HERTZ Oudtshoorn
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

HERTZ Oudtshoorn

Best rental cars in Oudtshoorn, Pietų Afrika. No hidden charges. Free cancellation

HERTZ Oudtshoorn

HERTZ automobilių nuoma Oudtshoorn

HERTZ Oudtshoorn
HERTZ
HERTZ
7.4
/10
Labai gerai
7.3
/10
Bendra piniginė vertė
6.8
/10
Švari
7.8
/10
Aptarnavimas nuomos poste
7.5
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
7.5
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 500+ klientų atsiliepimais

Oudtshoorn automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Hertz in Oudtshoorn buvo įvertinta 500+ klientų 7.4/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Hertz Oudtshoorn yra Chevrolet SparkMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 25,38 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Pietų Afrika. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Hertz Oudtshoorn pristatomas Volkswagen Polo29,31 dol. dienai.

  Europcar yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Oudtshoorn, vertinimų vidurkis 8.7/10 remiantis 1000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Europcar yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės už 19,84 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Pietų Afrika yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Europcar Oudtshoorn yra Ford Fiesta25,04 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Ford Fiesta. Jo kaina prasideda nuo 14,66 dol. dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 7.8/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Oudtshoorn yra Datsun GoDollar. Jo kaina tik tai 14,64 dol. dienai. Dollar buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 7.3/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie HERTZ Oudtshoorn

HERTZ
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Hertz
Adresas: George Airport. PO Box 596, George, 6530
Telefonas: 0027 448 014 700
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 7.4/10, tai yra Labai gerai

HERTZ automobilių nuomos kainos George Oro Uostas (GRJ)

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Egzotiška
Egzotiška
Hertz
Hertz
nuo 25 dol. nuo 29 dol. nuo 70 dol. nuo 75 dol. nuo 60 dol. nuo 62 dol.
Dollar
Dollar
nuo 15 dol. nuo 17 dol. nuo 40 dol. nuo 49 dol. nuo 57 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 15 dol. nuo 15 dol. nuo 56 dol. nuo 40 dol. nuo 40 dol. nuo 62 dol.
Bidvest
Bidvest
nuo 22 dol. nuo 51 dol. nuo 41 dol. nuo 27 dol. nuo 36 dol.
First
First
nuo 22 dol. nuo 23 dol. nuo 67 dol. nuo 88 dol. nuo 48 dol. nuo 44 dol. nuo 182 dol.
Sixt
Sixt
nuo 30 dol. nuo 21 dol. nuo 58 dol. nuo 75 dol. nuo 47 dol. nuo 57 dol.
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
nuo 30 dol. nuo 38 dol. nuo 36 dol. nuo 56 dol.
Europcar
Europcar
nuo 20 dol. nuo 25 dol. nuo 36 dol. nuo 58 dol.
Thrifty
Thrifty
nuo 15 dol. nuo 17 dol. nuo 40 dol. nuo 38 dol. nuo 57 dol.
Avis
Avis
nuo 22 dol. nuo 18 dol. nuo 61 dol. nuo 56 dol. nuo 43 dol. nuo 62 dol.
Firefly
Firefly
nuo 15 dol. nuo 17 dol. nuo 56 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Oudtshoorn. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis HERTZ