Auto nuoma Stará Ľubovňa
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

Auto nuoma Stará Ľubovňa

Geriausi automobilių nuoma Stará Ľubovňa, Slovakija. Jokių paslėptų mokesčių. Nemokama atšaukimo

Automobilių nuoma Stará Ľubovňa, Slovakija

Geriausiai įvertinti tiekėjai Stará Ľubovňa
BUDGET
BUDGET
8.1
/10
Puiku
8.1
/10
Bendra piniginė vertė
7.7
/10
Švari
8.3
/10
Aptarnavimas nuomos poste
8.2
/10
Automobilių nuomos paėmimo procesas
8.2
/10
Automobilių nuomos atidavimo procesas
Pagrįsta 500+ klientų atsiliepimais

Stará Ľubovňa automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Budget Car Rental yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Stará Ľubovňa, vertinimų vidurkis 8.1/10 remiantis 500+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Budget Car Rental yra Skoda CitigoMini automobilių nuomos klasės už 14,15 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Slovakija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Budget Car Rental Stará Ľubovňa yra Volkswagen Polo14,39 dol. dienai.

  Pigiausias automobilis Stará Ľubovňa yra Skoda CitigoBudget Car Rental. Jo kaina tik tai 14,15 dol. dienai. Budget Car Rental buvo įvertintas 500+ klientų vidutiniu 8.1/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Palyginkite automobilų nuomos kainas Poprad Oro Uostas (TAT).

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Didelė
Didelė
Luxury
Luxury
Furgonas
Furgonas
nuo 14 dol. nuo 14 dol. nuo 37 dol.
nuo 48 dol. nuo 94 dol. nuo 135 dol. nuo 143 dol.
nuo 24 dol. nuo 28 dol.

Stará Ľubovňa Automobilių Nuomos Tiekėjai

Budget Car Rental
8.1
/10
Puiku
Budget Car Rental
Automobilių nuoma netoli Stará Ľubovňa
1 vieta: rodyti adresą
Budget Car Rental automobilių nuomos vietos netoli Stará Ľubovňa
Poprad Oro Uostas (TAT) 39.95 km / 24.82 mi
Kontaktai:
Poprad Airport, Poprad, 5801
00421 918973821
Europcar
4.7
/10
Prastai
Europcar
Automobilių nuoma netoli Stará Ľubovňa
1 vieta: rodyti adresą
Europcar automobilių nuomos vietos netoli Stará Ľubovňa
Poprad Oro Uostas (TAT) 39.95 km / 24.82 mi
Kontaktai:
NA LETISKO 100, POPRAD, 5898
421907856968
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
Automobilių nuoma netoli Stará Ľubovňa
1 vieta: rodyti adresą
SIXT Rent A Car automobilių nuomos vietos netoli Stará Ľubovňa
Poprad Oro Uostas (TAT) 39.95 km / 24.82 mi
Kontaktai:
Na letisko 100, Na letisko 100, Poprad, 058 01
+421-907-992064

Kitos populiarios paieškos Stará Ľubovňa

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Stará Ľubovňa. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis BUDGET, EUROPCAR & SIXT