SIXT Durban Tarptautinis Oro Uostas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

SIXT Durban Tarptautinis Oro Uostas

Best rental cars in Durban Tarptautinis Oro Uostas (DUR), Pietų Afrika. No hidden charges. Free cancellation

SIXT Durban Tarptautinis Oro Uostas

SIXT automobilių nuoma Durban Tarptautinis Oro Uostas

SIXT Durban Tarptautinis Oro Uostas
SIXT
SIXT
4.4
/10
Prastai
4.1
/10
Bendra piniginė vertė
4.8
/10
Švari
4.1
/10
Aptarnavimas nuomos poste
3.5
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
5.6
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 100+ klientų atsiliepimais

Durban Tarptautinis Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš SIXT Rent A Car in Durban Tarptautinis Oro Uostas buvo įvertinta 100+ klientų 4.4/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car Durban Tarptautinis Oro Uostas yra Chevrolet SparkMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 20,59 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Pietų Afrika. Pigiausias Ekonominė automobilis iš SIXT Rent A Car Durban Tarptautinis Oro Uostas pristatomas Ford Figo21,14 dol. dienai.

  Tempest Car Hire yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Durban Tarptautinis Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.4/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Tempest Car Hire yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės už 20,60 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Pietų Afrika yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Tempest Car Hire Durban Tarptautinis Oro Uostas yra Ford Figo26,45 dol. dienai.

  Pigiausias Ekonominė car automobilis tiekiamas Woodford-Exclusive-Rentals (Įvertintas 7.3/10 1000+ klientų). Automobilis yra Kia Rio, už 16,97 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Ford Fiesta. Jo kaina prasideda nuo 16,45 dol. dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 8.1/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Durban Tarptautinis Oro Uostas yra Hyundai i10Budget Car Rental. Jo kaina tik tai 14,19 dol. dienai. Budget Car Rental buvo įvertintas 2000+ klientų vidutiniu 8.1/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie SIXT Durban Tarptautinis Oro Uostas

SIXT
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: SIXT Rent A Car
Adresas: Car Rental Building 2, Durban, 4000
Telefonas: +27-32-4360100
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 4.4/10, tai yra Prastai

SIXT automobilių nuomos kainos Durban Tarptautinis Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Egzotiška
Egzotiška
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 21 dol. nuo 21 dol. nuo 59 dol. nuo 63 dol. nuo 36 dol. nuo 47 dol.
Budget Car Rental
Budget Car Rental
nuo 14 dol. nuo 16 dol. nuo 53 dol. nuo 53 dol. nuo 36 dol. nuo 61 dol.
Firefly
Firefly
nuo 25 dol. nuo 16 dol. nuo 74 dol.
Hertz
Hertz
nuo 21 dol. nuo 25 dol. nuo 44 dol. nuo 56 dol. nuo 40 dol. nuo 41 dol.
Dollar Car Rental
Dollar Car Rental
nuo 16 dol. nuo 20 dol. nuo 57 dol. nuo 45 dol. nuo 38 dol. nuo 44 dol.
Tempest Car Hire
Tempest Car Hire
nuo 21 dol. nuo 26 dol. nuo 28 dol. nuo 52 dol.
Europcar
Europcar
nuo 19 dol. nuo 24 dol. nuo 34 dol. nuo 40 dol.
First Car Rental
First Car Rental
nuo 28 dol. nuo 30 dol. nuo 68 dol. nuo 102 dol. nuo 45 dol. nuo 71 dol. nuo 181 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 21 dol. nuo 24 dol. nuo 60 dol. nuo 60 dol. nuo 41 dol. nuo 64 dol.
Thrifty Car Rental
Thrifty Car Rental
nuo 16 dol. nuo 20 dol. nuo 57 dol. nuo 58 dol. nuo 38 dol. nuo 44 dol.
Woodford-Exclusive-Rentals
Woodford-Exclusive-Rentals
nuo 21 dol. nuo 17 dol. nuo 81 dol. nuo 96 dol. nuo 32 dol. nuo 55 dol.
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
nuo 21 dol. nuo 27 dol. nuo 85 dol. nuo 39 dol. nuo 49 dol.
Cabs-Car-Hire
Cabs-Car-Hire
nuo 20 dol. nuo 117 dol. nuo 73 dol. nuo 142 dol.
Keddy-By-Europcar
Keddy-By-Europcar
nuo 25 dol. nuo 26 dol. nuo 60 dol. nuo 50 dol. nuo 56 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Durban Tarptautinis Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis SIXT