SIXT Bloemfontein
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

SIXT Bloemfontein

Best rental cars in Bloemfontein, Pietų Afrika. No hidden charges. Free cancellation

SIXT Bloemfontein

SIXT automobilių nuoma Bloemfontein

SIXT Bloemfontein
SIXT
SIXT
4.5
/10
Prastai
4.1
/10
Bendra piniginė vertė
4.9
/10
Švari
4.2
/10
Aptarnavimas nuomos poste
3.6
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
5.8
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 100+ klientų atsiliepimais

Bloemfontein automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš SIXT Rent A Car in Bloemfontein buvo įvertinta 100+ klientų 4.5/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš SIXT Rent A Car Bloemfontein yra Chevrolet SparkMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 17,36 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Pietų Afrika. Pigiausias Ekonominė automobilis iš SIXT Rent A Car Bloemfontein pristatomas Ford Figo20,28 dol. dienai.

  AVIS Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Bloemfontein, vertinimų vidurkis 8.2/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental yra Hyundai i10Mini automobilių nuomos klasės už 16,53 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Pietų Afrika yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš AVIS Car Rental Bloemfontein yra Ford Fiesta23,29 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Volkswagen Polo. Jo kaina prasideda nuo 16,86 dol. dienai iš Budget Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 7.9/10 remiantis 2000+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Bloemfontein yra Hyundai i10Tempest Car Hire. Jo kaina tik tai 12,29 dol. dienai. Tempest Car Hire buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie SIXT Bloemfontein

SIXT
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: SIXT Rent A Car
Adresas: Bram Fischer Intl. Airport, Terminal Building, Bloemfontein, 9301
Telefonas: +27-510011012
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.
Vertinimas: 4.5/10, tai yra Prastai

SIXT automobilių nuomos kainos Bloemfontein

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Europcar
Europcar
nuo 15 dol. nuo 20 dol. nuo 41 dol. nuo 33 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 17 dol. nuo 23 dol. nuo 53 dol. nuo 70 dol. nuo 61 dol. nuo 54 dol.
First Car Rental
First Car Rental
nuo 18 dol. nuo 20 dol. nuo 54 dol. nuo 58 dol. nuo 43 dol. nuo 56 dol.
Bidvest Car Rental
Bidvest Car Rental
nuo 18 dol. nuo 20 dol. nuo 58 dol. nuo 34 dol. nuo 47 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Bloemfontein. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis SIXT