CABS CAR HIRE Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

CABS CAR HIRE Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas

Best rental cars in Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas (JNB), Pietų Afrika. No hidden charges. Free cancellation

CABS CAR HIRE Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas

CABS CAR HIRE automobilių nuoma Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas

Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Cabs-Car-Hire in Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Cabs-Car-Hire Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas yra Toyota EtiosKompaktinė automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 24,43 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Pietų Afrika. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Cabs-Car-Hire Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas pristatomas Hyundai i1037,42 dol. dienai.

  Budget Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.3/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental yra Datsun GoMini automobilių nuomos klasės už 17,29 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Pietų Afrika yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Budget Car Rental Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas yra Ford Fiesta19,18 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas yra Datsun GoThrifty Car Rental. Jo kaina tik tai 16,44 dol. dienai. Thrifty Car Rental buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 7.1/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie CABS CAR HIRE Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas

CABS CAR HIRE
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Cabs-Car-Hire
Adresas: Pick-Up: Meet and Greet at Information Desk at Airport, Drop off: Drop and Go area or Parkade 1 level 1, Johannesburg, 1401
Telefonas: +27 11 392 1388
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Mes jus pasitiksime — Automobilių nuomos įmonės atstovas pasitiks jus oro uoste ir nuveš į automobilio paėmimo vietą.

CABS CAR HIRE automobilių nuomos kainos Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Egzotiška
Egzotiška
Cabs-Car-Hire
Cabs-Car-Hire
nuo 37 dol. nuo 46 dol. nuo 38 dol. nuo 45 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 16 dol. nuo 20 dol. nuo 55 dol. nuo 57 dol. nuo 27 dol. nuo 46 dol.
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
nuo 18 dol. nuo 19 dol. nuo 64 dol. nuo 35 dol. nuo 47 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 17 dol. nuo 19 dol. nuo 72 dol. nuo 52 dol. nuo 35 dol. nuo 52 dol.
Firefly
Firefly
nuo 20 dol. nuo 22 dol. nuo 52 dol. nuo 67 dol. nuo 47 dol. nuo 42 dol.
First Car Rental
First Car Rental
nuo 18 dol. nuo 22 dol. nuo 54 dol. nuo 86 dol. nuo 38 dol. nuo 44 dol. nuo 183 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 22 dol. nuo 24 dol. nuo 62 dol. nuo 68 dol. nuo 39 dol. nuo 51 dol.
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
nuo 25 dol. nuo 29 dol. nuo 43 dol. nuo 73 dol.
Europcar
Europcar
nuo 31 dol. nuo 36 dol. nuo 58 dol. nuo 78 dol.
Woodford-Exclusive-Rentals
Woodford-Exclusive-Rentals
nuo 23 dol. nuo 27 dol. nuo 79 dol. nuo 94 dol. nuo 31 dol. nuo 54 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 18 dol. nuo 19 dol. nuo 62 dol. nuo 57 dol. nuo 46 dol. nuo 58 dol.
Hertz
Hertz
nuo 21 dol. nuo 23 dol. nuo 52 dol. nuo 67 dol. nuo 73 dol. nuo 45 dol.
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 16 dol. nuo 20 dol. nuo 55 dol. nuo 109 dol. nuo 46 dol. nuo 46 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 30 dol. nuo 31 dol. nuo 57 dol. nuo 52 dol. nuo 56 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Johannesburg Tambo Tarptautinis Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis CABS CAR HIRE