Furgonas Auto nuoma Pietersburg Oro Uostas
10
00
10
00
Furgonas Auto nuoma Pietersburg Oro Uostas

Furgonas Auto nuoma Pietersburg Oro Uostas

Best rental cars in Pietersburg Oro Uostas (PTG), Pietų Afrika. No hidden charges. Free cancellation

Furgonas automobilių nuoma Pietersburg Oro Uostas

BUDGET Pietersburg Oro Uostas
BUDGET
BUDGET
8
/10
Labai gerai
7.7
/10
Bendra piniginė vertė
8.2
/10
Švari
7.9
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.4
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 2000+ klientų atsiliepimais

Pietersburg Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Furgonas automobiliai yra gausiai užsakyti mūsų klientų Pietersburg Oro Uostas. Pigiausias Furgonas automobilis yra Toyota AvanzaBidvest Car Rental Pietersburg Oro Uostas. Jo kaina prasideda nuo 28,34 dol. dienai.

  Jeigu norite išsinuomoti Furgonas automobilį iš aukščiausiai įvertinto pardavėjo Pietersburg Oro Uostas, turėtumėte dairytis Budget Car Rental. Šio atomobilio nuomos tiekėjas buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 8/10 reitingu. Furgonas automobilis iš Budget Car Rental Pietersburg Oro Uostas už mažiausią įmanomą kainą yra Toyota Avanza. Jums kainuos apie 36,93 dol. dienai.

  Budget Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Pietersburg Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental yra Volkswagen PoloEkonominė automobilių nuomos klasės už 17,38 dol. dienai.

  Populiariausia automobilių nuomos kompanija Pietersburg Oro Uostas yra Mini su Budget Car Rental kainomis pradedant nuo 17,73 dol. dienai už Kia Picanto.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Pietų Afrika yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Budget Car Rental Pietersburg Oro Uostas yra Volkswagen Polo17,38 dol. dienai.

  Pigiausias Mini automobilis Pietersburg Oro Uostas yra tiekiamas AVIS Car Rental (Įvertintas 7.9/10 2000+ klientų), o labiausiai prieinamas automobilis šio pardavėjo grupįje yra Kia Picanto kainuojanti 15,83 dol. dienai.

  Pigiausias Ekonominė car automobilis tiekiamas to paties pardavėjo: AVIS Car Rental. Automobilis yra Volkswagen Polo Vivo, už 20,26 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Pietersburg Oro Uostas yra Kia PicantoAVIS Car Rental. Jo kaina tik tai 15,83 dol. dienai. AVIS Car Rental buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 7.9/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Furgonas automobilių nuomos kainos Pietersburg Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
nuo 18 dol. nuo 25 dol. nuo 43 dol. nuo 28 dol. nuo 38 dol.
First Car Rental
First Car Rental
nuo 20 dol. nuo 19 dol. nuo 48 dol. nuo 64 dol. nuo 32 dol. nuo 54 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 18 dol. nuo 17 dol. nuo 55 dol. nuo 55 dol. nuo 37 dol. nuo 53 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 16 dol. nuo 20 dol. nuo 54 dol. nuo 68 dol. nuo 37 dol. nuo 56 dol.
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
nuo 33 dol. nuo 36 dol. nuo 39 dol. nuo 52 dol.
Europcar
Europcar
nuo 45 dol. nuo 49 dol. nuo 59 dol. nuo 42 dol.
Hertz
Hertz
nuo 36 dol. nuo 37 dol. nuo 66 dol. nuo 74 dol. nuo 76 dol. nuo 58 dol.
Firefly
Firefly
nuo 17 dol. nuo 19 dol. nuo 66 dol. nuo 74 dol. nuo 86 dol. nuo 58 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Pietersburg Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis Furgonas