ENTERPRISE Tivat Oro Uostas
10
00
10
00
CARNGO Car Rental

ENTERPRISE Tivat Oro Uostas

Best rental cars in Tivat Oro Uostas (TIV), Juodkalnija. No hidden charges. Free cancellation

ENTERPRISE Tivat Oro Uostas

ENTERPRISE automobilių nuoma Tivat Oro Uostas

Tivat Oro Uostas automobilių nuomos patarimai

Paprastai yra labai lengva išsinuomoti automobilį sutinkant su tolimesniais reikalavimais:

 • Tiksliai žinokite ko jums reikia.

  Auto nuoma iš Enterprise in Tivat Oro Uostas buvo įvertinta + klientų 0/10. reitingu. Pigiausias automobilis iš Enterprise Tivat Oro Uostas yra Renault TwingoMini automobilių nuomos klasės. Jos kaina tik tai 43,65 dol. dienai.

  Dauguma mūsų klientų užsisako automobilius iš Ekonominė automobilių nuomos klasės Juodkalnija. Pigiausias Ekonominė automobilis iš Enterprise Tivat Oro Uostas pristatomas Dacia Sandero44,09 dol. dienai.

  Hertz Car Hire yra automobilių nuomos kompanija su didžiausiu klientų rangu Tivat Oro Uostas, vertinimų vidurkis 8.5/10 remiantis 100+ klientų atsiliepimais. Pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire yra Toyota YarisEkonominė automobilių nuomos klasės už 42,45 dol. dienai.

  Pati populiariausia automobilių nuomos grupė Juodkalnija yra Ekonominė, pigiausias automobilis iš Hertz Car Hire Tivat Oro Uostas yra Toyota Yaris42,45 dol. dienai.

  Tarp Ekonominė pats populiariausias modelis yra Dacia Sandero. Jo kaina prasideda nuo 28,92 dol. dienai iš AVIS Car Rental, kurio vertinimo vidurkis yra 3.9/10 remiantis 250+ klientų atsiliepimais.

  Pigiausias automobilis Tivat Oro Uostas yra Chevrolet SparkSIXT Rent A Car. Jo kaina tik tai 11,30 dol. dienai. SIXT Rent A Car buvo įvertintas 100+ klientų vidutiniu 8/10 reitingu.

 • Tinkamai pasirinkite paėmimo ir gražinimo laiką.

  Jeigu norite sutaupyti pinigų, pasirinkite tą patį paėmimo ir gražinimo laiką. Automobilių nuomos kompanijos ima pinigus už visos paros nuomą, taigi jeigu pasiimsite automobiulį 25 valandoms teks mokėti už 48 valandas (dvi paras), o už 74 valandas reikės mokėti kaip už 98 valandas (keturias paras).

 • Renkantis automobilį turėtumėte nuspręsti kiek keleivių keliaus su jumis ir kiek turėsite bagažoautomobilyje.Prisiminkite, jog privaloma paminėti lagaminų skaičių kiekviename automobilyje. Vienas lagaminas dažnai reiškia rankinį krepšį standartiniam rankiniam bagažui. Jeigu nuomosite automobilį daugiau nei 5 keleiviams, dažnai gaunasi pigiau ir patogiau išsinuomoti du automobilius iš standartinės automobilių nuomos klasės nei kelių sėdynių automobilį.
 • Jeigu keliaujate su vaikais nepamirškite užsakyti vaikišką kėdutę savo vaikui. Nors vaikiškos kėdutės nuoma kainuoja tam tikrą kainą baudos už jos neturėjimągali kainuoti daugiau nei jos nuoma. Taip pat prisiminkite, jog įprastas lėktuvo bilietas paprastai leidžia įsinešti vaikišką kėdutę nemokamai (susisiekite su oro liniją dėl tikslesnės informacijos). Visada galėsite nusipirkti asmenišką kėdutę artimiausioje parduotuvėje jau atvykus.
 • Jeigu naudosite keltą arba kirsite tarpvalstybinę sieną savo išsinuomotu automobiliu, labai dėmesingai perskaitykite Nuomos Sąlygas kelių pardavėjų. Gali būti, jog viena kompanija leidžia kirsti siena norint pasiekti kitą šalį, o kita leidžia keltis keltu nuomotu automobiliu. Jeigu planuojati pirkti bilietus keltui, praneškite api tai automobilių nuomos kompanijai iš anksto, tada jie galės jums pasakyti automobilių, kuriuos galėsite išsinuomoti, skaičių.
 • Visada atkreipkite dėmesį į Degalų Politiką. Ne visada paėmus pilna gražinti tuščią galimybė yra palankiausia. Neskubėkite užsakyti pilną baką degalų iš automobilių nuomos tiekėjo moje saloje ar jei nuomojate automobilį keliom dienom. Galte neišnaudoti visų nupirktų degalų.
 • Apsvarstykite skirtingus paėmimo būdus. Patogiausias paėmimo būdas yra Meet &Greet. Pasirinkę automobilio nuomą su šiuo paėmimo būdu neturėsite stovėti eilėje ar su savo lagaminais keliauti maršrutiniu autobusu į automobilių nuomos vietą. Vietoj to, darbuotojas jus pasitiks netoli išėjimo prie jūdų terminalo su ženklu, ant kurio bus jūsų arba automobilių nuomos pavadinimas, o jūsų automobilis lauks stovėjimo aikštelėje. Tuo labiau, automobilių nuoma pasirinkus Meet & Greet dažnai yra pigesnė nei nuoma iš kompanijų iš oro uosto, nes jie neįskaičiuoja oro uosto mokesčių nuomos kainoje.
 • Visada atkreipkite dėmesį į viršinimo kainą. Dažniausiai teks palikti depozitą nuomos metu (pažiūrėkite mūsų FAQ apie viršinimo mokečius ir jų sumažinimą), tačiau paprastai galite apdrausti savo depozitą arba nusipirkti Viršinimo Mokesčių Sumažinimą. Visada atkreipkite dėmesį į depozito sumą, gali būti, jog nuomos kaina yra nedidelė, tačiau viršinimo kainą labai didelė arba atvirkščiai.Visada pagalvokite apie visą sumą, o ne tik tai nuomos kainą.
 • Visada konkrečiai nurodykite teisingą Gyvenamąją Šalį, nes tai gali atsispindėti nuomos kainoje ar net automobilio nuomos atsisakymui. Dažniausiai vairuotojams, turintiems US pilietybę, išvardintos kainos neįskaičiuojamos CDW and TP. Jeigu nesate iš USA, nuomojantis automobilį galite buti labai nemaloniai nustebintas kai vadovas pasakys, jog nusipirkti draudimą yra privaloma.

Informacija apie ENTERPRISE Tivat Oro Uostas

ENTERPRISE
Informacija & Kontaktai
Kompanijos pavadinimas: Enterprise
Adresas: ADRIATIC HIGHWAY MRCEVAC, Adriatic Highway, Mrcevac, TIVAT, 85320
Telefonas: 38232673290
Rasti žemėlapyje: "Google" Žemėlapis
Ypatybės
Pikapas: Paėmimas oro uoste — Automobilių nuomos įmonė turi nuomos punktą oro uosto terminale.

ENTERPRISE automobilių nuomos kainos Tivat Oro Uostas

Mini
Mini
Ekonominė
Ekonominė
Luxury
Luxury
Kabrioletas
Kabrioletas
Furgonas
Furgonas
Džipas
Džipas
Enterprise
Enterprise
nuo 72 dol. nuo 65 dol. nuo 146 dol. nuo 90 dol.
SIXT Rent A Car
SIXT Rent A Car
nuo 11 dol. nuo 11 dol. nuo 125 dol. nuo 55 dol.
Europcar
Europcar
nuo 14 dol. nuo 15 dol. nuo 65 dol. nuo 49 dol. nuo 54 dol. nuo 39 dol.
AVIS Car Rental
AVIS Car Rental
nuo 29 dol. nuo 29 dol. nuo 160 dol. nuo 119 dol.
Hertz Car Hire
Hertz Car Hire
nuo 45 dol. nuo 46 dol. nuo 177 dol. nuo 118 dol.
InterRent
InterRent
nuo 29 dol. nuo 30 dol. nuo 70 dol.
SurPrice Car Rentals
SurPrice Car Rentals
nuo 56 dol. nuo 65 dol. nuo 167 dol. nuo 172 dol.
Alamo
Alamo
nuo 65 dol. nuo 34 dol. nuo 102 dol. nuo 83 dol.
Green-Motion
Green-Motion
nuo 37 dol. nuo 38 dol. nuo 100 dol. nuo 98 dol. nuo 80 dol.
Firefly
Firefly
nuo 42 dol.
Goldcar
Goldcar
nuo 96 dol. nuo 104 dol.
Rhodium
Rhodium
nuo 106 dol. nuo 115 dol.

Kodėl nuomoti automobilį iš CARNGO

 • Greiti ir lengvi automobilių nuomos kainų palyginimai
 • Geriausios automobilių nuomos kainos
 • Jokių paslėptų mokesčių mokant debito, kredito kortelėmis ar grynais
 • Nemokami atšaukimai ar pakeitimai
 • Aptarnavimas 24/7
 • Prieinamas pilnas išnuomoto automobilio draudimas
 • Pagalba gedimo atveju
 • Nebrangūs automobilių nuomos netoliese pasiūlymai programėlėje

Atsiliepimai

10%
5%
15%

Sutaupykite laiko, sutaupykite pinigų!

Palyginkite automobilų nuomos pasiūlymus iš visų tiekėjų Tivat Oro Uostas. Išsinuomokite automobilį mažomis kainomis ENTERPRISE