo 34 dol. nuo 44 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 16 dol. nuo 19 dol. nuo 57 dol. nuo 79 dol. nuo 37 dol. nuo 44 dol.
Europcar
Europcar
nuo 22 dol. nuo 26 dol. nuo 40 dol. nuo 48 dol.
First Car Rental
First Car Rental
nuo 16 dol. nuo 22 dol. nuo 52 dol. nuo 79 dol. nuo 43 dol. nuo 55 dol. nuo 202 dol.
Firefly
Firefly
nuo 21 dol. nuo 22 dol. nuo 66 dol.
Hertz
Hertz
nuo 21 dol. nuo 22 dol. nuo 48 dol. nuo 54 dol. nuo 68 dol. nuo 43 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Richard Bay Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Furgonas